320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Idiootseid seaduseid on teisigi.
    arvan, et siin ei ole kedagi muud süüdistada kui rattureid ennast. ei oleks sellist debiilset liikumiskultuuri, ei oleks ka seadust selle piiramiseks.

    kui ise sõidan siis klambritega ning reeglina sõidan aeglaselt ristmikule ära ilma maha tulemata ning kui paari auto jooksul keegi laseb üle, siis viipan tänutäheks autojuhile, kes saab aru, et tema jaoks on ka protsess sellisena kiirem. kui ei lase, ronin sadulast maha ja lähen eluga edasi.

    Kommentaar


      Kõndides linnas nägin, kuidas rattur lähenes reguleerimata ülekäigurajale. Kuna auto oli suhteliselt ohutul kaugusel, siis rattur ei tulnud ratta pealt maha vaid sõitis (või võib isegi öelda et veeres) üle ülekäiguraja. Autojuht aga silmnähtavalt lisas kiirust, selle asemel, et aeglustada. Kokkuvõttes pääses rattur päris napilt.

      Miks ma seda kirjutasin on see, et autojuhid on jalgratturite suhtes päris mu*nid siiski. Samas paljud ratturid ei aita asjala kaasa ka, et asi paraneks.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Kõndides linnas nägin, kuidas rattur lähenes reguleerimata ülekäigurajale. Kuna auto oli suhteliselt ohutul kaugusel, siis rattur ei tulnud ratta pealt maha vaid sõitis (või võib isegi öelda et veeres) üle ülekäiguraja. Autojuht aga silmnähtavalt lisas kiirust, selle asemel, et aeglustada. Kokkuvõttes pääses rattur päris napilt.

        Miks ma seda kirjutasin on see, et autojuhid on jalgratturite suhtes päris mu*nid siiski. Samas paljud ratturid ei aita asjala kaasa ka, et asi paraneks.
        Päris paljude riikides on ratturid kuningad, autojuhid teenrid. Meil on see olukord kaugel sellest, aga samas saan autojuhtide närveldamisest aru, sest linnad pole eraldanud piisvalt raha, et teha humaansed ratturite teed. Näiteks kui elasin Berliinis ja sõitsin koguaeg rattaga ja ei olnud kordagi tunnet, et ma olen mingi tropp rattur, vastupidi. Meil on siin just selline tunne, et hea, et surma ei saa umbes.

        Kommentaar


          No jalgratturid võiksid ikka ka liikluseeskirju jälgida ja kui näevad autot, siis ikka ratta pealt maha tulla. Ise ka tavaliselt jätan pidurdamise võimalikult hiliseks, kui näen, et jalgrattur tuleb sebra peale ratta seljas, võimalusel ei lasegi tal üle tee minna enne. LE kohustab jalgratturitel teed ületada ratas käekõrval. Korra oleks taolises olukorras jalgratturi alla ajanud, kui olin eelenvalt mõlemale poole vaadanud ja nägin, et rattur tuleb, aga oli piisavalt kaugel ja samal ajal, kui olin teisele poole ka vaadanud ja nägin, et kedagi teed pole ületamas, hakkasin sõitma ja järsku nina alt kiirelt läheb eest läbi rattur ratta seljas. Korralikult ehmatasin ära ikka.
          Muidu üldiselt, kui tee peal lähen ratturist mööda, siis ikka aupahkliku kauguselt ja kui vastas tuleb autosi, siis pigem jään seisma, kui ülilähedalt jalgratturist möödun. Aga jah need jalgratturid on munnid kes ületavad autode läheduses sebra ratta seljas.

          Räägin siis muidugi reguleerimata sebradest. Reguleeritud sebradel pohh kuidas ületavad, kuna seal pean nkn seisma, kui punane tuli.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Ise ka tavaliselt jätan pidurdamise võimalikult hiliseks, kui näen, et jalgrattur tuleb sebra peale ratta seljas, võimalusel ei lasegi tal üle tee minna enne.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              See ei ole küll õige jutt, et peab alati maha tulema.
              No see loogiline, et lasen sellel teel üle minna, kuhu pööran...siis neil on tõesti eesõigus ka ratta seljas teed ületades. Aga sel teel, kus ma enne pöörde alustamist olen, seal nad peavad ratta seljast maha tulema, et eesõigus saada.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                No jalgratturid võiksid ikka ka liikluseeskirju jälgida ja kui näevad autot, siis ikka ratta pealt maha tulla. Ise ka tavaliselt jätan pidurdamise võimalikult hiliseks, kui näen, et jalgrattur tuleb sebra peale ratta seljas, võimalusel ei lasegi tal üle tee minna enne. LE kohustab jalgratturitel teed ületada ratas käekõrval. Korra oleks taolises olukorras jalgratturi alla ajanud, kui olin eelenvalt mõlemale poole vaadanud ja nägin, et rattur tuleb, aga oli piisavalt kaugel ja samal ajal, kui olin teisele poole ka vaadanud ja nägin, et kedagi teed pole ületamas, hakkasin sõitma ja järsku nina alt kiirelt läheb eest läbi rattur ratta seljas. Korralikult ehmatasin ära ikka.
                Muidu üldiselt, kui tee peal lähen ratturist mööda, siis ikka aupahkliku kauguselt ja kui vastas tuleb autosi, siis pigem jään seisma, kui ülilähedalt jalgratturist möödun. Aga jah need jalgratturid on munnid kes ületavad autode läheduses sebra ratta seljas.

