320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Viskan ka siis juba Kristiine prismale miinus kolme. Mu meelest ei loe mis päev või mis kell seal on, seal onalati järjekord riiuliteni, täna muidugi eriti korralik esitus. Krt küll pange rohkem müüjaid tööle ja ärge koonerdage oluliste asjade pealt fkng kapitalistid
    Mul oli hiljuti juhus, et läksime Kristiines elava sugulasega Kristiine keskusesse. Järjekorrad olid meeletud. Kuna märkasin seda natuke hilja, panin korvi maha ja kõndisime minema. Sõitsime maale ja teele jäi ette Keila koos Rõõmu kaubamajaga. Läksime sinna ja kontrast oli ilge - hiiglasliku ja igas mõttes Kristiine Prismaga võrreldava poe peale oli haudvaikus, mingi paarkend külastajat ja ca viies avatud kassas loetlesin kokku neli külastajat. Mitte et kiidaks seetõttu vms aga lihtsalt erinevus oli nii silmatorkav.

    Kommentaar


      Mul on Kristiine Prisma ja Tondi Selver kaks lähimat toidupoodi. Selveri iseteenindus on lihtsalt nii palju parem ja kiirem, et Prismasse lähen ainult siis kui jõuan poodi pärast 22.00. Kohutav pood. Selveri iseteenindusele aga max plusspunktid.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Iseteenindustega täieti nõus. Selver 7-1 Prisma.

        Aga miks epoode ei kasuta?

        Kommentaar


          tundub, et Kristiinest lihtsalt käib jõhker mass läbi tipptundidel (rohkem kui Selverites ja Rimides, kuhu mina satun), mis ei tähenda muidugi, et nad ei võiks oma süsteeme paremaks arendada.

          Kommentaar


            Algselt postitas Fc.
            Poe ukse ees suitsu küsivad jorrid.
            Ja veel poe lahti oleku ajal.
            Miks? Ma annan kõigile tavaliselt.

            Kommentaar


              Algselt postitas Fc.
              Esiteks ma ei suitseta.
              Teiseks mine osta.
              Pähkel, kui mitte suitsetajat ajab närvi kuskil Kristiine ees olevad suitsu küsijaid, siis andesta, su elu peab väga igav olema.

              Kommentaar


                Ostukontroll
                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                  Ostukontroll
                  Miks? Nagunii max 10 eset kontrollitakse läbi kui on üle (vähemalt selkus).
                  Ma just õnnelik - saab koju lastele tasuta šokolaadi viia

                  Kui sul oli kiire ja tuli ostukontroll ning müüja oli puudu siis see on tiba teine teema.

                  Kommentaar


                    Mind pole kunagi ostukobtrollitud :O

                    Kommentaar


                      ROKi meditsiinidirektor selgitas Šmigun-Vähi dopingujuhtumit

                      «Ma ei saa kahjuks kommenteerida, sest ilmselgelt käivad juriidilised protseduurid, nii et ma ei saa midagi kinnitada või üldse öelda Torino proovide kordusanalüüside kohta,» vastas Budgett.

                      Postimees

                      Autorile sõidaks otse kümpi. Tõsiselt rsk
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Oleks siis nii.
                        Täna oli ostukorvis (kärus) 24 asja, kõik kontrolliti.(Selku)
                        Kontrollijat otsiti mööda poodi 4 minutit.
                        Küsisin: "Miks kontrolliti?"
                        Vastus:"Teid pole ammu kontrollitud"
                        Minu hämming:"Kaua on siis 6 päeva, kui viimati kontrolliti"
                        Vastus: "Siis olete varem vahele jäänud"
                        Hämming veelgi enam:"Pole kunagi probleeme polnud ostukontrollis, ei tegele varastamisega"

                        Lisaks, pakin ju kenasti asjad ära kotti kohe, see ongi point, miks kasutada selvevärki ja siis paki kott uuesti lahti.
                        Kott mida kasutan on korduvkasutatav kauplusest ostetud kott.


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Miks? Nagunii max 10 eset kontrollitakse läbi kui on üle (vähemalt selkus).
                        Ma just õnnelik - saab koju lastele tasuta šokolaadi viia

                        Kui sul oli kiire ja tuli ostukontroll ning müüja oli puudu siis see on tiba teine teema.
                        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                        Kommentaar


                          Mis asi see ostukontroll üldse on? Kas see käib ainult isteenistuskassa kohta või võetakse lambist maha ja katsutakse munadki läbi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Mis asi see ostukontroll üldse on? Kas see käib ainult isteenistuskassa kohta või võetakse lambist maha ja katsutakse munadki läbi?
                            Kui Selveris lähed iseteeninduses maksma ning tõmbad läbi oma partnerkaardi, siis on umbes 5% tõenäosus, et ekraanile tuleb kiri "ostukontroll" ning kontrollitakse üldjuhul 5 suvalist toodet sinu korvist/kärust/kotist, kas oled need ise puldist läbi lasknud. Kui kõik on OK, siis saad šokolaadi. Kui ei ole OK, siis Tundmatu teab edasi rääkida.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Mis asi see ostukontroll üldse on? Kas see käib ainult isteenistuskassa kohta või võetakse lambist maha ja katsutakse munadki läbi?
                              Iseteeninduse teema. Viimase poole aasta kontrollides (paar korda) on võetud 6 ettejuhtuvat toodet ja nende klappimisel šokolaad näppu pistetud. Varem tuulati terve kott läbi.

                              Muidu jah, väga mugav on poes käia, kui viskad asjad kohe kotti.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                                Iseteeninduse teema. Viimase poole aasta kontrollides (paar korda) on võetud 6 ettejuhtuvat toodet ja nende klappimisel šokolaad näppu pistetud. Varem tuulati terve kott läbi.

                                Muidu jah, väga mugav on poes käia, kui viskad asjad kohe kotti.
                                Viimane kord ma sain ise viis suvalist eset enda kotist kontrollimiseks ette anda (Tondi Selver)
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X