320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
    Ega sul mu uudishimu rahulduseks selle koha tripadvisorit vms pole visata?

    http://www.independent.co.uk/news/uk...-a7915096.html
    Andesta mu lollus, aga mida sa silmas pead?

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Andesta mu lollus, aga mida sa silmas pead?
      Millises pubis nii kallist õlut müüdi? Tahaks nii uhket kohta pildi pealt ise ka näha
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
        Millises pubis nii kallist õlut müüdi? Tahaks nii uhket kohta pildi pealt ise ka näha
        Ei olnud mingi pubi. Tavaline Hiltoni hotelli lounge baar, kus tuli teha uhket ja rikka inimese nägu.

        Kommentaar


          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Ei olnud mingi pubi. Tavaline Hiltoni hotelli lounge baar, kus tuli teha uhket ja rikka inimese nägu.
            See kõlab umbes nagu nii, et käisin "Alexandri Chef's Table"s söömas ja krt Eestis on toit ikka rämedalt kallis.

            Kommentaar


              Jälgisin ühe silmaga üle pika aja seda pingviinide kätlemist. Eesti koorekiht on kokku tulnud, selgitatakse enne veel etikett üle. Läheb kätlemiseks ja osad härrased unustavad üldse oma kaaslased poolele vaibale, teised paarid siplevad omavahel, et otsustada, kummale käele jääb neiu ja üleüldse toimub mingi pidev "mähkimine". Härrasmehed ja daamid, halloo, te peaks eeskujuks olema "maarahvale"!
              sigpic

              Kommentaar


                Mind pani rohkem imestama, et nii suur sündmus, tohutu eelarve ning eeldatavalt Eesti parim meeskond produktsiooni juures ning nad ei suuda välja mõelda esteetiliselt ilusat lahendust kuidas kinnitada sissekäigu teel olev sinine vaip ja nad kasutavad selleks täiesti lambiseid telliskive.

                Võib-olla see oli kunst mida ma ei osanud näha.

                // Üle-üldse see pikk kõnnak suure betoonlahmaka vahel oli nii tühi ja kõle, ei oleks olnud raske kasutada dekoratsioonina mingeid Eestile omaseid taimi/puid ja selle abil ka seda vaipa kinni hoida.

                Kommentaar


                  Misasja,kas keegi üldse vaatab seda?Meessoost isikud?.....

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tarry Vaata postitust
                    Misasja,kas keegi üldse vaatab seda?Meessoost isikud?.....
                    et... kas keegi meessoost isikutest vaatab Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva auks peetavaid pidustusi? Et.. ei ole siis piisavalt maskuliinne? Või milles täpselt küsimus?

                    Mis sa ise samal ajal muidu tegid? Tegid partneritega korstnapühkija juures "äri"? Valasid sõpradega uut pitsi ja palusid "eitedel" telekast tulevat "möla" vaiksemaks panna? Vaatasid Liverpooli 2005 replay'd?

                    Kommentaar


                      Mina panin tähele Mart Laari...milline pingutus. Minu sügav lugupidamine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        et... kas keegi meessoost isikutest vaatab Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva auks peetavaid pidustusi? Et.. ei ole siis piisavalt maskuliinne? Või milles täpselt küsimus?

                        Mis sa ise samal ajal muidu tegid? Tegid partneritega korstnapühkija juures "äri"? Valasid sõpradega uut pitsi ja palusid "eitedel" telekast tulevat "möla" vaiksemaks panna? Vaatasid Liverpooli 2005 replay'd?
                        Eks stereotüüpsel mõtlemisel ole mitu erinevat tahku.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Mind pani rohkem imestama, et nii suur sündmus, tohutu eelarve ning eeldatavalt Eesti parim meeskond produktsiooni juures ning nad ei suuda välja mõelda esteetiliselt ilusat lahendust kuidas kinnitada sissekäigu teel olev sinine vaip ja nad kasutavad selleks täiesti lambiseid telliskive.

                          Võib-olla see oli kunst mida ma ei osanud näha.

                          // Üle-üldse see pikk kõnnak suure betoonlahmaka vahel oli nii tühi ja kõle, ei oleks olnud raske kasutada dekoratsioonina mingeid Eestile omaseid taimi/puid ja selle abil ka seda vaipa kinni hoida.
                          Pilti siis ka.

                          Kommentaar


                            Ma pakun, et lendleva vaiba teema tekkis päevakorda viimasel hetkel ning sellest ka lahendus selline, mis haakuks ülejäänud visiooniga, kus rahvas kõnnib mööda sini-must-valget.
                            Saja aasta pärast uuesti
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Hakkasin Päevalehes Simsoni usutlust lugema ja kolmandast küsimusest kaugemale ei jõudnud. Meie olema tegijad, kõik teised on käkid ja Reformierakond on kõik ikkagi persse keeranud.
                              Bljäääääääää kaua võib üks plaat mängida.

                              Kommentaar


                                Täiskasvanud inimesed, kes ei oska kassajärjekorras normaalselt käituda. Lihtsalt seisa. Kedagi ei koti, kas sul on kiire või ei.

                                Inimesed, kes istuvad bussis kõige taga ning kohale jõudes üritavad esimesena välja pääseda. Ole normaalne ja mine järjest.

                                Manchester Unitedi fännid, kes peavad oma klubi ikka veel maailmapurustajaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X