320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

    Nagu tavaks on saanud, siis mõlemal osapoolel on õigus... ja ongi, kuid solvumiste ja imestamiste ning näidete esitamise asemel võiks lahenduste kallal tööd teha. Jah, kohus on üks lahendus, kuid see pigem näitab a mul on pohhui suhtumist.

    kes on lehepoiste vastu, pole ju lahenduste leidmisest huvitatud
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Ma lugesin, et 5 aastat tagasi juba tehti märkus, kuid ajaleht ei teinud sellest välja. Märkuse tegijad võib olla solvusid. Nüüd andsid uue löögi, mis polnud enam nii väga heatahtlik. Ajaleht kukkus pillima.

      Märkus, märkused on õiged. Kohati vast isegi naeruväärsed, kuid selge on, et antud töösuhe vajab kaasajastamist. Ajaleht toob näiteid, selgitusi aga vaadake seda ja toda ja kolmandat - ei tahaks kedagi diskrimineerida, kuid see on selline mitte väga kõrge harituse tase.

      Ma usun, et ajaleht on lahenduste leidmises võimekam (ja teine osapool pigem vajab teeviita). Praegu jätab ajaleht mulje, et mul on pohhui las keegi kolmas tegeleb sellega.
      Kõigepealt lasevad lüüa endale mitu näsa kotti ja siis saadavad dopingukütid ning võrdõiguslased kallale, kuid enda tegemata jätmist ei märka.

      Kui ma oleksin Kohtunik, siis tõmbaks mõlemad osapooled kõrvust enda kottide ligi ja ütleks, et kui te tahate, et mina selle lahendan, siis imege kotte. Kuid ma pigem soovitan teil endil pea perset välja tõmmata ja asi toimima panna.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Arkady Hodos... http://arvamus.postimees.ee/4138651/...elgeks-oppinud

        Kommentaar


          Ma ei saa aru, mida ta siis valesti ütleb?

          Kommentaar


            Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
            Ma ei saa aru, mida ta siis valesti ütleb?
            Sisuliselt kõike.

            Sealjuures täitub venekeelsel Eestil varsti kolmsada aastat, aga eestikeelsel – kõigest sada. Venelased – nii vanausulised kui ka need, kes tulid siia nõukogude ajal – , toetuvad vene kultuurile, mis on tänu meie rahva rohkearvulisusele ja võrreldamatult märksa pikema poliitilise sõltumatuse ajaloole rikkalikum kui eesti oma. Ja iga kultuuri põhituum, nagu me kõik teame, on keel.

            Seni, kuni jätkub poliitiline, keeleline ja majanduslik diskrimineerimine Eestis elavate venelaste suhtes, ei ole mul vähimatki soovi tunda häbi, et ma ei räägi Sinuga ühes (Sinu) keeles.


            Täiesti haige tibla jauramine. Eriti totter on see esimene tsiteeritud lause.

            Kommentaar


              Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
              Ma ei saa aru, mida ta siis valesti ütleb?
              Maitse asi...
              "praegune kord on liiga ebaõiglane..." temale tehakse liiga

              "Sealjuures täitub venekeelsel Eestil varsti kolmsada aastat, aga eestikeelsel – kõigest sada. Venelased – nii vanausulised kui ka need, kes tulid siia nõukogude ajal – , toetuvad vene kultuurile, mis on tänu meie rahva rohkearvulisusele ja võrreldamatult märksa pikema poliitilise sõltumatuse ajaloole rikkalikum kui eesti oma."
              Eesti väikese tähega, 300 vs 100, neil rikkalikum kultuur

              "Ja Sina veel tahtsid, et mina ja üleüldse kõik venelased siin Eestis ütleksid lahti oma keelest, oma kultuurist ja identiteedist selle nimel, et mitte ärritada Sind." Sest just seda me ju kõik tahamegi vägisi neist eestlasi teha...

              "Mulle ei meeldi ei Nõukogude võim ega nõukogude aeg, aga tean täpselt, et toona ei langenud ei eesti keel ega ka eestikeelne haridus samasuguse tagakiusamise ohvriks, nagu seda on praegu vene keel tänases Eestis." Tugevalt moonutatud tõde. Langes ikka kül ja praegune olukord pole sellega võrreldav.

              "Seni, kuni jätkub poliitiline, keeleline ja majanduslik diskrimineerimine Eestis elavate venelaste suhtes, ei ole mul vähimatki soovi tunda häbi, et ma ei räägi Sinuga ühes (Sinu) keeles."... Tugevat pölgust on püütud vale-viisakuse taha peita aga ebaõnnestunult

              "Kaldun arvama, et põhjus on selles, et paljudel väikestel, kuid uhketel rahvastel on küll uhke, aga väike silmaring.... jumal olgu õnnistatud, et meil siin nii laia silmaringiga kodanikud elavad

