320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Tuleb vana sõber külla, joob täis ning kukub nõnda märatsema, et pead politsei järgi kutsuma talle. Vangi teda saata ilmselt ei taha ju, kuid edaspidi näha ka mitte väga?
    Märatsema, okei, annaks molli, aga tüüp vägistas. Nagu päriselt vägistas.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Märatsema, okei, annaks molli, aga tüüp vägistas. Nagu päriselt vägistas.
      Nagu ma kirjutasin - me ei tea mis toimus. Seega milleks oletada? Kui see oli ohvri soov, siis nii ongi.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Ma vist vihkan seda ilget mutti rohkem, kui Repsi, Aaviksood, Lukast, Holsmeri, Alajõge ning Raiet kokku.
        Urve Palo: "Su nägu kõlab tuttavalt" saade mõjutas otseselt ID-kaartide sertifikaatide uuendamist

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Nagu ma kirjutasin - me ei tea mis toimus. Seega milleks oletada? Kui see oli ohvri soov, siis nii ongi.
          Praegune olukord loob lihtsalt väga soodsa võimaluse ohvri mõjutamiseks, et vajalik kokkulepe saavutada. Ja noh, eks arutamine ja spekuleerimine on igati põhjendatud antud, varasema pretsedendita loo puhul, kuna praegu võib vägistaja ohvrile rõõmsalt tänaval vastu jalutada, kui elektroonilist järelevalvet pole kohaldatud (artiklist see igatahes välja ei tule).
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            Millepärast on esimene mõte, et ohvrit mõjutati - oled ise ka mõjutaja-tüüpi?

            Asja positiivne külg on see, et teema nägi päevavalgust, kuid probleemide väljamõtlemine võiks jääda Feministeeriumi hoolde.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Millepärast on esimene mõte, et ohvrit mõjutati - oled ise ka mõjutaja-tüüpi?
              Ei ole.
              Algselt postitas Daz Booob
              positiivne külg on see, et teema nägi päevavalgust, kuid probleemide väljamõtlemine võiks jääda Feministeeriumi hoolde.
              Minu mõistus seda lihtsalt ei võta, et vägistajal on võimalus kohtust rõõmsalt ilma igasuguse karistuseta pääseda. Ja see paistab ühiskonna turvatunde koha pealt probleemina, ilma et Feministeerium vms midagi fantaseerima peaks.
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                Minu mõistus seda lihtsalt ei võta, et vägistajal on võimalus kohtust rõõmsalt ilma igasuguse karistuseta pääseda. Ja see paistab ühiskonna turvatunde koha pealt probleemina, ilma et Feministeerium vms midagi fantaseerima peaks.
                plus üks.
                See on ikka vähe tõsisem teema kui mingid feminazide pseudoprobleemid. Mu meelest oleks täiesti pohhui mida see ohver seal enam arvas või ei arvanud, asi on juba kohtus enivei. Sellise asja eest peab värdja ilma mingite peenutsemisteta pikaks ajaks ära panema.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                  Praegune olukord loob lihtsalt väga soodsa võimaluse ohvri mõjutamiseks, et vajalik kokkulepe saavutada. Ja noh, eks arutamine ja spekuleerimine on igati põhjendatud antud, varasema pretsedendita loo puhul, kuna praegu võib vägistaja ohvrile rõõmsalt tänaval vastu jalutada, kui elektroonilist järelevalvet pole kohaldatud (artiklist see igatahes välja ei tule).
                  Arutlemine-spekuleerimine, miks mitte. Prokuröri sõimamine - kindlasti mitte.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                    Minu mõistus seda lihtsalt ei võta, et vägistajal on võimalus kohtust rõõmsalt ilma igasuguse karistuseta pääseda. Ja see paistab ühiskonna turvatunde koha pealt probleemina, ilma et Feministeerium vms midagi fantaseerima peaks.
                    Arvad, et sinu käsutuses on piisavalt infot, et probleem(e) identifitseerida? Ma arvan, et mitte.

                    Kahtlemata on antud teema kummaline (ja mure ning küsimärgid kohased), kuid ma saan aru, et tegemist on üksikjuhtumiga. Seega ei tahaks veel ajast ette joosta.

                    Uurimise vääriline teema.

                    e: mulle “meeldib” https://sakala.postimees.ee/4306001/...dis-kohtu-ette see teema rohkem. Eriti viimane lõik.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      et tegemist on üksikjuhtumiga. Seega ei tahaks veel ajast ette joosta.
                      Pigem tabas mind näiteks siin frustratsioon sellega, kuidas meie karistussüsteem on nihkes. See pole ainult vägistamiste ja mõrvadega, aga roolijoodikud näiteks, meie ammune probleem, kes on isegi inimesi haiglasse/hauda saatnud, saavad nii kuradi lihtsalt minema.
                      Ja siis mingi mees müüs kuskil kellelegi paar grammi tossu ja sai viis aastat vms.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Ühiskonna “võlud”.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Fc.
                          Sellega seoses tekkis minul 2 küsimust. Kuna puudub statistika.

                          Esiteks mille eest meil kõige rangemaid karistusi üldse määratakse?
                          Teiseks mille eest kõige rohkem inimesi on kohtulikult karistatud?
                          1. Võta karistusseadustik lahti ja loe. Kõige karmimaks karistuseks on eluaegne vangistus ja seda on ette nähtud mitmete kuritegude eest, nt mõrv, genotsiid jpm. 2015.a. (viimane aasta, mille kohta statistikaametist leidsin) oli meil 41 eluaegset vangi.

                          2. 2016.a. registreeriti kokku 28 986 kuritegu, millest varguseid oli 8 982, kehalist väärkohtlemist 4 823 ja joobeseisundis juhtimist 2 8 66.

                          http://andmebaas.stat.ee/Index.aspx?...aSetCode=JS001 --- sealt võid rohkem vaadata.

                          Kommentaar


                            Foxplay, mis saast see on, et sarja vaadates järsku 10-15 min vahele jätab?
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Nii on. Kunagi aasta alguses oli sama probleem. Informeerisin neid, kuid nagu näha pole midagi ette võetud selle suhtes.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Kas see on normaalne?

                                Veider olukord tööl.
                                Nimelt vahetus hiljuti osakonnajuhataja.
                                Varem mingeid probleeme polnud, nüüd käärib kõik korralikult.
                                Müügiosakonnas töötab üks lahe tüüp, keegi kunagi ei tea millega ta hetkel tegeleb või kus kohas ta viibib, tööle jõuab harva õigel ajal ning teistega väga ei suhtle aga need kellega rohkem kokku satub, need teda kiidavad, mina nende hulgas.
                                Probleem nimelt selles, et see sama tüüp teeb stabiilselt 60-70% müügist (lisaks temale on firmas veel 5-6 müügimeest, kes kamba peale kokku pole ka teda suutnud sellel aastal edestada) uuele juhile tema käitumine ei meeldi.
                                Ilmselt soovib ennast kehtestada aga milleks on tarvis rikkuda toimivat süsteemi.
                                Esmaspäeval teatas uus juht, et antud isik peab 9-17:00 töötama, võib päevas vaid 3 korda suitsul käia ning peab iga päev kirjutama ülevaate tehtud töödest. Debiilik selline.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X