320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Kelam, Padar ja Tarand pooldavad vaba interneti tapmist. Minge putsi.

    Article 13 ja mõõndustega 11, ei tähenda kuidagi vaba interneti surma.
    Toimub loomulik ühtlustumine, et autorite/loojate/artistide õigused oleksid paremini kaitstud.

    Need äärmustesse kalduvad uudised seoses selle seadusega on Google ja teiste hiidude propaganda.

    Ei keelatud ära piparmünditeed.
    Ei keelatud ära praekartuleid.
    Ei keelatud ära kanelisaiu.

    Sellised moonutatud uudised lihtsalt tekitavad emotsioone ja ärgitavad inimesi kommenteerima/klikkima/jagama.
    Lisa sinna rumalad ning ahned poliitikud, kes hääli proovivad sensatsioonidega püüda ja tulemuseks ongi paanika(jälle).

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Article 13 ja mõõndustega 11, ei tähenda kuidagi vaba interneti surma.
      Toimub loomulik ühtlustumine, et autorite/loojate/artistide õigused oleksid paremini kaitstud.

      Need äärmustesse kalduvad uudised seoses selle seadusega on Google ja teiste hiidude propaganda.

      Ei keelatud ära piparmünditeed.
      Ei keelatud ära praekartuleid.
      Ei keelatud ära kanelisaiu.

      Sellised moonutatud uudised lihtsalt tekitavad emotsioone ja ärgitavad inimesi kommenteerima/klikkima/jagama.
      Lisa sinna rumalad ning ahned poliitikud, kes hääli proovivad sensatsioonidega püüda ja tulemuseks ongi paanika(jälle).
      R you kidding me? Loe see artikkel läbi. "autorite/loojate/artistide" õigused oleks paremini kaitstud???????? Samamoodi võiks pildistamisele ka omad seadused teha, sest äkki keegi teeb minu aias olevast kuusest pilti.

      Ainukene keda see artikkel aitab on need samad surevad industryd kes ei saa enam hakkama, sest ei käi ajaga kaasas.

      Mind ajab näiteks närvi see kui keegi julgeb öelda, et see on hea asi.

      Soovitaks tähelepanu pöörata ka sellele, et kes need asjad paika paneb, kui hästi on ta kursis üldse internetis toimuvaga.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        R you kidding me? Loe see artikkel läbi. "autorite/loojate/artistide" õigused oleks paremini kaitstud???????? Samamoodi võiks pildistamisele ka omad seadused teha, sest äkki keegi teeb minu aias olevast kuusest pilti.

        Ainukene keda see artikkel aitab on need samad surevad industryd kes ei saa enam hakkama, sest ei käi ajaga kaasas.

        Mind ajab näiteks närvi see kui keegi julgeb öelda, et see on hea asi.
        Lugesin selle juba mõned kuud tagasi läbi, kui sellest esimest korda kirjutati ja müra nii suur veel polnud.
        Ka olen jooksvalt seda protsessi jälginud ja mina küll probleemi ei näe ning mõistan hästi vajadust ühtlustada neid seadusi.

        Nagu ma juba mainisin, siis siin foorumis on varem ka arvatud, et mingi uue seadusega maailmalõpp kohe-kohe saabub (piparmünt, praekartulid jne.), kõik saadetakse putsi/persse ja kuhu kohta kõike veel aga lõpuks rahunetakse maha.

        Kommentaar


          Olen jälginud protsessi, sest see puudutab ka minu tegemisi.

          Siin lihtsustatud ülevaade.

          FALSE: Article 13 will censor the internet
          It will not lead to censorship of the internet. This argument is not based in fact, and easily dispelled by even a superficial review of the proposed directive. It is being propagated by companies which, ultimately, have a vested interest in not sharing their income fairly with creators.

          FALSE: Article 13 will restrict internet users
          Article 13 imposes no obligation on users. The obligations relate only to platforms and rightsholders.

          Actually, Article 13 makes it easier for users to create, post and share content online, as it requires platforms to get licenses and for rightsholders to ensure these licences cover the acts of all individual users acting in a non–commercial capacity. In short, most users no longer need to obtain separate licences.

          FALSE: Article 13 threatens online blogging platforms, code-sharing services and encyclopaedias like Wikipedia
          Article 13 would only be applied to certain types of services, specifically those whose main purpose is to make a profit from storing and making available copyright-protected works.

          Services operating on a non-commercial basis, or where the presence of copyright works are supplementary, such as blogging sites, are specifically excluded from the requirements to obtain a licence.

          Online encyclopaedias and open source software services are also specifically excluded.

          FALSE: Article 13 will stifle creativity
          This is an argument which is as old as copyright itself and time and again has proven to be untrue.

          In fact, the opposite is true, as the proposed changes will benefit creators of user generated content. Under the current system, it is the user who is required to clear the individual rights for the creation.

          FALSE: Article 13 will make memes illegal
          Parodies, such as memes, are already covered by exceptions to copyright, and nothing in the proposed Article 13 will allow rightholders to block the use of them.

