320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Brasiilia-armastus on väga lihtne tekkima, kui sinu lapsepõlves on nende staarmängijaks Ronaldinho. Kiiresti sai sealt ka alguse Barcelona toetamine, mis kandus üle ka Hispaania toetamiseks. Rootsi, Itaalia ja Brasiilia on suuresti tänu 2006 MM-ile olnud meelepärased. Prantsusmaa (sest lõi brassid välja) ja Saksamaa olid tol ajal ikka väga ebasümpaatsed. Täna toetan Prantsusmaad lisaks esimesele kolmele ning Saksamaa on endiselt heas mõttes vastik tugev masinavärk. Türgi jäi ka võimsalt meelde 2008 EM-i tõttu (Nihat!).
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Kuradi poolakad. Tellisin endale 4 päeva tagasi ühes online poest uued jalatsid, ülekeskmise kallimad. Saidil on märgitud, et shipping takes 1-2 päeva( DHL v UPS express) Väga rõõmus ja hea diil. Sain kinnituse meilile, et your item is paid ja next day läheb shippingusse toode. Tänaseks päevaks polnud mul ei trackingut ega mingit infot mis seis on. Mis muud üle jäi, helistan siis Varssavisse neile infoliinile ja saan elu toreda vastuse" me väga vabandame, meie warehouse töötajal jäi teie toode kahesilma vahele ja täna kindlasti läheb pakk kullerile"
      Mõtlen endaviisi, kui ma ei oleks ise helistanud olekski see asi jäänud sinna paika ja ma ootan ja ootan pakki ja sittagi. Esimene kord selline jama aga ajas tegelikult täitsa närvi.

      Kommentaar


        HD kanalitel pole järelvaatamist. Ehk siis kui tahan pausile panna või otsast peale järgi vaadata siis pean kusagilt karuprsest SD kanali eraldi üles otsima, mitte ei saa sama kanali pealt paari vajutusega soovitud liigutust teha

        Elisa elamus.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Trezegee kohta võiks öelda sedagi, et finaalis eelistati talle vist Quivarc'hi ja Diomede'i, kes olid üsna koomilised vennad. Ehk me mäletame alailma lapsepõlvekatest kummalisi asju, mis alati päris tõele ei vasta. 1998 oli ikka Ronaldo pöörane, aga siis tuli finaali ja kõik oli kööga.
          Guivarch siiski. Ning ta oli Ligue1 parim skoorer too hooaeg(samas ka hooaeg varem). Suht obvious valik ikkagi koondisesse.
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            jah aga mis sealt välja tuli ja et turniiril finaalis teda eelistati oli siiski mu meelest ka toona üllatav pigem.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Kuradi poolakad. Tellisin endale 4 päeva tagasi ühes online poest uued jalatsid, ülekeskmise kallimad. Saidil on märgitud, et shipping takes 1-2 päeva( DHL v UPS express) Väga rõõmus ja hea diil. Sain kinnituse meilile, et your item is paid ja next day läheb shippingusse toode. Tänaseks päevaks polnud mul ei trackingut ega mingit infot mis seis on. Mis muud üle jäi, helistan siis Varssavisse neile infoliinile ja saan elu toreda vastuse" me väga vabandame, meie warehouse töötajal jäi teie toode kahesilma vahele ja täna kindlasti läheb pakk kullerile"
              Mõtlen endaviisi, kui ma ei oleks ise helistanud olekski see asi jäänud sinna paika ja ma ootan ja ootan pakki ja sittagi. Esimene kord selline jama aga ajas tegelikult täitsa närvi.
              Mul oli Eestist tellides hullem. Tellisin arvuti jupid, kirjas oli 4-6 tööpäeva vms.. nädal möödas, ei midagi, uurisin mis keiss on, siis lükati nädal aega edasi kuna graafikakaart polnud kohal. Nädal hiljem uurisin uuesti, et davai, tuleb või ei tule, vastuseks sain, et tähtaeg on uuendatud, lükati taas nädal edasi, ei mingit vabandust ega miskit. Küsisin kas teevad nalja, selle peale vahetati kohe graafikakaart välja ning sain samal päeval paar tundi hiljem järgi minna kõikidele juppidele.

              Kommentaar


                Mingi kuradi mustlane pommib Kesklinnas raha, väidab, et tal kojusõiduks Rakverre vaja. Tulin 20 ajal eile trennist, küsis Kaubamaja trollipeatuse juures. Käisin õhtul joomas, kõndisin 2:30ajal Kadrioru poole, oli ilusti Postimaja Rimi juures. Täistropp, raudselt mingid eriti purjus vennad annavadki raha niisama ära.

                Kommentaar


                  vaevalt et see sama mustlane on, aga kunagi tallinna bussika juures küsis mustlane mult samamoodi rakvere sõiduks raha, kuna ma oli aega just rakverre viiva bussini kõvasti, otsustasin teda veits kiusata,küsides kus tänaval ta seal elab ja mis majas jne. oli päris tore ta puiklemist kuulata. lõpuks ma muidugi sain sõimu lihtsalt kaela ja ta oli solvunud, et ma teda kahtlustasin petturluses ja valetamises.

                  Kommentaar


                    Tööarvutis eestikeelne Windows.

                    Kommentaar


                      Naised
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Naised
                        muuseas niipalju kui ma naistelt olen kuulnud, siis BRA on ka nende lemmikkoondis. Ilmselt samba ja kollane värv ja tõmmud poisid sümpatiseerivad ja see SPECIAL vibe. Mul ema ütles ka alati, et tema on selle meeskonna poolt, kus ilusamad poisid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Naised

                          Mis su ema valesti tegi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Mis su ema valesti tegi?
                            Kena ema nali. Mingi 13aastane oled?
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              See polnud nali vaid aus küsimus

                              Algselt postitas Stok
                              Pelmeene.
                              Poolitas valesti ilmselt. Mitte risti vaid põiki.

                              Kommentaar


                                Ma vist olen ainukene, kes pelmeeni naljadele väga pihta ei saa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X