320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Sheeri kama. Koit rääkis surnuks? Hommikul taksojuhid olid purjus? Lift oli katki ja pidid trepist kõndima?
    Nääh. Las ta olla.

    Koit ei räägi pärisinimesena üldse nii.
    Taksojuhid tegid lihtsalt lahedaid marsruute vahel.
    Lift töötas.

    Kõige õudsem oli see igahommikune varane ärkamine, mis kuskil märtsikuuks ikka täiesti megaväsimusena kuhjus.

    Kommentaar


      Nahh Morna vanamuusika neljapäeva ära koristas? Kui midagi, siis tulnuks seda hoopis pikendada!
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Nahh Morna vanamuusika neljapäeva ära koristas? Kui midagi, siis tulnuks seda hoopis pikendada!
        Noh, aastaga saab mingi 30 aastat täidetud ja sealt tagasi enam ei tea kuulajad midagi

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Nahh Morna vanamuusika neljapäeva ära koristas? Kui midagi, siis tulnuks seda hoopis pikendada!
          Kuula nädalavahetuste XX sajandi popmuusikat!

          Ja tuletan meelde, juba siin offtopicus kuskil olen soovitanud, õhtuse vööndi erinevaid teemasaateid. Kuigi fair enough, kui tahate/saate vaid päeval kuulata..
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Üks õudus on mu jaoks R2-ga tekkinud veel. Maarja Merivoo-Parro. See hääl ajab lihtsalt hulluks. Ma isegi ei oska kirjeldada, milline see on. Liiga imal v nunnutav raadio jaoks. Ja lisaks see jutt, mida ta räägib. Perfektne kombo roolis hullumiseks ja kanali vahetamiseks. Ehk siis jah, ma olen ka vanaks jäänud ning vaikselt Vikerraadio peale libisemas.
            308

            Kommentaar


              Algselt postitas Markko Vaata postitust
              Üks õudus on mu jaoks R2-ga tekkinud veel. Maarja Merivoo-Parro. See hääl ajab lihtsalt hulluks. Ma isegi ei oska kirjeldada, milline see on. Liiga imal v nunnutav raadio jaoks.
              Novot siis. Minu meelest on tal just megaseksikas hääl. Jutu kohta ei oska kommenteerida. Ei ole igapäevane kuulaja, aga kui kuulama satun, siis kuulan kasvõi hääle pärast.

              Kommentaar


                See on jah über nunnu hääl. Väidetavalt tahetud korduvalt ka tema häält n.ö ära osta, kuid ta pole müünud, sest ei taha müüa. Samas küll aga töötab raadios...aga nuh, seks siiski.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Markko Vaata postitust
                  Üks õudus on mu jaoks R2-ga tekkinud veel. Maarja Merivoo-Parro. See hääl ajab lihtsalt hulluks. Ma isegi ei oska kirjeldada, milline see on. Liiga imal v nunnutav raadio jaoks. Ja lisaks see jutt, mida ta räägib. Perfektne kombo roolis hullumiseks ja kanali vahetamiseks. Ehk siis jah, ma olen ka vanaks jäänud ning vaikselt Vikerraadio peale libisemas.
                  Mis saade?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Mis saade?
                    Draiv.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      See veits nõme, et Nestor ja Morna 2h saated maas, aga üldiselt raadiot muidu ongi kõige mõnusam enda juhtimisel järelkuulata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Draiv.
                        Ja öösel oma saade ka, kus teeb päris hea hõnguga vaibi ja laseb huvitavamal muusikal ning väga muljetavaldavatel teadmistel minna.


                        Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                        üldiselt raadiot muidu ongi kõige mõnusam enda juhtimisel järelkuulata.
                        plus ükkonen
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Tra, kas ma olen ainuke, kes on mõelnud, et miks sellist tüüpi paska veel toodetaks ja müüakse?
                          Korra vajutan nupule ja see jura lendab vannitoa lakke joana kinni!
                          Joppenpuhh, potti peab seda tulistama või mis?
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                            Tra, kas ma olen ainuke, kes on mõelnud, et miks sellist tüüpi paska veel toodetaks ja müüakse?
                            Korra vajutan nupule ja see jura lendab vannitoa lakke joana kinni!
                            Joppenpuhh, potti peab seda tulistama või mis?
                            Kuna olen selle valdkonna toodetega hästi kursis, siis potti piserdades pole sellest konkreetsest tootest tolku.
                            Muide on olemas tõesti spetsiaalsed sprayd (õli baasil tihti), mis piserdatakse enne häda potti ja vähemalt teoorias peaksid nad looma veepinnale kihi, mis takistab ebameeldivate lõhnade levimist.

                            Üldiselt soovitaks vältida neid odavamaid kemikaale, sest nende kasutegur on minimaalne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                              Tra, kas ma olen ainuke, kes on mõelnud, et miks sellist tüüpi paska veel toodetaks ja müüakse?
                              Korra vajutan nupule ja see jura lendab vannitoa lakke joana kinni!
                              Joppenpuhh, potti peab seda tulistama või mis?
                              No loksuta ja lase siis 45 kraadi all kaugusesse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                                Joppenpuhh, potti peab seda tulistama või mis?
                                Püksi
                                Once a Gooner, always a Gooner

                                Kommentaar

                                Working...
                                X