320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kasutatud autole kulub raha ikka vähem, olgem ausad ning kui hooldad seda regulaarselt siis ta ei pea sul ka teeninduses olema mitu päeva. Juba korralise hoolduse pealt võidad aastas ca 100 eurot. Lisaks siis liising ja kasko. Ma ei mõista hukka neid, kes uut autot ostavad, kuid ise küll ei ostaks.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Äkki põhjendad oma seisukohta? Mul on pärast kahte kasutatud autot olnud 2 tutikat ja plaan selle aasta lõpus jälle autopoodi minna. Mulle üldse ei meeldi, kui autoga midagi juhtub ja pean ta mitmeks päevaks teenindusse jätma, koos rahaga, mida võiksin samahästi pangale maksta.
      Kõige lihtsam seletus on vast see, et uue auto hind langeb kahe aastaga kuskil 30%. Oleneb muidugi mis täpsemalt huvi pakub, aga kas see "uue auto lõhn" just on väärt 5-10 000 euri..
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Kõige lihtsam seletus on vast see, et uue auto hind langeb kahe aastaga kuskil 30%. Oleneb muidugi mis täpsemalt huvi pakub, aga kas see "uue auto lõhn" just on väärt 5-10 000 euri..
        Uue auto hind langeb koheselt esindusest välja sõites niikuinii, aga rahulolu, et ei pea muretsema lambiste väljaminekute peale, et kasutatud autot elus hoida, on minu silmis seda raha väärt.
        Algselt postitas Stok
        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Miks see Sind naerma või närvi peaks ajama? Mulle päriselt ka meeldib idee mittelagunevast autost, millel on igaks juhuks veel garantii ka. Minu jaoks on tegemist tarbeasjaga, tööriistaga, if you will, ja minu jaoks on ääretult oluline, et ta mind alt ei vea ja on igal ajal võtta. Mind ajab närvi, kui pean plaane tühistama, tööajast otsima kohta, kus teda putitada ja siis oodata, millal jälle tagasi saan.

          Aktuaalne teema, muide. Jahutusvedeliku voolik hakkas laupäeval (millal siis veel?) lekkima, viisin täna auto teenindusse (esinduses oli järjekord reedeni, Carstop võttis ette), jooksin sealt koju (ma ei ela linnas), pärastlõunal sõitsin bussiga linna ja tõin auto ära. Arvet nagu polnudki, aga nädalavahetuse plaanid läksid lörri ühes tänase tööpäevaga.
          See on tüüpiline maamehe jutt - mul tead auto läks katki ja ostsin kasutatuna!!!

          Kõik auto lähevad tahest tahtmata katki, või sinu arvates on normaalne ja alati nii ongi, et kui ostad uue auto, siis kahe aasta möödumisel hakkab see katki pidevalt minema? Tee silmad lahti, enne uuri kui räägid midagi. Sellise teemaga pole mõtet üldse vaieldagi, üks suurimaid vigu mis eestlased kõige rohkem teevad on auto uuena ostmine. Soovitaks selle raha pigem kinnisvarasse või mujale investeerida. Ei ma ei ole kade, mulle hoopis meeldiks kui kõigil teistel mu ümber hästi läheks.

          Reaalselt what the fuck see katki minemise jutt on?`Kas te ostategi auto kaheks aastaks ja siis jälle uut ostma? Ma ei räägi, et peaks ostma mingi lambise panni uue auto asemel. Proovi näiteks see sama mudel osta mis on mõned kuud / paar aastat kasutuses olnud ja võidad päris korraliku summa - katki minemise jutt on mingi kaitserefleks, sest ei oska midagi vastu öelda.

          Ou, aga 20 aastat tagasi öeldi, et piim on hea kaltsiumi allikas ja luud on tugevad kui seda koguaeg juua - ärge kunagi kahelge selles ja jooge piima edasi.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Kõik auto lähevad tahest tahtmata katki, või sinu arvates on normaalne ja alati nii ongi, et kui ostad uue auto, siis kahe aasta möödumisel hakkab see katki pidevalt minema? .
            Miks uus auto kahe aasta möödudes katki hakkab pidevalt minema? Mis statistika see nüüd on?
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              Algselt postitas Reintz Vaata postitust
              Miks uus auto kahe aasta möödudes katki hakkab pidevalt minema? Mis statistika see nüüd on?
              Ei lähegi ja selles ongi mu point, et see jutt, et kasutatud auto katki hakkab pidevalt minema on möla.

