320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    See on Brasiilia, nad ei saa lihtsalt mitte meeldida.. Imeline jalgpalli riik.
    Ma vist ei tea mitte ühtegi inimest, kellele Brasiilia koondis eriti meeldiks...

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Ma vist ei tea mitte ühtegi inimest, kellele Brasiilia koondis eriti meeldiks...
      Täpselt vastupidine effekt siin siis Kuna 1998 MM oli esimene mida sai teadlikult vaadatud, siis ilmselt on see natukene põlvkonna värk. Need kes tollase Brasiiliaga üles kasvasid lihtsalt armusid nende vaibi. Kõikvõimalikud daivimised ja diivatsemised isegi ei häiri nende puhul, sellel on täiesti oma võlu. I am so smitten

      Kommentaar


        Mul on üldsegi endal naljakas olukord, ma olen eluaeg Argentiinat toetanud ja teatavasti klubitasandil teate kõik, mis meeskonda ma toetan ja siis ongi tekkinud olukord kus klubitasandil ei taha maha Messit nähagi, kui ta oma ulmelisi liigutsi korraldab, aga rahvusvahelisese tasandil ei saa ma Messita läbi.

        Argentiina meistriks!

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Ma vist ei tea mitte ühtegi inimest, kellele Brasiilia koondis eriti meeldiks...
          1982 ja 1986 koondised olid meeletult vahvad. Aga no see oli teine aeg.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            JuriM'l ilmselt õigus.
            Isiklikult ei ole mitte kunagi saksamaad suutnud vaadata. Seetõttu oli see katastroofiline skoor ka valus.
            Aga igaühele ju oma. Kellele ema kellele tütar

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Mul on üldsegi endal naljakas olukord, ma olen eluaeg Argentiinat toetanud ja teatavasti klubitasandil teate kõik, mis meeskonda ma toetan ja siis ongi tekkinud olukord kus klubitasandil ei taha maha Messit nähagi, kui ta oma ulmelisi liigutsi korraldab, aga rahvusvahelisese tasandil ei saa ma Messita läbi.

              Argentiina meistriks!
              Mul endal oli selline naljakas olukord, et kui klubitasandil tänu Trezeguet´le hoidsin pöialt Juvele, siis koondise turniiridel olin Prantsusmaa fänn ja vihkasin Itaaliat...mis sest, et pool itaaliast oli Juve mängijaid täis...

              Aga kui Trezeguet lahkus Juvest, siis Juve fänniks jäin ikka mõtlesin, et veider olukord, fännan Juvet aga vihkan Itaaliat...Nüüd aga siis 100% ka itaalia. 2006 MMil kahjuks olin veel Prantsusmaa fänn ja vihkan endiselt südamest Materazzit.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                1982 ja 1986 koondised olid meeletult vahvad. Aga no see oli teine aeg.
                Noh, tead.
                Raske oli aastaid enne ilmaletulekut seda vahvust nautida

                Minu mälestused jalgpallist hakkavad valdavalt 2002 MMist paraku. Ja seal Sakslased (keda ma toetasin - Oliver Kahn <3) kaotasid finaalis Brasiiliale. See 7:1 oli ikka äärmiselt magus nuhtlemine .

                Eniveis, ei üllata, et minuga sarnasest ajast jalgpalli juurde tee leidnutele see sats ei sümpatiseeri- sisuliselt on sellest ajast ikka oldud lihtsalt maakeeli öeldes - jobid. Juba mainitud diivatsemine, diveimine ja lisaks räpane mäng on märksõnad mis kõik viimasest ajast oluliselt rohkem seda satsi iseloomustab kui samba või pallivõlurlus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Noh, tead.
                  Raske oli aastaid enne ilmaletulekut seda vahvust nautida
                  Filmilindid Socratese, Falcao ja kompaniiga on muidugi alles. Aga minugi sümpaatia nende vastu kadus mingil hetkel, nüüd suhtun üsna neutraalselt ja pigem olen Euroopa koondiste poolt kui madinaks läheb.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Filmilindid Socratese, Falcao ja kompaniiga on muidugi alles. Aga minugi sümpaatia nende vastu kadus mingil hetkel, nüüd suhtun üsna neutraalselt ja pigem olen Euroopa koondiste poolt kui madinaks läheb.
                    Kindlasti on alles, aga on ikka midagi muud elada selles ajas, mõelda ja tunda kaasa kõigele mis toimumas on ja siis mitukümmend aastat hiljem seda kristalliseerunud ajalugu tagantjärgi vaadata .

                    Kommentaar


                      Mul on vist Argentiina ja Brasiilia need meeskonnad, kelle poolt ma mitte kunagi olnud pole. Muud on käinud üsna kõikuvalt. Ala, et mulle ei meeldinud üldse Saksamaa ja Inglismaa koondised. Meeldis väga Hispaania. Aga siis hakkasin mööda maailma ringi käima ja asjad läksid pigem vastupidi, sest hispaanlased on alati veidi naljakad. Sakslased ja inglased okeikad. Prantsusmaa oli omal ajal koondisena lahe, aga siis kohtusid prantslastega ja nad polnud üldse lahedad. Et, noh, keeruline.

                      Kommentaar


                        Mulle meeldis kunagi Brasiilia koondis juba enne kui ma nende mängu näinudki olin, seda tänu lapsena kapsaks loetud raamatule "Kuningas Pele. Maracana katel." Aga jah, kui neid siis 1990 MMil reaalselt nägin, siis vaimustus vähe rauges.

                        Kommentaar


                          Tegelikult kogu see brasside haip on kûllaltki tüütu küll. Aastast aastasse sama jutt. Elatakse minevikus nii rängalt.
                          Minu meelest on Prantsusmaa suurem favoriit kui Brasiilia see MM.
                          Võiks neid pigem haipida. Meedia pingeid neile rohkem suunata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Täpselt vastupidine effekt siin siis Kuna 1998 MM oli esimene mida sai teadlikult vaadatud, siis ilmselt on see natukene põlvkonna värk. Need kes tollase Brasiiliaga üles kasvasid lihtsalt armusid nende vaibi. Kõikvõimalikud daivimised ja diivatsemised isegi ei häiri nende puhul, sellel on täiesti oma võlu. I am so smitten
                            olen küll varasemaid turniire teadlikult vaadanud, aga 98 mmil oli see brasiilia koondis mu jaoks lihtsalt vastik, ma ei teagi miks. et ei ole päris põlvkonna värk siiski. maitse asi pigem.

                            Kommentaar


                              Ma ei teagi. Lapsena on ikka keegi ebameeldiv seepärast, et sulle on mingi meeskond meeldima hakanud või su sõber on selle meeskonna poolt. Täpselt sama keiss mul Brasiilia ja Saksamaaga. Pinginaaber oli Saksamaa fänn ja Brasiilia võitis 94 Itaaliat. Ja saigi antipaatia alguse.

                              Kommentaar


                                see turiniir võitis prantsumaa mu südame kusjuures, peamiselt tänu zidane-ile. kes oli siis justkui teisest maailmast, midagi, mida ennem polnud olemas. aga brasiilia ei meeldinud juba enne finaaligi, terve turniir ei meeldinud ühesõnaga, varasemast ma ei mäleta sellist antipaatiat, ntks 94 tundus isegi okei, kuigi tiim oli pmst sama. et jah kus see tuli, ei tea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X