320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma maksin 7 päeva eest 366 eurot, oli vist mingi 319 poundi vms. Ma ei pea seda väga kalliks, arvestades asjaolu et 7 päeva+asukoht.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Ma maksin 7 päeva eest 366 eurot, oli vist mingi 319 poundi vms. Ma ei pea seda väga kalliks, arvestades asjaolu et 7 päeva+asukoht.
      Seda ma imestangi, et kuidas sinna nii odavalt.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Seda ma imestangi, et kuidas sinna nii odavalt.
        Ei oska sulle öelda, aga eks kehtib see olukord airbnbis, et raha ei haise. Ma olen Londonis käinud 2 korda varem ja pole ükski guide book ega miski mind pannud meeldima see linn. Ei oleks kohustusi, ei läheks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Ei oska sulle öelda, aga eks kehtib see olukord airbnbis, et raha ei haise. Ma olen Londonis käinud 2 korda varem ja pole ükski guide book ega miski mind pannud meeldima see linn. Ei oleks kohustusi, ei läheks.
          Ma olen paarkümmend korda käinud ja täitsa okei on. Berliini vastu muidugi ei saa.

          Kommentaar


            See, et 90 protsendil eesti mängijate üleminekutega kaasneb jutt, et tahtjaid oli veel mitmest kohast, ometi meil vennad mängivad sellistes klubides nagu nad mängivad. Tekib küsimus, et mis kuradi variandid veel laual on, kui valitakse nendest parim ja see on mingi läti liiga vms.
            Pigem, see kosilaste jutt väljamõeldis nagu siit kuskilt lugesin, et vana anieri vastu huvi Premier leaguest ja liegue 1st.

            Kommentaar


              Algselt postitas baller Vaata postitust
              See, et 90 protsendil eesti mängijate üleminekutega kaasneb jutt, et tahtjaid oli veel mitmest kohast, ometi meil vennad mängivad sellistes klubides nagu nad mängivad. Tekib küsimus, et mis kuradi variandid veel laual on, kui valitakse nendest parim ja see on mingi läti liiga vms.
              Pigem, see kosilaste jutt väljamõeldis nagu siit kuskilt lugesin, et vana anieri vastu huvi Premier leaguest ja liegue 1st.
              Pigem on mängija sattunud lihtsalt mõne klubi nimekirja keda tasub jälgida. Tehtud võibolla ka mingisugune enquiery ja selle najal vistatakse kohe suured uudised ette, kuidas Sander Puri Dortmundi läheb.

              Kommentaar


                Laps jäi reede õhtul haigeks. Tahan perearstile aega panna, loomulikult seda saab alles täna panna.
                Helistad ja siis õeldakse et reedeks võimalik aeg saada... Kõva lihtsalt. Selleks ajaks on laps nagunii ise juba terveks ravitud.

