320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    inimesed, kes ei oska telefoninumbrit korrektselt öelda.

    viiskümmend viis, kuuskümmend kuus, seitsekend seitse, kaheksakend kaheksa. 505606707808.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Kui ajakirjanik sinuga intervjuud tehes, mis kestis pea 2 tundi, räägib tund aega iseendast. Selline mulje jäi nagu sooviks ta tööle kandideerida. Viimane kord kui teen erandi ja suhtlen sulemeistriga, keda isiklikult ei tunne.

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Kui ajakirjanik sinuga intervjuud tehes, mis kestis pea 2 tundi, räägib tund aega iseendast. Selline mulje jäi nagu sooviks ta tööle kandideerida. Viimane kord kui teen erandi ja suhtlen sulemeistriga, keda isiklikult ei tunne.
        Urmas Ott on elus?

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          lol, aga nüüd tunned ju?
          Jep, nüüd tean täpselt, kus, kui kaua ja kellega ta on koos töötanud, millises kooris laulab, millest unistas lapsena, milliseid väljakutseid soovib tulevikus, mida peab enda nõrkusteks/tugevusteks jne.

          Ega mul pole vestluse vastu midagi, ärge valesti mõistke, lihtsalt tol hetkel ärritas küll, kui poole vastuse pealt katkestas ja hakkas omi mõtteid heietama.

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Urmas Ott on elus?
            Võid mind parandada aga Urmase heietustel oli eesmärk: luua õhkkonda ja suunata vestlust.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Kui ajakirjanik sinuga intervjuud tehes, mis kestis pea 2 tundi, räägib tund aega iseendast. Selline mulje jäi nagu sooviks ta tööle kandideerida. Viimane kord kui teen erandi ja suhtlen sulemeistriga, keda isiklikult ei tunne.
              Metalsucks.net podcastid on sama ora otsas: reporter küsib artisti käest küsimuse, saab vastuse ja hakkab siis oma filosoofilist maailmavaadet vastusega seoses artistile rääkima, mille peale lõpuks artist saab vastata stiilis "jah, olen nõus." Sitaks palju sain artisti kohta teada lõpuks...not.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Miks Khabib vs Conor press conference on ilma fännideta???? Ma olin nii excited, et tuleb kõva andmine ja siis lihtsalt tühi saal ja vaikus ning kant homosid sosistavad kuskil mikrofoni. Terve päeva on ära rikutud lihtsalt.

                Kommentaar


                  Elron ja raudteeliiklus.
                  Kas keegi suudab ära seletada, miks on nii, et sõltuvalt kellaajast, läheb vahel punktist A punkti B jõudmiseks kas 35 minutit, 70 minutit või keelgi kauem - sõltuvalt sellest, kas saab sõita otse, ühe ümberistumisega asendusbussi peale või tuleb seda teha lausa kahel korral. Krt, ma ma ei sõida väga tihti rongiga ja ei kujuta ette, mis jamasid see igapäevastele raudteeliiklejatele tekitab aga mäletan, et 6-7 aastat tagasi, kui tulid need Partsi porgandid ja toimusid ulatuslikud renoveerimistööd nii raudtee kui perroonide osas, arvasin naiivselt, et need ongi ajutised ja paratamatud raskused. Aga ei, tänaseks peab tunnistama, et isegi veneaegne raudteevõrk oma rappuvate rongidega oli oluliselt paremini korraldatud. Kohale jõudsid kaks korda kiiremini.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Elron ja raudteeliiklus.
                    Kas keegi suudab ära seletada, miks on nii, et sõltuvalt kellaajast, läheb vahel punktist A punkti B jõudmiseks kas 35 minutit, 70 minutit või keelgi kauem - sõltuvalt sellest, kas saab sõita otse, ühe ümberistumisega asendusbussi peale või tuleb seda teha lausa kahel korral. Krt, ma ma ei sõida väga tihti rongiga ja ei kujuta ette, mis jamasid see igapäevastele raudteeliiklejatele tekitab aga mäletan, et 6-7 aastat tagasi, kui tulid need Partsi porgandid ja toimusid ulatuslikud renoveerimistööd nii raudtee kui perroonide osas, arvasin naiivselt, et need ongi ajutised ja paratamatud raskused. Aga ei, tänaseks peab tunnistama, et isegi veneaegne raudteevõrk oma rappuvate rongidega oli oluliselt paremini korraldatud. Kohale jõudsid kaks korda kiiremini.
                    Tallinn-Tartu toimib küll sujuvalt. Teistel liinidel pole regulaarselt sõitnud.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Tallinn-Tartu toimib küll sujuvalt. Teistel liinidel pole regulaarselt sõitnud.
                      Siis sul on vedanud. Tallinn-Riispere liinil on asjad just sellised nagu kirjeldasin.

