320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    No selge, ju ta siis eksis.
    Ei taha midagi öelda, aga samost "eksib" sellistes asjades liiga tihti. Kirjavigades veab näpuga järge, aga paljudes asjades oma kommentaaris ei ole absoluutselt oluliste nüanssidega kursis.

    Ja see ajab mind alati ilgelt närvi.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
      Ei taha midagi öelda, aga samost "eksib" sellistes asjades liiga tihti. Kirjavigades veab näpuga järge, aga paljudes asjades oma kommentaaris ei ole absoluutselt oluliste nüanssidega kursis.

      Ja see ajab mind alati ilgelt närvi.
      No ta on ajakirjandusest eemal. Kui mina poleks enda toimetuses, siis ma ka ei teaks pooli asju, kuna kõigel ei jõua ükski inimene silma peal hoida.

      Kommentaar


        kui hakkad 01:45 magama minema, kuid telekast algab MacGyver

        Kommentaar


          Enam-vähem taolises stiilis olukord

          Rändom töökaaslane Jane: "Kõik katki, ei saa edasi sealt kus tarvis, annab veateadet. Ütleb et midagi valesti sisestatud"
          Me: "Andmed kõik sisestatud?"
          Jane: "Jah on, kontrollisin üle"
          Me: "Kõik õigesti sisestatud?"
          Jane: "Jah, kontrollisin"
          Me: "Kindel, muidu ta seda tagasisidet ei annaks ju sulle"
          Jane: "Jah kindel, tule vaata ise üle"
          Me: "Usun, et saab ka selleta korda. Vaata igaksjuhuks ikka andmed hoolikalt üle"
          Jane: "No korras on noh. Palun tule vaata ikka ise üle, mul kiire"
          Me: "No olgu"
          Jane: "Kohe tuled eksju, mul väga-väga kiire, ei kannata oodata"
          Me: "Mis mul üle jääb", tatsun siis mitu korrust allapoole ning jõuan arvuti juurde. "Show me"
          Jane: "Siin on, kõik peaks olema õige aga ikka saan veateadet"
          Me: Vaatan peale, facepalmides "On sul kõik andmed õigesti sisestatud?"
          Jane: "No onju"
          Me: "Et siis sinu isikukood on rändom@email.ee?"
          Jane: "Oih"

          Kõik on ju korras, kontrollisin üle... Ega mul polegi midagi targemat ju teha

          Kommentaar


            Need on ka päris head - https://imgur.com/gallery/kf8yfPv

            Kommentaar




              Tahaks vist kägistada selliseid "vanemaid"
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Pangad. See on nagu kuradi mõnitamine. Kannad Soomest oma eesti kontole raha. Digiajastu peaks olema - aga raha tuleb kuradi sada aastat. Parimal juhul 24 tundi kui kanda sama panga Eesti filiaali - halvimal juhul 3 päeva kui teise panka. Kurat aru ma ei saa miks see nii kaua võtab. Kokkuvõttes mul on seda nutsu eesti arvele siva vaja ja oota nagu lollakas.
                Tuleb meelde kuidas kunagi ammu veel eestis elades olid meil lõbusad jõulud kui 2 päeva enne jõule Swedbankist tehtud ülekanne ei jõudnud jõuludeks SEB pankka kohale, vaid hõljus pühade ajal kuskil teadmatuses.
                Ja siis veel see et pangaülekanded ei teostu krt pühade ajal ja nädalavahetustel. Kurat ma ei saa aru kas neil on mingid vitused härjapõlvlased seal, kes raha arvelt arvele tõstavad kui sa arvutis vastava käsu annad, ja kes igal võimalusel puhkama peavad või. Kas kurat ei annaks seda protsessi nüüd infoajastul sama kiiresti toimima panna nagu kõike kuradi muud internetis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust


                  Tahaks vist kägistada selliseid "vanemaid"
                  Hehe, see on päris naljakas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    Pangad. See on nagu kuradi mõnitamine. Kannad Soomest oma eesti kontole raha. Digiajastu peaks olema - aga raha tuleb kuradi sada aastat. Parimal juhul 24 tundi kui kanda sama panga Eesti filiaali - halvimal juhul 3 päeva kui teise panka. Kurat aru ma ei saa miks see nii kaua võtab. Kokkuvõttes mul on seda nutsu eesti arvele siva vaja ja oota nagu lollakas.
                    Tuleb meelde kuidas kunagi ammu veel eestis elades olid meil lõbusad jõulud kui 2 päeva enne jõule Swedbankist tehtud ülekanne ei jõudnud jõuludeks SEB pankka kohale, vaid hõljus pühade ajal kuskil teadmatuses.
                    Ja siis veel see et pangaülekanded ei teostu krt pühade ajal ja nädalavahetustel. Kurat ma ei saa aru kas neil on mingid vitused härjapõlvlased seal, kes raha arvelt arvele tõstavad kui sa arvutis vastava käsu annad, ja kes igal võimalusel puhkama peavad või. Kas kurat ei annaks seda protsessi nüüd infoajastul sama kiiresti toimima panna nagu kõike kuradi muud internetis.
                    Praegu on tegelikult käimas finantsmaailma suur digitaliseerumine. Vaata näiteks siia, äkki on abiks või siia.

                    Kommentaar


                      Tänud Romerole lingi eest. Täitsa huvitav. Noh keskpank jah aga tüütu ikkagi. Ma küll alati teen oma kanded eestisse piisava varuga, et vajalikuks ajaks kohale jõuaks aga kuradi nõme kui võrrelda näiteks selle kiirusega millega paypalis rahad liiguvad.

                      Kommentaar


                        http://ekspress.delfi.ee/kuum/ajukas...te?id=73818183 Väike tüdruk on tänaseks surnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          http://ekspress.delfi.ee/kuum/ajukas...te?id=73818183 Väike tüdruk on tänaseks surnud.
                          Professor Charles Mathe: If I contracted cancer, I would never go to a standard cancer treatment centre. Cancer victims who live far from such centers have a chance.

                          Most cancer patients in this country die of chemotherapy. Chemotherapy does not eliminate breast, colon, or lung cancers. This fact has been documented for over a decade, yet doctors still use chemotherapy for these tumors. – Allen Levin

                          Dr Ralph Moss: In the end, there is no proof that chemotherapy actually extends life in the vast majority of cases , and this is the great lie about chemotherapy, that somehow there is a correlation between shrinking a tumour and extending the life of a patient.


                          Kuid kes on nemad et üldse midagi räägivad, kui meil on maailma kõige targem mõrulament...oejah
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Professor Charles Mathe: If I contracted cancer, I would never go to a standard cancer treatment centre. Cancer victims who live far from such centers have a chance.

                            Most cancer patients in this country die of chemotherapy. Chemotherapy does not eliminate breast, colon, or lung cancers. This fact has been documented for over a decade, yet doctors still use chemotherapy for these tumors. – Allen Levin

                            Dr Ralph Moss: In the end, there is no proof that chemotherapy actually extends life in the vast majority of cases , and this is the great lie about chemotherapy, that somehow there is a correlation between shrinking a tumour and extending the life of a patient.


                            Kuid kes on nemad et üldse midagi räägivad, kui meil on maailma kõige targem mõrulament...oejah
                            Ära lämise. Mina pole kemoteraapiat välja mõelnud ja kui inimesed sellesse sureksid, siis ei saaks ravimitööstus neile ju uusi tablette anda. Mõtle ka.

                            Kommentaar


                              Suur osa vähihaigeid surebki. See pole surm kemoteraapiasse, vaid vähki. Ehk kas kõik inimesed, kes surevad haiglas, surevad arstiabisse?

                              Kommentaar


                                Soccerneti portaalikommentaariumi muutumine totaalseks pasamereks ja trolliparadiisiks. Kurb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X