                Kommentaar


                  R2 ja hommikuprogramm. Põhimõtteliselt on peale Aesma lahkumist järjepidevalt hullemaks läinud. Kui Vaheoja ja Kaidor Kahar oli isegi pisut ok, siis edasi Kalmeti ja Leitmaa kombinn oli täis totrusi a la dj Heiki ja Leitmaa suvalised jauramised. Arvasin, et hullemaks ei ole võimalik minna. Eksisin. See kuradi nüüdne torbik Kalmeti kõrval ajab kõrvad verd jooksma.
                  Kui kunagi tundus, et Viker on täiesti mitte kuulatav raadio, siis täna laseb Taavi Libe R2 meestele kõrge kaarega pähe ja minu hommikuid saadab edaspidi Viker.
                  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                    R2 ja hommikuprogramm. Põhimõtteliselt on peale Aesma lahkumist järjepidevalt hullemaks läinud. Kui Vaheoja ja Kaidor Kahar oli isegi pisut ok, siis edasi Kalmeti ja Leitmaa kombinn oli täis totrusi a la dj Heiki ja Leitmaa suvalised jauramised. Arvasin, et hullemaks ei ole võimalik minna. Eksisin. See kuradi nüüdne torbik Kalmeti kõrval ajab kõrvad verd jooksma.
                    Kui kunagi tundus, et Viker on täiesti mitte kuulatav raadio, siis täna laseb Taavi Libe R2 meestele kõrge kaarega pähe ja minu hommikuid saadab edaspidi Viker.
                    Hmm, peaks ka kuulama. Korra proovisin, aga siis oli hoopis Rosin kellegagi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Hmm, peaks ka kuulama. Korra proovisin, aga siis oli hoopis Rosin kellegagi.
                      Rosin on reedeti Zavatskiga. Nädala sees on vist Kalmet ja Kamlat. Malfoyga tuleb kahjuks nõus olla: Vaheoja läks, Aesma läks (või kumb see enne läkski?) ja R2 hommik läks allavett. Tutvuse poolest mõnd aega kuulasin sind ka, aga... Sorry.
                      Viker võttis R2 käest mu hommikutunnid üle. Siis anti lõunane vöönd Eeva Essele, eetri täitis matroniseeriv pseudointelligentne sädin. Ja ongi juhtunud nii, et R2 peale ma ei satugi peaaegu enam. Kelle süü see on, ei mina oska näpuga näidata. Fakt lihtsalt on, et raadiojaama, mida varem kuulasin päevas paar-kolm tundi, kuulan nüüd tunnikese nädalas, max.
                      -edit- Enne kui kohalikud naisõiguslased ja muidu poliitkorrektorid mulle kammi turja löövad: Eeva Esse on kahtlemata väga intelligentne ajakirjanik ja just sellepärast on mul paha kuulata, kuidas ta oma saates vaheldumisi asjaliku ja päevakajalise jutuga üritab kristjanhirmoks muunduda ja mingi totaka "helista ja võida soovilaul" lõigu raames mingit eetrisse helistanud kõnevõimetut padueestlast üritab peedistada oma nime ütlema ja soovilugu küsima.

                      Kommentaar


                        Sa oled lihtsalt vanaks jäänud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Sa oled lihtsalt vanaks jäänud.
                          Mees, ma kuulan prägalt Aropit juutuubist as we speak, nah.
                          -edit- Ei see oli see teine.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                            Mees, ma kuulan prägalt Aropit juutuubist as we speak, nah.
                            -edit- Ei see oli see teine.
                            Arop ongi hakanud rohkem vanade inimeste muusikat tegema. Ja lastemuusikat ka. Kikimiki.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                              Rosin on reedeti Zavatskiga. Nädala sees on vist Kalmet ja Kamlat. Malfoyga tuleb kahjuks nõus olla: Vaheoja läks, Aesma läks (või kumb see enne läkski?) ja R2 hommik läks allavett. Tutvuse poolest mõnd aega kuulasin sind ka, aga... Sorry.
                              Ma ise mõtlen ka siiani nii mitmegi asjaolu tõttu veel üsna õudusega sellele ajale tagasi. Seega ei pea sorry ütlema. Kohati oli üsna lõbus, aga üldiselt on olnud endale lahedamaid ja sobivamaid tööotsi.

                              P.S. Kuigi raadiohäälte puhul on veidi sama keiss, mis telenägudega. Et esimene aasta sõimatakse, et täiesti pointless, siis harjutakse ära, hakatakse mingitele sisenaljadele pihta saama ja siis on kõik rõõmsad. Aesma-Vaheoja olla ka esimesel paaril aastal korraliku kuulatavuslanguse ja sõimukirjade laviini toonud. Siis olla muutunud. Et äkki Kamlat suudab Kalmeti rääkima saada ja siis on yolo või midagi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma ise mõtlen ka siiani nii mitmegi asjaolu tõttu veel üsna õudusega sellele ajale tagasi. Seega ei pea sorry ütlema. Kohati oli üsna lõbus, aga üldiselt on olnud endale lahedamaid ja sobivamaid tööotsi.
                                Sheeri kama. Koit rääkis surnuks? Hommikul taksojuhid olid purjus? Lift oli katki ja pidid trepist kõndima?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X