320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Tammsaare pargi valmimine on müstiline tegevus. Kõnnin sealt päris tihti läbi ja pole mina veel näinud, et seal tööd tehakse, aga vaikselt asi muudab ilmet. Väga imelik.
    Muinsuskaitse ja arheoloogilised väljakaevamised vist oli märksõna(d).
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

      Muide, korra käisid siit teemast läbi ka retrotrammid.

      Ühistransport Tallinna linnas omaette teema. Alles ükspäev sõitsin kesklinnast Järvele ja vaatasin, et sittagi pole muutunud selle ajaga, kui mina Järvel tööl käisin - ikka on nii, et ootad 10 minutit (nädalavahetusel vastavalt kauem) ja siis on nii, et peatusesse saabuvad üksteise bussid nr 5, nr 36 ja mis seal veel on ja need siis pool trassist sõidavad üksteise järel! Aga kui neist maha jääd, siis tuleb tublisti oodata. No miks ei võiks sättida, et mitte kolm bussi ei tuleks järjest vaid tuleksid näiteks kolmeminutiliste vahedega? Ehk rohkem busse polekski vaja aga oleks teadmine, et kui jäädki maha, siis ei pea ootama 15 minutit vaid oluliselt vähem.

      Kommentaar


        Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
        Muinsuskaitse ja arheoloogilised väljakaevamised vist oli märksõna(d).
        Ei ole. Olen ise arheoloogilistel töödel osalenud ja tegime nädalaga Tammsaaare pargiga võrreldes titaanliku töö. Töö orgunnimises on asi. Ja suhtumises mis on natuke sama asi või vähemalt seotud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Ei ole. Olen ise arheoloogilistel töödel osalenud ja tegime nädalaga Tammsaaare pargiga võrreldes titaanliku töö. Töö orgunnimises on asi. Ja suhtumises mis on natuke samasi või vähemalt seotud.
          Mitte selles võtmes, et kaevajad ei tahaks tööd teha. Tuli vist kaevetööde käigus midagi uut välja ja oli vaja üldse kaevamistööd uuesti projekteerida, mis võttis aega.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Ei ole. Olen ise arheoloogilistel töödel osalenud ja tegime nädalaga Tammsaaare pargiga võrreldes titaanliku töö. Töö orgunnimises on asi. Ja suhtumises mis on natuke sama asi või vähemalt seotud.
            Pigem on see jah planeerimise võimetus, mis linnas nii palju segadust tekitab.

            Sattusin eile enda kodu ümbruses alternatiivseid tänavaid pidi käima ja leidsin sellise Õhtulehe maigulise investigation story moodi puzzle. Eelmine suvi oli Keldrimäe tänav kinni, sest tehti remonti. 3 kuud, 300m ja korras ta oligi. See suvi tehti kohta Gildi tn ja minu arvates ka Jakobi tn. 3 kuud ja 500m ja tänavad peaks nüüd bro olema. Aga suur oli mu üllatus, kui ma eile märkasin, et u 70-100m jupp Keldrimäe ja Gildi tn vahelt on sama sitas seisus kui ta juba viimased 20a on olnud. Rahad said otsa? Materjal kanditi kõrvale? Elame kuskil venemaal? Nagu tõsiselt wtf moment oli.

            Kommentaar


              Ei ole mingi mega patrioot ega värki aga eesti riik on nunnu ja tore mulle ja much love. Makse maksan ka korralikult ja värki ja siis mõtlesin siin et lähen elus esimest korda( jep, ausalt ka) ühislaulmisele ja nii edasi ja vaatan kas nibud lähevad erutusest kikki, kui isamaalised lauluksed tulevad, aga ei, saan teada, et selline asi MAKSAB, nagu marginaalne summa, aga MAKSAB, mõtlen endamisi, et wtf, nagu reaaalne wtf ja jätan minemata, sest nagu väga naeruväärne kuidas isegi sellise asja pealt tahetakse raha saada. Ulme ja tegelt ajas närvi küll.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Ei ole mingi mega patrioot ega värki aga eesti riik on nunnu ja tore mulle ja much love. Makse maksan ka korralikult ja värki ja siis mõtlesin siin et lähen elus esimest korda( jep, ausalt ka) ühislaulmisele ja nii edasi ja vaatan kas nibud lähevad erutusest kikki, kui isamaalised lauluksed tulevad, aga ei, saan teada, et selline asi MAKSAB, nagu marginaalne summa, aga MAKSAB, mõtlen endamisi, et wtf, nagu reaaalne wtf ja jätan minemata, sest nagu väga naeruväärne kuidas isegi sellise asja pealt tahetakse raha saada. Ulme ja tegelt ajas närvi küll.
                1. See toimuski esimest korda.
                2. Tegemist oli kommertsüritusega.
                3. Ega ta nüüd nii väga marginaalne summa ka polnid sellise ürituse kohta.

                Ise käisingi teadmisega, et tegemist on kommertsüritusega ning selles osas pertumust polnud.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Ma ei taha et minu maksutulu eest mingeid koorilaulmisi korraldataks.
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                    Ma ei taha et minu maksutulu eest mingeid koorilaulmisi korraldataks.
                    Chill, sinu maksuraha eest põlevad öösel tänavalambid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Chill, sinu maksuraha eest põlevad öösel tänavalambid.
                      See pole päris tõsi. Konkreetse foorumlase maksutulu eest siiski otsiti seda kaduma läinud raketti. Seda ei leitud, oh well.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Mina ei taha, et minu maksumaksja raha eest vahetatakse töötukassa pastakad töökassa omade vastu ringi väärtusega 665 000 eurot.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Mina ei taha, et minu maksumaksja raha eest vahetatakse töötukassa pastakad töökassa omade vastu ringi väärtusega 665 000 eurot.
                          Siiski vahetatakse haigekassas ka neid pastakaid ja seda kõike ainult!!! 350 000 euro eest! Nii et valitsus hoolitseb sinu kui Moldova maksumaksja eest ju.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                            Siiski vahetatakse haigekassas ka neid pastakaid ja seda kõike ainult!!! 350 000 euro eest! Nii et valitsus hoolitseb sinu kui Moldova maksumaksja eest ju.
                            Kui sa neid Moldova nalju ei lõpeta, siis kas adminid annavad sulle nädalase puhkuse või ma lahkun siit foorumist igaveseks.

                            Kommentaar


                              Kolid Moldova soccerneti üle?
                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Kui sa neid Moldova nalju ei lõpeta, siis kas adminid annavad sulle nädalase puhkuse või ma lahkun siit foorumist igaveseks.

                              Kommentaar


                                Mind ajab sitaks närvi, kui ma pean retseptiravimit välja ostes ise apteekrile seletama, mida mul nüüd täpselt vaja on. St kuidas mingeid annuseid ja toimeühikuid lugema peaks. Tra küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X