              Õige termin on tibla... tiblal pole rahvust, sest tiblasid ei tunnista omaks ka Venemaal elavad venelased.
              Ärge saage valesti aru, mul pole venelaste vastu midagi... mul on neid sõprade hulgas... Tallinnas asuv korter asub Koplis, keelt mõistan hästi, Venemaal käisin kunagi tihti, suved veetsin pea 7 aastat kõik IdaVirumaal ning mulle meeldib siinsete (Kopli) inimeste soe ja laadna suhtumine... kord pusin mina nende keelt, siis jälle nemad minu oma...*

              *krt see viimane lõik kõlas nüüd kül nagu Ojuland: "Ma ei saa olla rassist, sest olen neegibeebit süles hoidnud"

              Kommentaar


                Mind paneb imestama, et Postimees selle paskvilli üldse avaldas, olgugi, et diskleimeriga "lihtsalt teadmiseks". See "arvamus" ju kubiseb otsesest valest, poolvaledest ja väga vastumeelselt varjatud rahvuspõhisest vihkamisest... Väga, väga veider liigutus kontsernilt, mille slogan on "Loome parema ühiskonna".

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Eesti väikese tähega, 300 vs 100, neil rikkalikum kultuur

                  Kui jutt käib eestlaste kultuurist ja kirjandusest, siis on õige väiketäht: eesti kultuur

                  A. Hodos, kes ei oska eesti keeles rääkida, oskab veel vähem selles keeles kirjutada
                  ja art. on nii ehk naa PMi tõlkija ja keeletoimetaja käe alt tulnud (tema ülejäänud väited tagakiusamise puudumisest nõuka-ajal on muidugi jaburad
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Sealjuures täitub venekeelsel Eestil varsti kolmsada aastat, aga eestikeelsel – kõigest sada. Venelased – nii vanausulised kui ka need, kes tulid siia nõukogude ajal – , toetuvad vene kultuurile, mis on tänu meie rahva rohkearvulisusele ja võrreldamatult märksa pikema poliitilise sõltumatuse ajaloole rikkalikum kui eesti oma. Ja iga kultuuri põhituum, nagu me kõik teame, on keel.

                    Seni, kuni jätkub poliitiline, keeleline ja majanduslik diskrimineerimine Eestis elavate venelaste suhtes, ei ole mul vähimatki soovi tunda häbi, et ma ei räägi Sinuga ühes (Sinu) keeles.
                    Total tibla. Vittu (vabandust) mind ajavad närvi, pea iga päev vaja mingi sellise umbkeelse juurikaga kuskil tegeleda, kel pole ei mingeid kombeid ega mingit austust ei enda ega teiste vastu. Viha on neisse juuritatud ja see suhtumine jätkub neis ka tulevikus, sest, to quote Morrissey "Barbarism Begins At Home"
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Sallivuslased, selgitage lollile, miks see kõik õige ja õigustatud on ja üleüldse: http://sport.postimees.ee/4140223/sa...te-malestuseks

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                        Sallivuslased, selgitage lollile, miks see kõik õige ja õigustatud on ja üleüldse: http://sport.postimees.ee/4140223/sa...te-malestuseks
                        3 moslemit surid.

                        Nali naljaks, aga päris korralik statement tõesti.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                          Sallivuslased, selgitage lollile, miks see kõik õige ja õigustatud on ja üleüldse: http://sport.postimees.ee/4140223/sa...te-malestuseks
                          Siin pole "sallivuslusega" midagi pistmist. Õige ja õigustatud see ka kuskil pole. Kindlasti tead ise ka ammu, misasi on Saudi-Araabia.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            Siin pole "sallivuslusega" midagi pistmist. Õige ja õigustatud see ka kuskil pole. Kindlasti tead ise ka ammu, misasi on Saudi-Araabia.
                            Muidugi tean. Lihtsalt huvitav olnuks näha, mida kõigi rõhutud islamiterroristide santamaria Tofoa näiteks selle peale ütleb. Aga noh, ma sain ühes teises teemas juba vastuse kätte

                            Kommentaar


                              Kui Ekspress oma täitsa toimiva äpi asemel uue otsustas teha ja see on täielik saast. Kaasa lehti laadida hetkel ei saa ja muud hädad küljes. Mõnu, mine tõmba üks kiilakas kellegile, kes selle eest vastutab, et ma ei saa puhkusele lugemata lehti kaasa laadida!!

                              Kas kusagil on üldse selgitatud, et miks see uus peaks parem olema?

                              edit. Sain vist korda kui laadisin uuesti kogu äpi. Vana äpp oli ikkagi etem
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                                Kui Ekspress oma täitsa toimiva äpi asemel uue otsustas teha ja see on täielik saast. Kaasa lehti laadida hetkel ei saa ja muud hädad küljes. Mõnu, mine tõmba üks kiilakas kellegile, kes selle eest vastutab, et ma ei saa puhkusele lugemata lehti kaasa laadida!!

                                Kas kusagil on üldse selgitatud, et miks see uus peaks parem olema?

                                edit. Sain vist korda kui laadisin uuesti kogu äpi. Vana äpp oli ikkagi etem
                                Offline lugemise võimalus on vist peamine muutus.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X