320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fantasy jutud inglise alateemades. Võiks kogu see möla olla Fantasy teemas, buu
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      Fantasy jutud inglise alateemades. Võiks kogu see möla olla Fantasy teemas, buu
      Duly noted.

      Mitu Liverpooli mängijat sul fäntasis on?

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Duly noted.

        Mitu Liverpooli mängijat sul fäntasis on?
        Retooriline küsimus, eks ?
        ★★★★★★

        Kommentaar


          1) Lähen tööle, teen läpaka lahti, tahan aruannet teha. Pooled eelmise aasta failid on kadunud. Seejuures suhteliselt random mustriga. Helistan IT-abisse. Küsivad, kas olen üritanud arvutit sisse ja välja lülitada. Olen. Tulevad kohale, tegutsevad paar tundi ja viimaks tõdevad, et ei ole nemad aastate jooksul veel taolist asja kohanud - "shit happens". Õnneks mitte midagi katastroofilist, aga vahel tundub, et kui kusagil on hüpoteetiline koer, kes mitte kedagi varem rünnanud ei ole, siis võin ma peaaegu kindel olla, et mina olen esimene ohver.

          2) Põhjendamatult aeglased inimesed järjekordades. Lähed kinno. Mingi perekond sinu ees ostab pileteid. Teevad veel otsuseid, mida, kas ja kunas. Ok, las teevad. Siis aga on ost justkui teostumas, aga pereisa otsustab, et nüüd on aeg minna kommi valima. Seal ma siis passin ja ootan. Samal ajal valib mingi 40-aastane tüüp komme ja teeb seda teps mitte kiiresti.

          3) Olukorrad poodides, kus sa kavatsed ühe asja osta ja siis viimasel hetkel keerab keegi ette, kellel on ostukäru ääreni asju täis. Otseselt ei saa kedagi süüdistada, aga sisemine hääl karjub "fuuuuuu....".

          4) Trennide organiseerimine. Eriti kui keegi teatab pool tundi enne, et täna ikka ei vea välja.

          Kommentaar


            2 ja 3 punkt on Murphy seaduse alaliigid. Alati tasub minna kõige pikemasse järjekorda või sinna kus kõige aeglasem kassiir on. Enam kui pooltel juhtudel töötab.

            Kommentaar


              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
              1) Lähen tööle, teen läpaka lahti, tahan aruannet teha. Pooled eelmise aasta failid on kadunud. Seejuures suhteliselt random mustriga. Helistan IT-abisse. Küsivad, kas olen üritanud arvutit sisse ja välja lülitada. Olen. Tulevad kohale, tegutsevad paar tundi ja viimaks tõdevad, et ei ole nemad aastate jooksul veel taolist asja kohanud - "shit happens". Õnneks mitte midagi katastroofilist, aga vahel tundub, et kui kusagil on hüpoteetiline koer, kes mitte kedagi varem rünnanud ei ole, siis võin ma peaaegu kindel olla, et mina olen esimene ohver.
              Teil faile ei varundata? Kui ei, siis fuuuuu.. palju õnne!
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Teil faile ei varundata? Kui ei, siis fuuuuu.. palju õnne!
                Kas varundamine tähendab i.k. backup?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Kas varundamine tähendab i.k. backup?
                  .jah.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Ma tean, et ma kaotan vbl 10 sekundit, kui sõidan selle väikse jupi normaalkiiruse asemel aeglasemalt
                    Tegelikult ei pruugi kaotada nii vähe kui sa nii pead sõitma aeglase taga ja siis hiljem jääd seetõttu ka foori taha kuskile. Ma ükskord sõitsin sõpradega kahes autos samal ajal samasse kohta, Solarise juurde. Linnast väljas sõitu ca 15 km. Meie jäime aeglasema 70'ga sõitva auto taha ning nemad mitte. Lõpptulemusena jõudsid nad umbes täpselt 7 minutit varem kohale (kõne aegade järgi vaadatud) kuna meie jäime fooride taha kinni ja veel teiste aeglasemate autode taha kui nemad said ka sealt suurema vaevata läbi. Kunagi ei tea palju sa reaalselt võisid võita või kaotada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Tegelikult ei pruugi kaotada nii vähe kui sa nii pead sõitma aeglase taga ja siis hiljem jääd seetõttu ka foori taha kuskile. Ma ükskord sõitsin sõpradega kahes autos samal ajal samasse kohta, Solarise juurde. Linnast väljas sõitu ca 15 km. Meie jäime aeglasema 70'ga sõitva auto taha ning nemad mitte. Lõpptulemusena jõudsid nad umbes täpselt 7 minutit varem kohale (kõne aegade järgi vaadatud) kuna meie jäime fooride taha kinni ja veel teiste aeglasemate autode taha kui nemad said ka sealt suurema vaevata läbi. Kunagi ei tea palju sa reaalselt võisid võita või kaotada.
                      Tegelikult see on väga hästi juurdunud müüt, et kui sõidad Tartust Tallinnasse 90 asemel 105, siis võidad kõigest 15-17 minutit. Reaalselt aeglasemate taha takerdudes, kaotad palju rohkem aega ning takerdud kindlasti veel mingisse takistusse. Reaalsus on ikkagi 30-40 minutit. Enda peal üle kontrollitud.

                      Seejuures minu meelest on kõige rõvedam lihtsalt mingi uimerdaja ja üüberettevaatlikkuse taga sõita. Tekitab palju rohkem ohtlikke hetki, kui läbi mõeldud möödasõit.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                        Alati tasub minna kõige pikemasse järjekorda või sinna kus kõige aeglasem kassiir on. Enam kui pooltel juhtudel töötab.
                        vaevalt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Ma olen mitu päeva endas hoidnud, peaks vist välja laskma. Kõigepealt tagurdab oma koduhoovist tänavale, siis läheb paneb värava kinni, sõidab rahulikult 40-ga maanteeni, maanteel need paar kilomeetrit, mis linna viivad, 70-ga, linnas 70-ga (!!) ja kui ma esimese foori taga talle kõrvale võtsin, siis nägin ka arvatavat põhjust: telefon kõrva külge kleepunud, mis muud.
                          see telefonihaigus on võtmas kolosaalseid mõõtmeid.

                          viimati teatris - vaatad rahulikult etendust, siis korra kuskil lähedal piiksatas, pööran pilgu kõrvale ja - oma 5-6'l sama rea inimest ninapidi moblas?! et no päriselt ka, enam ei suudeta paar tundi ilma hakkama saada?
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            Fantasy jutud inglise alateemades. Võiks kogu see möla olla Fantasy teemas, buu
                            Fantasy teemas on tõesti vähe juttu.
                            Samas Inglise alateemades on seda juttu ka minimaalselt, kui, siis ehk mõne staarima vigastuse või 4 värava löönud mehe puhul. Ja seda liiga palju ette ei tule.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas shefield
                              Veebruari eelviimase laupäeva häirimised.
                              01. See hetkeline ilm. Mitte millegi tegemiseks õues ei sobi.
                              02. Meil on palju poode ja lõputult kaupa ja ikka seisame järjekordades.
                              03. 2 liitrise ja 7 me voldise balooniga tüübid järjekorras. Jubedalt närvilised ja toredasti "lõhnavad".
                              Mis poes käid? Seal iseteeninduskassat pole?

                              Kommentaar


                                Paar nädalat tagasi käisi kristiine Prismas kus iseteeninduskassa järjekord oli pikem kui tavakassades.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X