320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Läksin aasta alguses Elisa peale üle. Kõik on toiminud, aga täna, pühapäeval on nett miskipärast megasitt hotspoti tehes. Muudkui disconnectib. Kas kellelgi veel sarnane probleem või teab milles asi? On see seotud sellega, et pühapäeval kasutajaid palju korraga?
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Algselt postitas football2u Vaata postitust
      Läksin aasta alguses Elisa peale üle. Kõik on toiminud, aga täna, pühapäeval on nett miskipärast megasitt hotspoti tehes. Muudkui disconnectib. Kas kellelgi veel sarnane probleem või teab milles asi? On see seotud sellega, et pühapäeval kasutajaid palju korraga?
      Mul oli eile sama jama Telia võrgus. Kasutasin ka hotspoti ja iga natukese aja tagant disconnect ja siis 5 sekundit hiljem connect.
      Ei olnud eriti äge jalkat vaadata
      Seal väikelinnas, kus muidu stabiilne levi, kasutajate suur arv tõenäoliselt teemaks polnud.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Täna peeti Pärnus kohut Andrus Järviku üle, kes süüdistuse järgi sõitis kaks ja pool aastat tagasi Tõstamaa vallas surnuks 14aastase tüdruku. Kohus mõistis talle viis kuud šokivangistust, ülejäänud karistus tuleb täita tingimisi.


        See pole ju päriselt?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Jaan Ginter seletas seda natuke. Täpsemaid asjaolusid teadmata, muidugi.

          Autojuhi joobe tõendamine ütluste põhjal võib jääda ka ränkade tagajärgedega õnnetuste puhul kohtus nõrgaks tõendiks, arvab TÜ õigusprofessor Jaan Ginter. 2014. aasta surmasõit Tõstamaal nõudis 14-aastase tüdruku elu, kuid karistuseks sai juht vaid viiekuulise šokivangituse ning aasta ja seitse kuud tingimisi vangistust.

          Kommentaar


            Aga sündmuskohalt põgenemine ja joobesjuhtimine? Kui põgeneaid, oled automaatselt täis. Kas polnud mitte selline seadus?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Aga sündmuskohalt põgenemine ja joobesjuhtimine? Kui põgeneaid, oled automaatselt täis. Kas polnud mitte selline seadus?
              seaduses on mingi trikk sees, et ikkagi tasub ära joosta / pudel viina pärast avariid sisse võtta, sest nii pääsed karmimast karistusest, kui ise üles ei tunnista, et olid juba rooli istudes maani täis. advokaadid alati mängivad sellele.

              Kommentaar


                Kui devalveeritakse sõnapaari "awesome tribute" väärtust.

                Pep kirjutas sotsiaalmeediasse kaks lühikest lauset aga mõned kajastavad seda kohe kui uskumatut sügavat kummardust.

                Pep wrote: “As a fan, I’m sad that we’ll miss Luis Enrique, the perfect trainer for FC Barcelona. His three years they have played unbelievable football.”

                "ajakirjanik": Now that is a seriously impressive tribute!
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  TV3 play ja addblock. Ok ma saan aru, et neile adblock ei meeldi. Aga kui ma selle disablen, siis kas tõesti peab näidatav saade olema 10x15 cm ristküliku sees ja kogu ülejäänud ekraan kiirgab mulle näkku mingit paska? Kahmake lutti.

                  Kommentaar


                    Inimesed, kes pöörduksel seljas elavad ja selle kinni jooksutavad.

                    Kommentaar


                      Tallinn ja parkimine. Koju jõudes on võõras auto minu kohale parkinud. Helistan politseisse, et nad võtaks juhiga ühendust, mille peale mind viisakat perse saadetakse ning palutakse pöörduda selle probleemiga MuPo poole. Kiire kõne MuPo-le ja tuleb välja, et ka nemad ei tegele sellega ning suunavad mind omakorda politseiga ühendust võtma. Parkisin tuimalt autole risti ette ja ootan nüüd politsei kõnet.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                        Tallinn ja parkimine. Koju jõudes on võõras auto minu kohale parkinud. Helistan politseisse, et nad võtaks juhiga ühendust, mille peale mind viisakat perse saadetakse ning palutakse pöörduda selle probleemiga MuPo poole. Kiire kõne MuPo-le ja tuleb välja, et ka nemad ei tegele sellega ning suunavad mind omakorda politseiga ühendust võtma. Parkisin tuimalt autole risti ette ja ootan nüüd politsei kõnet.
                        nii huvi prast, mida tähendab "minu koht"? Ilmselgelt peaks järelvalvet teostama kohtade jagaja agavaevalt politsei mingite korteriühistu intriigidega tegelema peaks.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Ma ei ole kindel kumb mind rohkem ärritab, kas Costa või Suarez.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            nii huvi prast, mida tähendab "minu koht"? Ilmselgelt peaks järelvalvet teostama kohtade jagaja agavaevalt politsei mingite korteriühistu intriigidega tegelema peaks.
                            Mina olen antud parkimiskoha omanik (korterit ostes maksin suurt raha ka parkimiskoha eest). KÜ tegeleb nö selle järelvalve teostamisega, aga mida nad teha saavad? Proovi sa kellegi sõidukit teisaldama hakkata, 90% tõenäosusega jääd sa süüdi või veel hullem, maksad talle veel kahjuraha/valuraha ka.

                            Ma ei tahtnudki, et Politsei kohe kohale lendab ja sõidukit teisaldama hakkab. Elementaarne kõne juhile ja sellest oleks piisanud. Kahjuks polnud neil aga aega ega tahtmist sellega tegeleda. Naljakas on aga see, et paar tundi pärast seda kui ma kellegi kinni parkisin ja võttis too auto omanik politseiga ühendust ja siis leidis küll politsei aega mulle helistada ja teavitada mind, et ma olen kellegi kinni parkinud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                              Ma ei tahtnudki, et Politsei kohe kohale lendab ja sõidukit teisaldama hakkab. Elementaarne kõne juhile ja sellest oleks piisanud. Kahjuks polnud neil aga aega ega tahtmist sellega tegeleda. Naljakas on aga see, et paar tundi pärast seda kui ma kellegi kinni parkisin ja võttis too auto omanik politseiga ühendust ja siis leidis küll politsei aega mulle helistada ja teavitada mind, et ma olen kellegi kinni parkinud.
                              Kas on kohustus ennast liigutada?

                              Ma kunagi lugesin toredat lugu, kuidas samamoodi mingi tüüp nädalaks kinni pargiti. Mitte, et ma seda soovitaks, lihtsalt teoreetiliselt, kui see on eramaa vms.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Microsoft.

                                Selleks, et faking XBOXi mängida, pead sa looma kasutaja. Kasutaja pead sa siduma Microsofti kasutajaga.

                                Kuu aega tagasi blokeeriti mul lampi Microsofti kasutaja ära, kuna "keegi teine" kasutas seda. Tõtt-öelda oli Xboxi kasutaja mul seotud vana hotmailiga, mis oli veel alles vaid seetõttu, et mul oli Xboxi kasutaja jaoks vajalik hotmail account. Jaurasin faking nädal aega, et nad avaksid selle kasutaja tagasi. Sain...

                                Ja nüüd täna on kogu hotmail maas. Fakk, ma tahaks lihtsalt oma Batmani mängu edasi mängida, aga ei saa, sest ma ei saa oma kasutajaga sisse logida. Kui raske saab üks mängukonsool olla.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X