              "Uue auto hind langeb koheselt esindusest välja sõites niikuinii" - exactly, osta täpselt sama auto millel seljataga 1000 km ja juba säästad naeruväärselt suure summa. See pole mingi dumpster diving või maxima eelistamine selverile, see on keskmise eestlase aasta palk mis nii saab säästa. Võta tööst puhkus üks aasta ja osta uue auto asemel sama auto millel on mõned miilid seljataga. Ma ei tea mis tobe uhkuse asi see uus auto on eestlaste seas.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                a mind ajab naerma (natukene närvi ka, et inimesed nii rumalad on), et inimesed autosid uuena ostavad. Kui nii palju raha üle on, siis soovitaks pigem ühe osa annetada kuhugi ja ülejäänu eest osta kõvasti parem kasutatud auto.
                Vaata ma pole veel mitte midagi ostnud. Ma olen eksemplarid välja valind mida ma testida tahan. Mind lihtsalt ajab närvi see, et neid eksemplare ei saa testida. Pmst tahad osta bemmi, aga müügimehed ütlevad, et kle bemmi pole, aga mul on siin nurgas 1 Honda, tule sõidame sellega (loe: rämedalt ülepaisutatud võrdlus).

                Mul on olnud kasutatud autosid. Alguses olnud head isendid, kuid hiljem kipuvad ikka vajama putitamist ja see on mõtetu ajakulu. Samuti on mõttetu ajakulu normaalse (loe: hästi hoitud) kasutatud masina leidmine. Ma lootsin, et uue masinaga läheb libedamalt, aga võta näpust....

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Ei lähegi ja selles ongi mu point, et see jutt, et kasutatud auto katki hakkab pidevalt minema on möla.

                  "Uue auto hind langeb koheselt esindusest välja sõites niikuinii" - exactly, osta täpselt sama auto millel seljataga 1000 km ja juba säästad naeruväärselt suure summa.
                  Kasutatud auto elus hoidmine ei ole möla, vaid karm reaalsus. Piisab vaid enda ja enda ümber olevate inimeste kogemustest töökoja vahelt sõelumistega, et mind (rõhutan, mind) veenda, kuidas rahulolu nimel on uus auto väärt investeerimist (kui muidugi hammas peale hakkab).

                  Btw - su väide "Kui nii palju raha üle on, siis soovitaks pigem ühe osa annetada kuhugi ja ülejäänu eest osta kõvasti parem kasutatud auto." ei ole loogiline. Kuidas saab kasutatud auto olla kõvasti parem kui uus?
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                    Kasutatud auto elus hoidmine ei ole möla, vaid karm reaalsus. Piisab vaid enda ja enda ümber olevate inimeste kogemustest töökoja vahelt sõelumistega, et mind (rõhutan, mind) veenda, kuidas rahulolu nimel on uus auto väärt investeerimist (kui muidugi hammas peale hakkab).

                    Btw - su väide "Kui nii palju raha üle on, siis soovitaks pigem ühe osa annetada kuhugi ja ülejäänu eest osta kõvasti parem kasutatud auto." ei ole loogiline. Kuidas saab kasutatud auto olla kõvasti parem kui uus?
                    Näide: uus auto 10 000, uuem versioon 1a kasutatuna 9500

                    Kui su tuttavad ostavad 10a vana auto, siis on remontimine karm reaalsus. Ma ei räägi sellest.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Kuna valdav enamus autodest võetakse liisingusse, siis kasutatud ja uue auto puhul on need numbrid sellised, et uue auto kuumakse võib isegi soodsam tulla, s.h kasko. Tarbimist on vaja ju kuidagi õigustada.

