320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga miks sa kasutad maailma ühte kõige sitemat operatsioonisüsteemi?

    Kommentaar


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      Täna hommikul kestis tööarvutis Windowsi update 2 tundi. Nojah, ma siis ootan.
      Ütle oma itimeestele, et nad seadistaksid Group Policitest active hours'i tööajale, siis ei restardi keset päeva vaid peale tööd.

      Kommentaar


        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        Aga miks sa kasutad maailma ühte kõige sitemat operatsioonisüsteemi?
        Cause it gets shit done. Ega sa ometi taha äppelit nüüd kiita?
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas Karter Vaata postitust
          Ütle oma itimeestele, et nad seadistaksid Group Policitest active hours'i tööajale, siis ei restardi keset päeva vaid peale tööd.
          Siinkohal tuleb muidugi kasutajatele ka öelda, et kui on kirjutatud, et jätke oma arvutid tööle, et öösel saaks soft peale tulla, siis nii võiks ka teha, muidu tuleb sama sodt siis, kui hommikul arvuti tööle lülitad. Aga no kes seda arusaamatut IT mambojambot ikka loeb.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Arvutid saab korraga sisse/välja lülitada ka üle võrgu kui kõik on koju läinud
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Oh ei. Palun ära minust nii halvasti ka arva.
              Elagu linux!

              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
              Cause it gets shit done. Ega sa ometi taha äppelit nüüd kiita?

              Kommentaar


                Algselt postitas chac Vaata postitust
                Moblaga autoroolis rääkimine.
                Kui veel mõni aasta tagasi oli asi lihtsalt kohati häiriv, siis tänaseks on see sisuliselt võtnud epideemilised mõõtmed. Praktiliselt iga-teine-kolmas-neljas just linnas sõites - ei pea sõites normaalset trajetoori, (st sõidab sinkavonka), või siis täitsa tühjal teel lambist hakkab kiirusega mängima, kord 30ga siis korraks kiirendab 70ni ja siis jälle ja jäle... võis siis veel mingid muud sõitmisanomaaliad.. Kui ükskord mööda/kõrvale saad siis taas - juhil telefon kõrva ääres.

                Mis inimestel küll VIGA on?
                Auto peale ilmselt jätkub raha mitmeid tuhandeid, telefoni peale ilmselt mitmeid sadu eurosid, aga käed-vaba süsteemi hankida paarikümne euri eest enam ei jaksa?
                1 moblaga düüd sõitis mul tööautole perse kinni end täna. Eriti ajas närvi, kui ma küsisin- et oled sa lammas, et ringteel teisele autole sisse sõidad- tõi ta esimeseks vabanduseks, et rääkis moblaga. Debiilik grrrrrrrrrrrrrr
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Ukse taga käivad poliitikud.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Ukse taga käivad poliitikud.
                    See polegi müüt või?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      See polegi müüt või?
                      rakveres vähemalt mitte, eile käis siret kotka- repinski ntks mu vanemate majas inimesi hirmutamas.

                      Kommentaar


                        Mul käis Keski ja IRL vend 3 nädala sees. Ja siis täna juhtus midagi erakordset. Turuuuringute tädi astus läbi. Põhimõtte pärast vastasin. Kuradi 20 minutit võttis aega.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Mul käis Keski ja IRL vend 3 nädala sees. Ja siis täna juhtus midagi erakordset. Turuuuringute tädi astus läbi. Põhimõtte pärast vastasin. Kuradi 20 minutit võttis aega.
                          WTF. Mis linnaosas sa elad? Ma ei tea ise kedagi, kellel mõni ukse taga oleks käinud. Ma arvasin, et seda tehakse paar korda enne valimisi kaamerate ees, aga et üldiselt on tegemist õudusjutuga, millega lapsi hirmutatakse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            WTF. Mis linnaosas sa elad? Ma ei tea ise kedagi, kellel mõni ukse taga oleks käinud. Ma arvasin, et seda tehakse paar korda enne valimisi kaamerate ees, aga et üldiselt on tegemist õudusjutuga, millega lapsi hirmutatakse.
                            Pääskulas laagri hesburgeri taga kortermajades käivad, Jüri Ratas käis kunagi, Vakra on käinud, ja igast muid vendi, korterites hea käia, saad mingi 50 inimesel kiirielt käitt suruda ja kommi anda või mis iganes paska. Ratas andis mingit paska teed, Vakra vähemalt mett aga Risto Kask andis ühe kasekese kommi.

                            Kommentaar


                              Põhja-Tallinnas liiguvad ka ringi. Linnaosa vanem käib uste taga ja olen kohanud teda kommi jagamas ka trammis.
                              Kui muidu rääkida valimiskampaaniatest, siis olengi vaid kahel korral flaiku pihku saanud. Mõlemal korral Keskerakonnalt. Igav.
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Nii käivad uste taga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X