          Parodies are widely available on sites which already deploy content recognition tools and there is no evidence that this process has been detrimental. Currently, it is possible for there to be disputes between uploaders and rightholders as to whether a specific usage is covered by an exception – but the Copyright Directive will not alter this.

          FALSE: Article 13 will kill remixes
          Services can be licensed to support remixes – and many already are. Look no further than the recent announcement about Mixcloud’s new licence.

          In most cases, mash-ups are covered by existing copyright exceptions (such as parody, criticism, citation). So, they can be created and posted by citizens on the basis of these exceptions.

          FALSE: Article 13 will be too expensive for small business and start-ups
          Article 13 clearly states that Member States shall ensure that the measures shall be appropriate and proportionate, meaning that the types of measures which are deployed must reflect the specific size and scope of the service. The market already provides a wide range of content identification system at a wide range of prices.

          FALSE: Article 13 is in breach of fundamental privacy rights
          Article 13 specifically states that the measures should not require the identification of individual users and the processing of their personal data and should be in full compliance with the General Data Protection Regulation.

          FALSE: Article 13 will result in a monolithic blocking tool to stop content
          At the core of this concept is the idea of a super app, which can identify every piece of copyright content across billions of uploads in every EU country – and then block it.

          Even putting aside the impracticality of such a concept, the argument is flawed for the simple reason that it assumes creators and producers are incentivised to block access to their works.

          Centuries of copyright have proven this is not the case. Indeed, one of the core principles of copyright is that it incentivises the licensing of works. Requiring online platforms to obtain a licence will not lead to mass-scale blocking of copyright works online.

          Kommentaar


            lehekülgedevaba reddit redesign
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              +1
              Õnneks saab veel vana disaini ka kasutada.

              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              lehekülgedevaba reddit redesign

              Kommentaar


                Teate, kellel on sitt muusikamaitse? Minul.
                A teate, kellel on veel sitt muusikaitse? Sellel tüübil, kes lasi oma mussi vol. 100 jõuka riietusruumis.

                A teate, mis on minu ja tema erinevus? Ma ei suru oma sitta muusikamaitset teistele peale.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Inimesed kes kaubamaja ülekäiguraja ääres seisavad punasega ühel pool servas ning rohelise tule süttides hakkavad diagonaalis üle ülekäiguraja minema kui kõik teised liiguvad otse. FFS, liigu siis punase tule ajal juba endale sobivasse suunda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Inimesed kes kaubamaja ülekäiguraja ääres seisavad punasega ühel pool servas ning rohelise tule süttides hakkavad diagonaalis üle ülekäiguraja minema kui kõik teised liiguvad otse. FFS, liigu siis punase tule ajal juba endale sobivasse suunda.
                    Seal süttib roheline kõigile jalakäijatele samal ajal, kui sa mõtled seda Viru keskuse oma.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Seal süttib roheline kõigile jalakäijatele samal ajal, kui sa mõtled seda Viru keskuse oma.
                      Tartu kaubamaja ja kvartali vahelist.

                      Kommentaar


                        Mind ajab närvi moodsa interneti puhul pidevad cookie nõusoleku aknad. Kuskil võiks nupp olla Accept/mark as read all, et ei peaks ükshaaval neid maha suruma.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          Mind ajab närvi moodsa interneti puhul pidevad cookie nõusoleku aknad. Kuskil võiks nupp olla Accept/mark as read all, et ei peaks ükshaaval neid maha suruma.
                          + 1
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Kui jalgratturid ei tule teed ületamiseks sadulast maha.

                            Täna oli olukord, kui kõrvaltänavast uhas üks idioot üle ülekäiguraja ette, endal pilk kõigele lisaks veel telefonis. Hea oli, et olin juba kiirust langetanud parempöördeks. Joppas tal, joppas mul.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                              Kui jalgratturid ei tule teed ületamiseks sadulast maha.

                              Täna oli olukord, kui kõrvaltänavast uhas üks idioot üle ülekäiguraja ette, endal pilk kõigele lisaks veel telefonis. Hea oli, et olin juba kiirust langetanud parempöördeks. Joppas tal, joppas mul.
                              Vana hea keiss. Esiteks oleks aeg hakata korralikke ratturite teesi looma ja siis vaatame edasi. Ma ei tea, kuidas lood on näiteks Tartus või Pärnus, Narvas jne aga siin Tallinnas on see olukord suht vittus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                                Kui jalgratturid ei tule teed ületamiseks sadulast maha.

                                Täna oli olukord, kui kõrvaltänavast uhas üks idioot üle ülekäiguraja ette, endal pilk kõigele lisaks veel telefonis. Hea oli, et olin juba kiirust langetanud parempöördeks. Joppas tal, joppas mul.
                                Saan aru, et seekord polnud see keiss, aga kui rattur ületanuks rattal seda teed, kuhu sa parempööret sooritasid siis oleks ratturil ka ratta seljas sinu ees eesõigus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X