                      Lihtsalt võtsin korra ette 11/2017 a demo Civicu, mis on läbi uhanud 3000 km ning täitsa tutika (timmi ja lõhnasta ise) analoogse isendi ning kuumakse tuli tutikal 30-nd eurot soodsam.

                      Kunagi tulevikus on võimalik antud isend parema raha eest aga maha müüa vms.

                      Mõistagi pole see kivisse tambitud reegel ja tegelikult on ka võimalik leida kasutatuna head lahendit. Küll aga ei tea valdav osa inimestest autodest persetki ning risk kotid taha saada on üsna suur.

                      Lõppude lõpuks ja alguse alguseks - kõik sõltub, mille jaoks ning mis tingimustel auto ostetakse.

                      Mis puudutab piima, siis see on rohkem kui kaltsium. Näiteks siin alles ühed said kitsepiimast hääd ja paremat - borrelioosi.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Ei lähegi ja selles ongi mu point, et see jutt, et kasutatud auto katki hakkab pidevalt minema on möla.

                        "Uue auto hind langeb koheselt esindusest välja sõites niikuinii" - exactly, osta täpselt sama auto millel seljataga 1000 km ja juba säästad naeruväärselt suure summa. See pole mingi dumpster diving või maxima eelistamine selverile, see on keskmise eestlase aasta palk mis nii saab säästa. Võta tööst puhkus üks aasta ja osta uue auto asemel sama auto millel on mõned miilid seljataga. Ma ei tea mis tobe uhkuse asi see uus auto on eestlaste seas.
                        Uus asi on uus asi. Kasutatud on kasutatud.
                        Samuti peaks riideid ka “kaltsukast” ostma ?
                        Uuele autole on sul võimalik panna endale sobivaid lisasid. Ei pea motlema remondile. Lisaks see on ikkagi uus. Sa saad kindluse ja teadmise, et mitte üks mauk ei ole su pilli ruunanud. Veel kui soovid vähejärsemat autot siis muide jupid maksavad ka pärisarvestatava summa. Tuleb see aastapaar kasutatud auto ostmine üldse jiipalju odavam, et sellele mõelda? Pluss kui on vaba raha ja titi-mitit põksub stabiilselt peale, siis miks kasutatud auto ? Ja lõpetuseks.
                        Neue S-ga MB salongist on vähemoodsam väljasõita kui Kadaka autoturult.

                        Kommentaar


                          Minu arust pole eestlase probleem mitte uus auto vaid liiga kallis uus auto.
                          Aga ma ise saan aru mõlemast - kes leiab, et uue auto plussid kaaluvad üles kasutatu, kes vastupidi. Viimaks on kõige tähtsam see, et rahakott teie valitud teekonnal vastu peab.
                          Isiklikult olen arvutan nii ja naapidi ja leidnud - kasutatud masin tuleb TÄNA odavam. Eriti veel siis, kui kasutad ühistransporti, jalgratast ja oma jalgu ka üsna tihti.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Sisuliselt võiks ju lahterdada isegi kolmeks. Uus auto, vähe kasutatud ja kasutatud. Kus siis vähe kasutatud on aasta kuni paar vana ning kasutatud on paari tuhande eurone auto. Lõpuks oleneb ikka eelmisest omanikust ja enda tehtavatest hooldustest, kuidas auto vastu peab. Paratamatu on see, et xx läbitud kilomeetri tagant tahavad paljud jupid vahetust, on need siis kulujupid või mitte.
                            Mulle tundub, et kui ikka enda rahakoti (mitte firma vms) järgi autot ostetakse, siis üldiselt vaadatakse kas uus pigem gramm odavam (ala KIA, Skoda, Seat jne) ning kui vähe kasutatud, siis tulevad mängu ka nn premium klass ehk Audi A6, VW Passat, BMW, MB jne.

                            Kommentaar


                              Tegelikult Kristjan Tõesti Kalkun

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Samuti peaks riideid ka “kaltsukast” ostma ?
                                .
                                miks mitte? Mul on 90% triiksärkidest kaltsukast ostetud. 2 euri ja pohui.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X