320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Laupäeval teinekord ikka mõnus midagi sisukat lugeda,
    Õhtulehest saab :P.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Õhtulehest saab :P.
      Udust teksti.

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Et kodumaal ETV vaatamiseks peaks ennast ID-kaardiga identifitseerima ning pilti näevad ainult tõupuhtad eestlased?
        Just seda pidasingi silmas, mitte kodakondsuse vaid rassipuhtuse alusel - juhul kui vanavanaisa polegi Lembit või Kalev, siis pilti ei näe.

        Kommentaar


          Selles osas, kust geobloki nõue pärit - minu viga. Asja tuum jääb siiski täpselt samaks, et on jabur süüdistada ETVd näiteks UEFA mängude geoblokis. Ilmselgelt ei ole siin jumalast mahajäetud maailmanurgas (nende jaoks) mitte mingeid hoobasid, millega nende vastu võidelda saaks. Saad oma programmi kätte kas geoblokiga või ei saa üldse, äärmisel juhul ehk rängalt kõrgema hinnaga. Sügavalt arusaamatu on minu jaoks ka see, et ma PEAN saama Eestist väljaspool ETVd vaadata, muidu suren. Win some lose some, kui oled teisel pool piiri, siis on kindlasti veel päris palju hüvesid, millest tuleb suu puhtaks pühkida. Igas riigis.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Et kodumaal ETV vaatamiseks peaks ennast ID-kaardiga identifitseerima ning pilti näevad ainult tõupuhtad eestlased?
            ee... shinzo abe on tõupuhas eestlane? id-kaart peaks tal olemas olema.
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Algselt postitas chac Vaata postitust
              ee... shinzo abe on tõupuhas eestlane? id-kaart peaks tal olemas olema.
              E-residentlus vs ID kaart. Pole päris samad asjad.

              Kommentaar


                Arved, kus ei saa andmeid kopeerida, vaid peab arve alla tõmbama Tra küll nah.

                Kommentaar


                  Vajuta printimise nupu (eelvaate) peale, saab ilusasti copida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Parlour Vaata postitust
                    Vajuta printimise nupu (eelvaate) peale, saab ilusasti copida.

                    Kommentaar


                      See Ilvese "ärmatamine" on viimase uudise valguses ikka väga haige. Sisuliselt 180k isikliku talumaja renoveerimiseks. Võimas...

                      Kommentaar


                        Kui kassiir on mingi ilmselge probleemiga.
                        Olin eile poes, muude asjade hulgas oli ka 6-pakk mu ostukärus. Läksin maksmisjärjekorda. Minust 2 rida ees olnud tädi ostis 20 euri eest kaupa. Andis 50'se. Lihtne arvutus, 30 euri tagasi. Müüja suutis seda 1 minut arvutada, et vaja on ikka 30 tagasi anda ning siis seda 20'st ning 10'st luges ka veel 3 korda üle et nad ikka annavad kokku 30 eurot.
                        Minu ees olnud mees ostis muude asjade hulgas ka paki suitsu. Tegemist selgelt ca 35 aastase mehega, küsis dokumenti. Uuris seda ca pool minutit ja andis siis tagasi ning ta sai oma mandi kätte. Siis juba teadsin, et eks ka minult küsitakse dokumenti sel juhul kuna tollest mehest nägin ma noorem välja ja noh olen ka noorem oma 27 eluaastaga.
                        Hakkas ta siis asju läbi lööma ning küsis dokumenti, andsin ID kaardi. Siis ta puuris ning puuris seda id-kaarti üle poole minuti ning tema väitel ei suuda ta mind ära tuvastada. Nagu wtf lihtsalt, üks-ühele pilt sellega mis ma praegu olen, soengki sama. Ütlen siis, et no mul ju kõik teised kaardid ka samasugused enda nimelised ja et kui sa ei suuda aru saada et see mina seal olen siis äkki küsid enda selja taga olevalt kassiirilt abi. Aga ei, see ei sobi kuna see on tema kassa ikkagi. Pakun siis veel, et äkki näitan kuidas ma mobiil'id'ga eesti.ee'sse või kuskile sisse login sest keegi ei oleks nii taun, et enda mobiil'id paroole kellelegi jagaks. Ei sobi ka see.
                        Igaljuhul selleks hetkeks viskas juba kopa ette ning lasin selle siis kõrvale panna ning jätsin ostmata ning ei hakanud enam teise kassiiri juurde ka minema mingi õlle tõttu. Igaljuhul tubli oled Keila Selver! Jätka samas vaimus ning hangi veel toredaid uusi töölisi juurde!

                        Nüüd tagantjärgi tekkis mul küsimus, et kui ta kurat arvas, et see ei ole mina selle id kaardi peal siis millepärast ma üldse sain enda kliendikaarti näidata ning kaardimakset teostada kui ma ei olnud tema jaoks see isik. Sama nimi ju ka nendel.

                        Kommentaar


                          Tead, mõni inimloom tunneb sellest rahuldust kui saab kellelegi väikese sitakäki kokku keerata. Inimesed on erinevad.
                          Gunner since 97

                          Kommentaar


                            Vähemalt ei joonud sa ennast purju
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Vähemalt ei joonud sa ennast purju
                              Jah. Sest ilmselgelt oli plaan see 6-pakk sellel samal õhtul veel sisse tõmmata.
                              Mis see kell oligi, mingi poole 8 paiku õhtul. Kiirelt kuus õlle sisse ja tuttu ära. Siis täna hommikul oleks hea olnud 6.45 ärgata ning hakata lapsi riidesse kamandama ning siis ise tööle sõita.

                              Mõtlesin, et täna lähen korraks enda lastega sinna poodi. Äkki on ta taaskord müümas. Vaataks mis ta siis ütleb.

                              Kommentaar


                                Mis kuradi ilm siin on. Fuck it, ma kolin tagasi ära siit.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X