                Räägin siis muidugi reguleerimata sebradest. Reguleeritud sebradel pohh kuidas ületavad, kuna seal pean nkn seisma, kui punane tuli.
                Eee, ei kohusta ju. Jalgrattur võib teed ületada sõites AGA peab seejuures andma teed autojuhile. Enamuses ei mõika seda seaduspügalat jalgratturid aga nagu sa tõestad on ka autojuhtidel endiselt probleeme selle lihtsa reegli tundmisega!
                Ma kasutan ratast ja autot tihti sama päeva jooksul ja olgem ausad, probleem tekib seal kus emb kumb ei tunne liiklusreegleid või lihtsalt ei hooli elementaarsest ohutusest. Pärnus on muidugi rattateedega muy bien aga mingid kokkupuuted eri liiklusvahendite vahel jäävad ikka ja alati. Mulle tundub, et see teema vajaks mingisugust kampaaniat või taolist selgitustööd, sest paljud sõidavad vana harjumuse järgi ja see tekitab mõtetult palju ohtlike olukordi.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Eee, ei kohusta ju. Jalgrattur võib teed ületada sõites AGA peab seejuures andma teed autojuhile. Enamuses ei mõika seda seaduspügalat jalgratturid aga nagu sa tõestad on ka autojuhtidel endiselt probleeme selle lihtsa reegli tundmisega!
                  Lol mis sa nokkid, said ise ka aru ju, et ma mõtlesin seda, kui nad tahavad teed ületada enne autot. Muidugi kui pole autosi näha, võivad ratta seljas teed ületada, ka võivad siis, kui auto tuleb, aga sellega nad lihtsalt kaotavad oma eesõiguse ära ((kui juba nokkimiseks läks, toon välja ka selle )v.a siis kui ei ületa seda teeosa, millele autojuht pöörata tahab)
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    dziisas kraist, elu võib päris hull olla, kui reeglites nii kramplikult kinni olla - las ta siis sõidab üle sebra, saab kiiremini üle ja saad ise ka kiiremini edasi liikuda. See liikluses vastu rinda tagumine (minul ON õigus!) on päris tüütu, lighten up!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      See ei ole küll õige jutt, et peab alati maha tulema.
                      Aga võiks. Või vähemalt aeglustada, vaadata ringi ja veenduda, et tee ületamine on ohutu. Selelga annad autojuhile märku, et soovid teed ületada. Kui aga uhad ~20kmh kõrvaltänavast või keerad lihtsalt kõnniteelt reguleerimata ülekäigurajale võib see väga kurvalt lõppeda. Telefoni näppimist nii autoroolis kui ka jalgratta sadulas ERITI ristmikel ei õigusta miski. Noortele jalgratturitele veel märkuseks, et vähemalt üks kõrv võiks ka kõrvaklapist vaba olla, see aitab teie enda ohutule liiklemisele kaasa.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                        vähemalt üks kõrv võiks ka kõrvaklapist vaba olla, see aitab teie enda ohutule liiklemisele kaasa.
                        +1000000
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          No jalgratturid võiksid ikka ka liikluseeskirju jälgida ja kui näevad autot, siis ikka ratta pealt maha tulla. Ise ka tavaliselt jätan pidurdamise võimalikult hiliseks, kui näen, et jalgrattur tuleb sebra peale ratta seljas, võimalusel ei lasegi tal üle tee minna enne. LE kohustab jalgratturitel teed ületada ratas käekõrval.
                          Tahan ka nägupihk klubiga liituda.

                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          dziisas kraist, elu võib päris hull olla, kui reeglites nii kramplikult kinni olla - las ta siis sõidab üle sebra, saab kiiremini üle ja saad ise ka kiiremini edasi liikuda. See liikluses vastu rinda tagumine (minul ON õigus!) on päris tüütu, lighten up!
                          + 1
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Tahan ka nägupihk klubiga liituda.
                            Ära tee, Iceman saab pahaseks ja ütleb sulle ka, et su iroonitsemisest on sitaks kõrini.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Naljakas, et valisid vastamiseks ja oma mantra raiumiseks mu üherealise, mitte mu pika vastuse, mille koostasin just Sulle:
                              Vabandust, see postitus jäi kahe silma vahele. Ma olen nõus sinu postitusega. Probleemsed on need, kes ei käitu sinuga sarnaselt, nagu oli konkreetne olukord, mis närvi ajas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Täpselt minu reaktsioon. Mõni lihtsalt ei saa aru, millega tegeleb.



                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                dziisas kraist, elu võib päris hull olla, kui reeglites nii kramplikult kinni olla - las ta siis sõidab üle sebra, saab kiiremini üle ja saad ise ka kiiremini edasi liikuda. See liikluses vastu rinda tagumine (minul ON õigus!) on päris tüütu, lighten up!
                                Täpselt. Mõlema poole puhul tuleb ettevaatlik olla, mitte vihaga läheneda.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X