320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Need kari lambaid kes juba paugutavad väljas omas rakettidega.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Need kari lambaid kes juba paugutavad väljas omas rakettidega.
      Juba, mul juba Detsembri algusest saati korralik valgusdisko koos helieffektidega akna taga..

      Kommentaar


        Las lapsed ka mängivad
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
          Las lapsed ka mängivad
          Reedel näiteks 00.14.. ;}

          Ei kurda ise, aga üleval korrusel on naabrite koer küll koguaeg paanikas peale järjekordset uue aasta saabumist.

          Kommentaar


            Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
            Las lapsed ka mängivad
            Facebooki lehel "Paikuse valla uudised" tekitas elava arutelu ühe lapsevanema kogemus: ta jutustas, kuidas kaks poissi talle lapsevankri ette pauguti viskasid ja nii maganud vastsündinu unest üles ehmatasid ja nutma ajasid.


            las mängivad jah, ma ka aru ei saa mix sellest nüüd uudis oli vaja teha, suht lamp.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Veidi ajab närvi, et Vabaduse väljakul uue aasta vastuvõtmisel lasti Eesti Vabariigi lipp auklikuks ilutulestikuga. Elukutselised pürotehnikud peaksid ju ette nägema selliseid asju. Igatahes mäel olev EV lipp sai korralikult rakette sisse ja peale showd olid korralikud augud sees. "Ilus" algus juubeliaastale, laseme oma vabariigi lipu ribadeks.

              Kommentaar


                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Mind on üliraske närvi ajada, aga Kuku Spordireporteris tekib vahel tunne, et keriks edasi, kui Oti paariline filosofeerima hakkab. See saade vajaks kolmandat osalist, et Mehed ei Nuta saatega võrdeliseks saada. Kandidaate PM-il justkui oleks, Pullerits või siis Vincent näiteks võiksid kasvõi külalistena vahel sekkuda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Mind on üliraske närvi ajada, aga Kuku Spordireporteris tekib vahel tunne, et keriks edasi, kui Oti paariline filosofeerima hakkab. See saade vajaks kolmandat osalist, et Mehed ei Nuta saatega võrdeliseks saada. Kandidaate PM-il justkui oleks, Pullerits või siis Vincent näiteks võiksid kasvõi külalistena vahel sekkuda.
                    Susi filosofeerimine on just selle saate üks parimaid asju. Pullerits loodetavasti hoitakse igasugusest raadioeetrist võimalikult kaugel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Susi filosofeerimine on just selle saate üks parimaid asju. Pullerits loodetavasti hoitakse igasugusest raadioeetrist võimalikult kaugel.
                      Ditto.

                      Kommentaar


                        Vanad pässid, kes suutsid jälle hümnitüli püsti panna.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Susi filosofeerimine on just selle saate üks parimaid asju. Pullerits loodetavasti hoitakse igasugusest raadioeetrist võimalikult kaugel.
                          Pullerits tõstaks selle saate kuulatavust vähemalt 10 protsenti. Väga huvitav oleks kuulata tema ja Järvela debatti näiteks pallimängude ja vastupidavusalade kontekstis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Vanad pässid, kes suutsid jälle hümnitüli püsti panna.
                            kusjuures olin ise rakveres, seal mängiti hümni, aga mitte üks mats ei pannud seda selle melu sees tähele, vaid lagastas ja õnnitles segamatult omaviisi. pigem tundus see hümn mulle kohatu. hümni mängimise ja mittemängimise üle saab alati igast asendist ja igal ajal jaurata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              kusjuures olin ise rakveres, seal mängiti hümni, aga mitte üks mats ei pannud seda selle melu sees tähele, vaid lagastas ja õnnitles segamatult omaviisi. pigem tundus see hümn mulle kohatu. hümni mängimise ja mittemängimise üle saab alati igast asendist ja igal ajal jaurata.
                              http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ad?id=80661997

                              Vapustavalt hea näide, kui erinevad võivad olla inimeste suhtumised nö pisiasjadesse.

                              Kommentaar


                                Jäi ka täna hümnipoleemika silma ja.. Kas varem on kusagil hümni lastud? Sry, ma pole aastavahetustel telekavaataja. Isegi kui viimased aastad on elu vaiksemaks läinud ja jälle kodused aastvahetused, siis seltskonnasurma ikka töle ei pane ju. Ja suures rahvamelus kusagil vabaka taolises kohas ei kujuta ma hümni ette. Millal see oleks pidanud kõlama? Ja miks? Aastavahetus on mingi riiklik tähtpäev või mis? Just selles mõttes, et miks ta riigile tähtis peaks olema?
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X