320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Kas keskmine nigeerlane peaks teadma vastuseid neile küsimustele? Ma ka ei tea, kes on Egiptuse või Prantsuse presidendid või mõne teise mandri suure sõja daatumeid. Ehkki seda võiks tõesti teada, kuhu kooli nad teel on.
    Sa ei tea, kes on Prantsusmaa president?
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Muidugi võiks inimene selliseid asju teada, aga ma olen üpris veendunud, et meil siin Eestiski on ohtralt kõrghariduse omandanud inimesi, kes ei tea, millal toimus teine maailmasõda või veel enam, kes on Prantsuse president. Tavapärasel tänavaküsitlusel ei hiilga eestlased kohalike poliitikute tundmisegagi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Et kõrgharidust omandav inimene ei tea sedagi, millal Teine Maailmasõda toimus? Ok?
        Mõni ei tea, kuna toimus (tema nt), ja mõni ei tea, kuidas Teine maailmasõda kirjutatakse (sina nt). Kuidas nüüd seda lahata või lahendada, ju on konsulit vaja.

        Remark: ma väga hindan inimesi, kes daatumeid teavad, ma ise olen selles väga vilets. Kuid pigem tasuks ehk just rääkida asjadest, mida tehakse hästi, ja mitte sellest, et mida keegi ei oska.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Nigeerlased on suurepärased huijarid. Midagi sellist? Näpp on püsti.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            ma millegipärast arvan, et konks oli ikka selles, et nad ei teadnud, kuhu kooli ja mis erialale nad tulevad.
            ka mina ei tea, kes on egiptuse ja kes on prantsuse president (ma ei viitsind ka järgi vaadata, sest mul pole selle infoga hetkel midagi peale hakata), teise maailmasõja daatumeid, arvan, et tean (minu arust on selles küsimuses vaidluskohti päris palju).
            tell your mother, we are hooligans!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Mõni ei tea, kuna toimus (tema nt), ja mõni ei tea, kuidas Teine maailmasõda kirjutatakse (sina nt). Kuidas nüüd seda lahata või lahendada, ju on konsulit vaja.

              Ma ei tea kuidas Gallacheril on, aga tihti kipuvad Maailmasõda suure tähega kirjutama need, kes ingliskeelseid ajaloo tekste tarbivad suurtel kiirustel ja hulgakaupa, lihtsalt jääb kuidagi külge. Minu teada ajaloolased ise ka ei ole päris ühel meelel nende suurte ja väikeste tähtedega ajaloosündmuste nimedes, näiteks kuidas on korrektne tänapäeval, kas Suur isamaasõda või Suur Isamaasõda?

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                Ma ei tea kuidas Gallacheril on, aga tihti kipuvad Maailmasõda suure tähega kirjutama need, kes ingliskeelseid ajaloo tekste tarbivad suurtel kiirustel ja hulgakaupa, lihtsalt jääb kuidagi külge. Minu teada ajaloolased ise ka ei ole päris ühel meelel nende suurte ja väikeste tähtedega ajaloosündmuste nimedes, näiteks kuidas on korrektne tänapäeval, kas Suur isamaasõda või Suur Isamaasõda?
                Kuna tihti sai väisatud kunagi ka Ajaloo Instituuti, siis ajaloolased üldiselt olid väga pahased, kui muudeti Maailmasõda hoopis maailmasõjaks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                  Ma ei tea kuidas Gallacheril on, aga tihti kipuvad Maailmasõda suure tähega kirjutama need, kes ingliskeelseid ajaloo tekste tarbivad suurtel kiirustel ja hulgakaupa, lihtsalt jääb kuidagi külge. Minu teada ajaloolased ise ka ei ole päris ühel meelel nende suurte ja väikeste tähtedega ajaloosündmuste nimedes, näiteks kuidas on korrektne tänapäeval, kas Suur isamaasõda või Suur Isamaasõda?
                  Ajaloolased võivad olla mida tahes, mingitele ametnikele meeldib üldse kõik suure tähega kirjutada nt Lõuna Politseiprefektuuri Tartu Politseiosakond. Üldiselt paneb asja paika EKI.

                  Sinu küsimuse vastuseks ütleks ma, et esimene, sest "ajaloosündmuste nimed kirjutatakse läbiva suurtähega, liigisõna väikesega" (https://www.eki.ee/books/ekk09/index.php?p=2&p1=7).
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Ajaloolased võivad olla mida tahes, mingitele ametnikele meeldib üldse kõik suure tähega kirjutada nt Lõuna Politseiprefektuuri Tartu Politseiosakond. Üldiselt paneb asja paika EKI.

                    Sinu küsimuse vastuseks ütleks ma, et esimene, sest "ajaloosündmuste nimed kirjutatakse läbiva suurtähega, liigisõna väikesega" (https://www.eki.ee/books/ekk09/index.php?p=2&p1=7).
                    Ja siis otsustavad ajakirjanikud kirjutada omamoodi. Ma deitisin mingi aeg ühe väga toreda EKI inimesega, kes ei teinud trollil ja trammil vahet. Lihtsalt tore vahelepõige.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mg Vaata postitust
                      ma millegipärast arvan, et konks oli ikka selles, et nad ei teadnud, kuhu kooli ja mis erialale nad tulevad.
                      ka mina ei tea, kes on egiptuse ja kes on prantsuse president (ma ei viitsind ka järgi vaadata, sest mul pole selle infoga hetkel midagi peale hakata), teise maailmasõja daatumeid, arvan, et tean (minu arust on selles küsimuses vaidluskohti päris palju).
                      on vist väike vahe kas pakutakse oma mingis tähenduses õige variant või lihtsalt ei teata/osata üldse midagi pakkuda. näiteks sarkozy või mubaraki pakkumine oleks indikatsion et inimene on vähemalt midagi kunagi millestki kuulnud.

                      ps.
                      endal polnud kyll yhegi nende küsimuse jaoks wikit vaja, välja arvatud ehk see et kuidas egiptuse kindralist presidendi nimi tähttähelt täpselt kirjutatigi.
                      ja - jah ka mul pole otseselt neid teada vaja... lihtsalt huvitab maailmas toimuv.
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Kes muidu Nigeeria suurim võll on? Kes on ISise juht?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Mulle nii meeldib, kuidas probleemi kese nihkus sellelt, et mingid kodanikud tahavad üsna varjamatult nihvertööga end Euroopasse mehkeldada, sellele, et kamoon, ortograafia; ja pahad valged rektorid ja politsjäänikud kiusavad siiraste silmadega Ododot ja Akohi. Allrighty then.

                          Kommentaar


                            Tele2.

                            Eelmise aasta mais tõstsid kõikide pakettide hinda 1€ võrra sest kohe-kohe kaotavad rändlustasud. Aasta hiljem tõstavad veel hinda kõikides pakettides 1-2€ võrra sest kohe-kohe kaotavad rändlustasud.

                            Kommentaar


                              vennad kes hommikul pool üheksa tanklast kindlustust vms ostavad.

                              (tanklates võiks samuti iseteenindus olla)
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Even Vaata postitust
                                vennad kes hommikul pool üheksa tanklast kindlustust vms ostavad.

                                (tanklates võiks samuti iseteenindus olla)
                                Siia võiks extendida kõik teenused mida saab tegelikult internetist teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X