320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rohtaed Vaata postitust
    Perekooli Foorumist saab hea läbilõike Eesti ühiskonnast, nii et mis seal ikka naerda.
    Siit ei saa? Minu arust saab.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Mind ajab närvi lugu mis hetkel toimub minu tuttavaga.
      Paar aastat tagasi võttis ta endale üürilise,kes osutus kelmiks. Varastas tema ID kaardi võttis hunniku laene sellega (tuttav on naine aga üüriline on mees! Kuidas kurat selle ID kaardiga laene saab võtta nii???) ning müüs tema vara ja siis lasi jalga.
      Asi tuli välja,kui inkassofirmadelt hakkas laekuma igasugu kirju ning tuttav lisati maksehäireregistrisse... Ühesõnaga politsei ja kogu muu trall...lõpuks läks kelm vangi ning tuttavale anti kohtulahend tõestamaks,et tema ei pea midagi kellegile tagasimaksma. Võiks arvata,et sellega asi piirdub. AGA juutidest igasugu sms laenu hoorad saadavad ikka tuttavale iga kuu aja tagant rahanõudeid ja ähvardavad saja asjaga ning lisavad tema nimeikka maksehäireregistrisse. Iga jumala kord peab ta helistama neile ja kirjutama seletades asja ning saates neile kohtulahendi,mille peale nad vabandavad ja ütlevad,et "kustutavad tema nime enda andmetest". Mis aga tegelikult juhtub on see,et nad müüvad selle portfelli mõnele teisele laenuhaile,et ise mitte miinusesse jääda ning too teine laenuhai saadab jälle inkasso kaela! JA MITTE MIDAGI KURADITKI TEHA EI ANNA!!! Mis kuradi õigusriik?! Mõnel laenuhail pole isegi tel. numbrit ning meilidele pea ei vasta! kuidas kurat sellistega suhelda?! Nii kettasse ajab isegi mind,kes ma olen kõrvalseisja. Tõsiselt kahju inimesest,kelle elu nii rikutakse.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Siit ei saa? Minu arust saab.
        Sekundeerin! EKRE valijast saab ka.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Sekundeerin! EKRE valijast saab ka.
          Huvitav, mulle kunagi just õpetati, et delfidebiilik pole keskmine eestlane ja sellistest foorumitest läbilõiget ei saa, aineks oli sotsiaalpsühholoogia.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Huvitav, mulle kunagi just õpetati, et delfidebiilik pole keskmine eestlane ja sellistest foorumitest läbilõiget ei saa, aineks oli sotsiaalpsühholoogia.
            Täie tõsidusega asjasse suhtudes ei saa loomulikult internetifoorumitest tõsiseltvõetavat läbilõiget. Naljaga, ikka naljaga.

            Kommentaar


              Ei viitsi õiget teemat otsida, st, et mind see närvi ei ajanud, aga soovitaks huvilistel järelvaadata eilset TTV saadet Ajurünnak, kus vaidlesid omavahel nn pärismeedia ja alternatiivmeedia.

              Kommentaar


                Mind kohutavalt ajavad närvi need inimesed, kes ei suuda ühe vaatuse/ seansi/ filmipikkuse või etenduse ajaks jääda oma moblat näppimata.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Sekundeerin! EKRE valijast saab ka.
                  Mina olen EKRE valija. Mis läbilõike sa minust saad?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                    Mina olen EKRE valija. Mis läbilõike sa minust saad?
                    Ma ei tee sinust mingit läbilõiget, sa oled inimene nagu minagi ja kindlasti jagub sul palju armastust nii ma Amsterdami Ajaxile kui ka oma abikaasale, õnne ja rõõmu! Ma pean sinuga samasse paati astuma, sest armastust jagub ka mul palju, eriti palju jagub seda mul oma elukaaslasele, kes on sinu rõõmuks on mustanahaline ja on üks eriliselt äge inimene, nii seest kui väljast. Me tahame jagada ka sulle rohkem armastust, et sa ei oleks nii teatraalne ja pime ja mõistaks, et armastus ja turvatunne on üks vägev tunne ja seda eriliselt vägevat tunnet tahab tunda nii süürialane kui ka venelane, kui ka homoseksulaane ja ka ekralane. Kahjuks küll need viimased tegelased ei taha üldse sellest arusaada, sest põliseestlane on ikka see kõige õigem eestlane, muidugi! Otherwise, peace! Armastust sulle, ekrelane!

                    Kommentaar


                      Ei aja närvi, aga häiriv on küll. Simsoni kottimine Postimehe poolt. Süütuse presumptsioon ja värki. Ja fakt, et tegevus toimus juba enne kui Soorm ja Simson ei paista midagi tähendavat.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Ma ei tee sinust mingit läbilõiget, sa oled inimene nagu minagi ja kindlasti jagub sul palju armastust nii ma Amsterdami Ajaxile kui ka oma abikaasale, õnne ja rõõmu! Ma pean sinuga samasse paati astuma, sest armastust jagub ka mul palju, eriti palju jagub seda mul oma elukaaslasele, kes on sinu rõõmuks on mustanahaline ja on üks eriliselt äge inimene, nii seest kui väljast. Me tahame jagada ka sulle rohkem armastust, et sa ei oleks nii teatraalne ja pime ja mõistaks, et armastus ja turvatunne on üks vägev tunne ja seda eriliselt vägevat tunnet tahab tunda nii süürialane kui ka venelane, kui ka homoseksulaane ja ka ekralane. Kahjuks küll need viimased tegelased ei taha üldse sellest arusaada, sest põliseestlane on ikka see kõige õigem eestlane, muidugi! Otherwise, peace! Armastust sulle, ekrelane!
                        Pole homode vastu mitte midagi niikaua,kui nad ei suru peale oma "armastust" ning ei tooda igasugu "paraade".
                        Süürlaste vastu pole ka midagi aga need mustad,kes praegu euroopasse tungivad ei ole mingid kuradi süürlased. Pean palju reisima...aafrikas aasias idamaades jne. ja olen näinud neid "abivajajaid". Naljanumber. Kasvõi euroopas reisides... kuskil pole ohutu nende abivajajate pärast.
                        Ja,kui reisin ning näen teisi kultuure on hea ja tore...koju tulles tahaks olla ikka oma inimeste keskel.
                        Pime tundud sa ise olevat.

                        Aga peace sulle ka!

                        Kommentaar


                          Prisma perefakingmarket oma imeliste teenindajate ja kassa järjekorraga. Klouniliikumine !!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                            Prisma perefakingmarket oma imeliste teenindajate ja kassa järjekorraga. Klouniliikumine !!!!
                            Kristiines anti sisenemisel 15% sooduskupong pihku. Kuna Prismas ka ilma igasuguste sooduskupongideta haiged järjekorrad, siis täna ajas see olukord järjekordadega lausa naerma ja kohe mitte kuidagi ei tõmmanud sinna kauplusesse
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Viskan ka siis juba Kristiine prismale miinus kolme. Mu meelest ei loe mis päev või mis kell seal on, seal onalati järjekord riiuliteni, täna muidugi eriti korralik esitus. Krt küll pange rohkem müüjaid tööle ja ärge koonerdage oluliste asjade pealt fkng kapitalistid
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Kristiines anti sisenemisel 15% sooduskupong pihku. Kuna Prismas ka ilma igasuguste sooduskupongideta haiged järjekorrad, siis täna ajas see olukord järjekordadega lausa naerma ja kohe mitte kuidagi ei tõmmanud sinna kauplusesse
                                Kupongi ei saanud aga no see jarjekord täna... Sinna poodi nüüd jälle pikalt ei roni.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X