320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    see turiniir võitis prantsumaa mu südame kusjuures, peamiselt tänu zidane-ile. kes oli siis justkui teisest maailmast, midagi, mida ennem polnud olemas. aga brasiilia ei meeldinud juba enne finaaligi, terve turniir ei meeldinud ühesõnaga, varasemast ma ei mäleta sellist antipaatiat, ntks 94 tundus isegi okei, kuigi tiim oli pmst sama. et jah kus see tuli, ei tea.
    Eem, kas mitte Zizou ei saanud esimeses mängus punast, siis istus kaks mängu tribüünil. Siis oli üsna mittemidagiütlev mäng Paraguayga, samasugune Itaaliaga ja üsnagi imelikuke ka Horvaatiaga ja "teine maailm" tuli alles finaalis?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Eem, kas mitte Zizou ei saanud esimeses mängus punast, siis istus kaks mängu tribüünil. Siis oli üsna mittemidagiütlev mäng Paraguayga, samasugune Itaaliaga ja üsnagi imelikuke ka Horvaatiaga ja "teine maailm" tuli alles finaalis?
      ZZ sai juba esimene mäng 1998 punase oma vägivaldse käitumise eest. Tänapäeval oleks arbitraazkohtus saanud ta isegi rangemalt karistada, kui et vaid 2 mängu. Tõelised staarid olid sellel turnal Trezequet, Blanc, Thuram ja Barthez. Henry oli veel suht tundmatu .
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
        ZZ sai juba esimene mäng 1998 punase oma vägivaldse käitumise eest. Tänapäeval oleks arbitraazkohtus saanud ta isegi rangemalt karistada, kui et vaid 2 mängu. Tõelised staarid olid sellel turnal Trezequet, Blanc, Thuram ja Barthez. Henry oli veel suht tundmatu .
        Trezeguet? Üks värav ja finaalis ei saanud põllalegi?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Trezeguet? Üks värav ja finaalis ei saanud põllalegi?
          Just nii oligi. Tema semu Henry säras lihtsalt rohkem. Kui ei eksi, siis Trezequet oli juba Monacost Juventusse pagenud ja Henry tänu heale MM'ile jäi Wengerile silma. Batrhez, DD ja vist ka Vieira olid isegi juba CLi karikat pea kohale tõstnud ja päris kuulsad tegelased. ZZ polnudki eriline staar veel. Olin kogu MMi jälgimas päris lähedalt ja võin kinnitada, et ZZ kultus tuli Marseillest kus ta isegi pole kunagi mänginud. See sellest, et ZZ on seal sündinud. Tema mega suur reklaam oli kuskile seinale tõmmatud (adidas) ja Marseilles muust ei räägitudki, kui vaid et oma poiss on koondises.

          BTW. Olen palju aastaid täiega nende vastu olnud (Kuigi elasin seal juba aastast 1994) ja võid vaid ettekujutada, kui valus oli Hotel de Ville ees Pariisis vaadata mänge, kui ümber ringi elati vaid neile kaasa
          Di Biaggio catzoooooooooooo seda mäletan elu lõpuni, kui itaallasest fänn mu kõrval nuttes põlvili vajus ja DiBiaggiot sõimas
          Paraguai draamat vaatasin muideks Marseilles ja päris lõbus oli, kuid Laurent Blanc pani sellele driiimile shokeeriva punkti...
          Finaal taas Pariisis ja mäletan, et sõitsin metrooga Trjumfikaare juurest teises suunas peale lõpuvilet koos paari Brasiilia poolehoidjaga.... valus oli....metroo oli ka tühi...täiesti tühi, kuigi metroo töötas nagu tavaliselt!
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Eem, kas mitte Zizou ei saanud esimeses mängus punast, siis istus kaks mängu tribüünil. Siis oli üsna mittemidagiütlev mäng Paraguayga, samasugune Itaaliaga ja üsnagi imelikuke ka Horvaatiaga ja "teine maailm" tuli alles finaalis?
            küsimus ei oldki kangelaseks olemises, vaid palliga mängus, väikestes episoodides, kui nii võib öelda. marseille turn-ides jms, lisaks see justkui hoolimatu elegants millega ta neid sooritas, kõik oleks nagu nii lihtne.

