320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Turistidega ollaksegi üldiselt hellemad. Sõitsin nädala eest Skopjes sealse suure mäe otsa ja bussis küsisin piletit. Öeldi, et 150 kohalikku raha (mis on siis mingi 1,5 eurot), aga kuna mul oli reisi viimane päev ja rahadega totaaltuuga, siis mul seda ei olnud. (noh, reaalne pilet on 3 korda odavam, aga ta ütles, et tal pole üksikpileteid. Kui ma siis seadsin end maha minema, siis ta ütles, et las ta olla aga, ega siin kontrolle väga pole ja küsis, et kas ma olen Norrast? Ja nii me siis seal vestlesime. Alla sõitsin juba põhimõttekindlalt jänest.
    +1 Skopjele. Käisin suvel lisaks Superkarikale ka kohalikus loomaaias. Olime kahekesi, loomaaia pilet oli circa 60 dinari (tõesti enam täpset summat ei mäleta). Mul oli lahtist raha ainult 80 dinari ning edasi tuli juba 1000ne. Loomaaia töötaja vaatas ja müüs 60ga ühe pileti ja ütles, just go. Ehk saime kahekesi loomaaias käidud kuskil 1 euroga.

    Samas mingi rasvaste juustega ladina päritolu taksist küsis tavapärase taksosõidu eest 4x hinda.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      jah, endiselt kehtib see reegel deutsche bahnis, tööreisid viivad tihti Berliini ja oi seda jama kui ostetud netist ja unustad krediitkaardi maha, seleta ja seleta. selles osas on nad paras kakad aga nagu ennist mainisin, siis seda" arusaadavat" pilku kohtab lääne maailmas sipakene rohkem kui meil siin.
      Kas see reegel kehtib RE või ICE või mõlemas? Mul viimati küll krediitkaarti ei küsitud... kästi mikskipärast pastakaga nimi ainult paberile kirjutada.

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        Kas see reegel kehtib RE või ICE või mõlemas? Mul viimati küll krediitkaarti ei küsitud... kästi mikskipärast pastakaga nimi ainult paberile kirjutada.
        ICE. RE-s pole küsitud.
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          +1 tarkus juures. goodies.

          Kommentaar


            Kuna täna oli töö juures jube igav,panin teleka käima ja mõtlesin,et vaatan elus esimest korda näosaate ära,et mis krdi fenomen see selline on.Kannatasin ära selleni,kui esimene esineja ehk Born oma asja lõpetas ja siis hakkasid ekraanile säutsud tulema.....enne esinemist Born jahus umbes pool tundi,et kuidas ta absoluutselt ei oska ega räägi ega pole kunagi proovinudki rääkida prantsuse keeles ja siis esimene säuts oli,et "Appi,ma ei teadnudki,et Elina oskab prantsuse keelt"...????!!!!!Nagu päriselt,on teil mingid kõrva või silmavead juures raisk...ja samas vaimus kõik edasi.....kannatasin niikaua,kuni ootasin,et Martinsoni tiss äkki kogemata sellest topist välja kargab,aga ei plätt! Ja rohkem enam tõesti ei viitsinud!

            Kommentaar


              väga asjalik kokkuvõte. Ma korra vaatasin ja siis nägin blondi peaga Borri. Ei saanud aru keda jäljendas, aga mingi ajuvigastusega tundus tegemist olevat. (vihje temal näole/välimusele. esitust ei näinud)

              Kommentaar


                Kahju, et te selleni ei jõudnud kus Valter Soosalu tegi järgi Koit Toomet koos Hele Kõrvega(tema oli Laura) ja parodeeriti Veronat. See oli isegi päris vinge minu arust.

                Kommentaar


                  Küll on hea telekat mitte omada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                    Küll on hea telekat mitte omada.
                    Ma telekast kui televisiooni ei vahi ammu juba enam(no välja arvatud jalgpall),sest ma julmalt vihkan neid kuradi tihkeid ja pikki ja saastaseid reklaamipause.Kui mingi uus film või hää seriaal tekib,siis läbi KODI vahin kõik ära ja asi ants.Paar nädalat tagasi muidugi vaatasin,et pole pappi kuhugi panna ja ostsin mingi vinge Sony kodukinosüsteemi,mille puldi peal on kohe eraldi FOOTBALL nupp,millega saab 3 varianti staadioniheli valida! Saadan nv-del naabrid p...i ja panen volüümi põhja koos külma õllega tugitoolis lösutades,rohkem nagu polegi elult vaja!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tarry Vaata postitust
                      Paar nädalat tagasi muidugi vaatasin,et pole pappi kuhugi panna ja ostsin mingi vinge Sony kodukinosüsteemi,mille puldi peal on kohe eraldi FOOTBALL nupp,millega saab 3 varianti staadioniheli valida! Saadan nv-del naabrid p...i ja panen volüümi põhja koos külma õllega tugitoolis lösutades,rohkem nagu polegi elult vaja!
                      mis kuramuse moodi see toimib? Seadeldis eeldab et heli tuleb erinevate striimidena sisse või tark sony ise eraldab oma algoritmidega need helid?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        mis kuramuse moodi see toimib? Seadeldis eeldab et heli tuleb erinevate striimidena sisse või tark sony ise eraldab oma algoritmidega need helid?
                        Sony eraldab ise ned helid...ta nagu vaigistab kommentaatorit ja paneb ikka suht mõnusa sellise ruumilise heli tuppa...õige koha peal istud,siis on ikka päris vinge. Olin algul skeptiline,aga nüüd rahul ja no filme vaadates oled ka nagu kinos,igalpoolt tuleb kärtsu ja mürtsu.

                        Kommentaar


                          Aga kui sa näiteks Sillamäe - Narva mängul kommentaatorid maha keerad? Mis tunne siis on?
                          Algselt postitas tarry Vaata postitust
                          Sony eraldab ise ned helid...ta nagu vaigistab kommentaatorit ja paneb ikka suht mõnusa sellise ruumilise heli tuppa...õige koha peal istud,siis on ikka päris vinge. Olin algul skeptiline,aga nüüd rahul ja no filme vaadates oled ka nagu kinos,igalpoolt tuleb kärtsu ja mürtsu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                            Aga kui sa näiteks Sillamäe - Narva mängul kommentaatorid maha keerad? Mis tunne siis on?
                            Muideks,katsetasin Transi-Tammeka mängu ajal...need paar joptvõimatti,mis läbi tulid,tundusid kudagi eriti mahlasena!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tarry Vaata postitust
                              Muideks,katsetasin Transi-Tammeka mängu ajal...need paar joptvõimatti,mis läbi tulid,tundusid kudagi eriti mahlasena!
                              see juba teenis raha tagasi jah

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tarry Vaata postitust
                                Sony eraldab ise ned helid...ta nagu vaigistab kommentaatorit ja paneb ikka suht mõnusa sellise ruumilise heli tuppa...õige koha peal istud,siis on ikka päris vinge. Olin algul skeptiline,aga nüüd rahul ja no filme vaadates oled ka nagu kinos,igalpoolt tuleb kärtsu ja mürtsu.
                                Mis tunne on vaadata intenstiivset seksi?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X