320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    90% jalgratturitest ei suuda end kurssi viia kõige elemetaarsemate reeglitega. Sõidetakse suvalt ühesuunalistel tänavatel, fooridest on pohui. Endale sobival ajal kolitakse kõnniteele, siis jälle tagasi sõiduteele. Mõned geeniused sõidavad 2-3kesti kõrvuti nagu kogu tee oleks nende oma. Kõiki põhjuseid ei jõua siin välja tuua isegi miks need tegelased liikluses suudavad autojuhte närvi ajada. Loomulikult on nende puhul tegemist liikluses nõrgema poolega ja sellega tuleb arvestada aga kui mingi täiseas meesterahvas ühesuunalisel tänaval sulle vastu sõidab ja näitab fakki, sest sa ei jäta talle tema arust piisavalt ruumi siis kes see lõpuks süüdi on kui ta auto alla jääb?

    Omadest kogemustest mainiks, et üks retuusides superman lendas paar aastat tagasi üle kapoti. Sündmuskohalt lahkus kiirabiga. Tagatipuks valetas politseile, et ma olevat liikunud punase tulega. Ainult tunnistajate olemasolu päästis mind tema ratta ja muude võimalike arvete-nõuete kinnimaksmisest.

    Kommentaar


      Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
      90% jalgratturitest ei suuda end kurssi viia kõige elemetaarsemate reeglitega.
      100 % täiskasvanud jalgratturitest keda ma tean on kõik ka autojuhid. Seega võiks laiendada sinu väidet vabalt ka autojuhtide peale, et suur enamus neist võiks ennast elementaarsete reeglitega kurssi viia (foorid, piirkiirus, pikivahe jne). Asi pole jalgratturites vaid liikluskultuuris.

      Retooriline küsimus: Kas sa tollest ühesuunalisel teel liikunud jalgratturist oleks mööda mahtunud, kui ta oleks liikunud pärisuunas?

      Kommentaar


        See probleem tuleb tavaliselt olukorras, kus liikleja on ainult oma transpordivahendiga liikleja. Kui inimene on nii autojuht, jalgratttur, kui ka jalakäia, ei ole üldse probleeme. Probleem on inimestes, kes arvavad, et ainult nemad liiklevad selle "Õige" vahendiga ja et kõik teised võiks koomale tõmmata.

        Kui suudad end hetkekski teise liikleja olukorda panna, läheb elu palju vähem närvilisemaks. Ja Iceman'i sugused "kiirendan meelega" tüübid võivad endale oma saksa margi panni sisse istuda ja paar päeva rattaga proovida liigelda. Saad värsket õhku veidi ja äkki rahuned oma mõrvasoovidega maha.

        edit: retuusinimesed on teine selline ohugrupp. Olenemata nende liiklusvahendist - trenn ilmselt on tähtsam, kui elu.
        MIA SAN MIA!

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Olen ise autoroolis olles signaali andnud ratturile, kes ühesuunalisel teel sõitis mulle vastu. Tüüp ei pidanud paljuks mind rattaga jälitada ja auto aknale koputada. Selgus, et see polnud mitte täielikult ühesuunaline, vaid tee teises otsas oli keelumärk, v.a. jalgratturitele. Vot nii, vabandasin ja häbenesin. Selliseid teid on, vähemasti Tartus, küll ja veel.
          Mind on paar korda tahetud alla ajada selliste autojuhtide poolt kes ei tea, et vastassuunas on rattaga liiklemine lubatud. Peamiseks ohukohaks on Ülikooli - Lossi rist Ohutuse tagamiseks tuleks tõmmata rattatee vastassuunas, aga kus sa sellega, autod peavad saama parkida vanalinnas. Minu ideaalis tõmmataks tänavate äärde üleöö mõlemasuunalised rattateed ning liiklus saaks hoobilt tunduvalt paremaks.

          Kommentaar


            Algselt postitas denisss Vaata postitust
            Ja Iceman'i sugused "kiirendan meelega" tüübid võivad endale oma saksa margi panni sisse istuda ja paar päeva rattaga proovida liigelda. Saad värsket õhku veidi ja äkki rahuned oma mõrvasoovidega maha.
            Nüüd sa tegid mulle küll liiga, kus ma ütlesin, et ma "kiirendan meelega" ? Pole seda kordagi väitnud.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Nüüd sa tegid mulle küll liiga, kus ma ütlesin, et ma "kiirendan meelega" ? Pole seda kordagi väitnud.
              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Ise ka tavaliselt jätan pidurdamise võimalikult hiliseks, kui näen, et jalgrattur tuleb sebra peale ratta seljas, võimalusel ei lasegi tal üle tee minna enne.
              hopsti, kuidas see ägensh väljend ongi, et same shit different asshole vää
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Ühesuunalisel võib rattaga liigelda KUI seal on vastav märk. Mina oleksin ratturist mööda mahtunud, pigem tundus, et ta kujutab ette, et pool teest kuulub temale.

                Kommentaar


                  Naaah te nende ratturite peale närvi lähete? Mind autojuhina ajavad 100% rohkem närvi teised autojuhid, mitte need, kes minuga kokku põrgates niikuinii kehvemas seisus on. Ratturid ja jalakäiad on ikka väga pisike probleem nende imbetsillide osas, kes autoga sõita ei oska.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Ise ka tavaliselt jätan pidurdamise võimalikult hiliseks, kui näen, et jalgrattur tuleb sebra peale ratta seljas, võimalusel ei lasegi tal üle tee minna enne.
                    Ma teen pensionäridega sama moodi. Nahui uimad, istu kodus bljät.

                    Kommentaar


                      üks Jeepijorss lasi mulle signaali just siis, kui juba mööda sai sõita. kas on olnud mõni normaalne inimene ka, kes seostaks ennast selle margiga? ma pakun, et nende juhid ongi inimesed, kes fatbike'dega sõidavad.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        üks Jeepijorss lasi mulle signaali just siis, kui juba mööda sai sõita. kas on olnud mõni normaalne inimene ka, kes seostaks ennast selle margiga? ma pakun, et nende juhid ongi inimesed, kes fatbike'dega sõidavad.
                        Naljakas. Mul oli omal ajal Opeli juhtidega sama tunne.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Naljakas. Mul oli omal ajal Opeli juhtidega sama tunne.
                          tol ajal juureldi, miks ükski daam ei istu Fiati. nüüd, kui nad Jeepi endale krabasid, ei ole vaja rohkem rehkendada.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Need raadioreklaamid, mis on nagu kahe sõbra vestlused.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Need raadioreklaamid, mis on nagu kahe sõbra vestlused.
                              Need on alati nii orgaanilised ja loomulikud...
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Need raadioreklaamid, mis on nagu kahe sõbra vestlused.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X