            Kommentaar


              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
              küsimus ei oldki kangelaseks olemises, vaid palliga mängus, väikestes episoodides, kui nii võib öelda. marseille turn-ides jms, lisaks see justkui hoolimatu elegants millega ta neid sooritas, kõik oleks nagu nii lihtne.
              Nojah, aga teiselt planeedilt ta kindlasti siis veel polnud. See pigem oli finaali teema ja 2000 EM, kus ta tegi kõike, mida tahtis. Mind lihtsalt huvitas, et kuidas selline müüt tekkida võis. Trezegee kohta võiks öelda sedagi, et finaalis eelistati talle vist Quivarc'hi ja Diomede'i, kes olid üsna koomilised vennad. Ehk me mäletame alailma lapsepõlvekatest kummalisi asju, mis alati päris tõele ei vasta. 1998 oli ikka Ronaldo pöörane, aga siis tuli finaali ja kõik oli kööga.

              Kommentaar


                jah ega ei teagi pmst kunagi, mis oli nii ja mis on hilisemalt tagantjärele konstrueeritud mälestus asjadest. aga see on mul meeles just sellisena. ma mäletan selgelt jah seda suu lahti imestamise tunnet. ju midagi ikka oli, mis silma hakkas, kindlasti ei seletanud ma toona endale asja nii, nagu eelmises postis.

                Kommentaar


                  diomede finaalis platsil muidugi ei käinud, küll aga guivarch jah. tegi komöödiat värava ees küll.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    jah ega ei teagi pmst kunagi, mis oli nii ja mis on hilisemalt tagantjärele konstrueeritud mälestus asjadest. aga see on mul meeles just sellisena. ma mäletan selgelt jah seda suu lahti imestamise tunnet. ju midagi ikka oli, mis silma hakkas, kindlasti ei seletanud ma toona endale asja nii, nagu eelmises postis.
                    Oled kindel, et see 2000 ei tekkinud? Seal oli Zizou ikka täiesti hull. Lugesin just mingeid vanu artikleid ja seal üldiselt öeldi, et Zizou oli hea esimeses mängus Saudi-Araabia vastu (kes poleks), siis oli kolm mängu pausi pmst, siis üsna kehvad Itaalia ja Horvaatia, et siis finaalis kangelaseks tõusta.

                    Kommentaar


                      ei, ei ega ei saagi kindel olla. ise mäletaks aga nii, aga vb on see mälestus segunenud jah 2000ndaga. vabalt võib olla. mälu, eriti emotsioonide talletamise ja tagantjärele kaardistamise osas, on kahtlemata petlik.võibki olla, et on mingi algne impulss, kasvõi näiteks see sama mäng saudidega, milles aju registreeris sellise mehe olemasolu ära, hiljem kasvatas sinna lisaks juurde ntks 2000 emi emotsioonid ja mälestused ja osa lünki täitusid veel hiljem mingite youtube highlightside vaatamisega ja siis segunes see kõik üheks kompotiks. vabalt võib olla nii.

                      Kommentaar


                        Delfi oma REKONSTRUKTSIOONidega
                        Algselt postitas Iceman
                        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                          Delfi oma REKONSTRUKTSIOONidega
                          Mis häda sellega siis nüüd on?
                          Ma näiteks ise oletasin, et see naine sõitis ühes rivis olnud autod sodiks. Selle video abil sain kiirelt näha, et tegu oli ikka mega süüdimatu inimloomaga.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            See viimane rekonstruktsioon isegi õnnestumine, paljude teiste kohta võib küll küsida "miks?" Närvi ei aja, aga päris naljakad.

                            Kommentaar


                              Ma lähen närvi nende rekonstrutsioonide peale siis, kui nad hakkavad lisama dramaatilistele liiklusõnnetuste klippidele BOOM! märke(vanakooli batmani stiilis) ja audodest hakkab punast ollust välja voolama.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Poole silmaga sai samuti 98 MMi esimesena vaadatud. Brasiilia oli ebasümpaatsuse tipp. Kaks asja siiamaani meeles.
                                1) Luckisid turniiri parima tiimi välja poolfinaalis pennaldega (normaalaja lõpus oleks juba tegelt pidanud holland saama enda kasuks pendla kuid van Hooijdonk sai seletamatutel põhjustel ise "dive"mise eest kollase olukorras kus brass rippus ta küljes)
                                2) Finaalis prantslaste vastu vist 2-0 kaotusseisus olles juba mingi prantslane sai viga lõpu poole (kui mu hägune mälu ei peta siis ta ise läks niitma ja sai haiget) mille peale prantslased lõid palli auti. Brassid palli prantslastele tagasi aga ei andnud vaid ründasid ise tuimalt edasi.

                                Muidu aga miks ma siia ära eksisin siis:

                                Täiesti pekkis lihtsalt...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X