                      Kommentaar


                        Kuidagi juhtus nii, et üllataval kombel avastasid teatud struktuurid, et meil on riigis palju inimesi, kellel pole tervisekindlustust. Ja kohe saabusid inimesed, kes valimiste eel hakkasid mõtisklema, et äkki peaks siiski kõigile seda justkui niisama pakkuma.

                        Hea küll. Solidaarsus on tore ja keegi ei taha, et leiduks inimesi, kes rahapuuduse tõttu põevad või surevad. Aga miks peaks siis mina, hea küll, üsnagi enamvähem teeniv keskastmejuht üleüldse seda maksu maksma? Ma olen käinud viimase kolme aasta jooksul kolm korda arsti juures. Korra nahaarstil, kuna üks sünnimärk tundus kahtlane. Arsti juurde saamine oli sama raske kui Linnateatri pileti hankimine. Lõpuks ma arstile ei saanudki, vaid läksin erapraksisesse ja maksin ikka mõnusalt raha. Siis korra käisin hambaarstil, kus sain ise ka üllatuseks teada, et saan mingi suvalise 40 euro eest miski ühe hamba ülevaatuse. Ja kolmas kord oli perearsti juures, kelle kohta sain hiljem teada, et ta on Soomes üldse arstina keelu all.

                        Iga kuu maksab mu tööandja minu eest sadu eurosid ravikindlustust. Aga samas saaks ma sellest midagi alles siis, kui ma peaksin korraga emos olema. Mu kolmeaastane poeg vajab hetkel jubedalt logopeedi abi, kuna teised temavanused räägivad selgelt, aga tema mitte. Eelmisel nädalal lõi ta ühele kaaslasele lasteaias kiviga vastu pead, täna äsas labidaga. Seda peaks ka justkui saama haigekassa raha eest, kuid reaalselt on see võimatu. Iga kuu maksa seetõttu vähemalt 250 eurot juurde. Ja samal ajal näen ma inimesi, kes lähevad tuimalt kitsast kingast saadud vesivilliga perearsti juurde või EMO-sse. Nagu mida kuradit? Kas ma saaksin kuidagi tellida endale eraviisilise tervisekindlustuse, et ma reaalselt maksan ja saan ka siis kindel olla, et kui mingi jama tuleb, siis ma saan ka arsti juurde? Kuna praegu maksan ma nagunii iga visiit sisuliselt ise.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kuidagi juhtus nii, et üllataval kombel avastasid teatud struktuurid, et meil on riigis palju inimesi, kellel pole tervisekindlustust. Ja kohe saabusid inimesed, kes valimiste eel hakkasid mõtisklema, et äkki peaks siiski kõigile seda justkui niisama pakkuma.

                          Hea küll. Solidaarsus on tore ja keegi ei taha, et leiduks inimesi, kes rahapuuduse tõttu põevad või surevad. Aga miks peaks siis mina, hea küll, üsnagi enamvähem teeniv keskastmejuht üleüldse seda maksu maksma? Ma olen käinud viimase kolme aasta jooksul kolm korda arsti juures. Korra nahaarstil, kuna üks sünnimärk tundus kahtlane. Arsti juurde saamine oli sama raske kui Linnateatri pileti hankimine. Lõpuks ma arstile ei saanudki, vaid läksin erapraksisesse ja maksin ikka mõnusalt raha. Siis korra käisin hambaarstil, kus sain ise ka üllatuseks teada, et saan mingi suvalise 40 euro eest miski ühe hamba ülevaatuse. Ja kolmas kord oli perearsti juures, kelle kohta sain hiljem teada, et ta on Soomes üldse arstina keelu all.

                          Iga kuu maksab mu tööandja minu eest sadu eurosid ravikindlustust. Aga samas saaks ma sellest midagi alles siis, kui ma peaksin korraga emos olema. Mu kolmeaastane poeg vajab hetkel jubedalt logopeedi abi, kuna teised temavanused räägivad selgelt, aga tema mitte. Eelmisel nädalal lõi ta ühele kaaslasele lasteaias kiviga vastu pead, täna äsas labidaga. Seda peaks ka justkui saama haigekassa raha eest, kuid reaalselt on see võimatu. Iga kuu maksa seetõttu vähemalt 250 eurot juurde. Ja samal ajal näen ma inimesi, kes lähevad tuimalt kitsast kingast saadud vesivilliga perearsti juurde või EMO-sse. Nagu mida kuradit? Kas ma saaksin kuidagi tellida endale eraviisilise tervisekindlustuse, et ma reaalselt maksan ja saan ka siis kindel olla, et kui mingi jama tuleb, siis ma saan ka arsti juurde? Kuna praegu maksan ma nagunii iga visiit sisuliselt ise.
                          Sisuliselt samad mõtted minul ja mu naisel (last meil küll pole).

                          Sattusin ükskord arstidega jaanipäeva tähistama ja tuli see asi teemaks. See muutus väga põhimõtteliseks debatiks korraks.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Sisuliselt samad mõtted minul ja mu naisel (last meil küll pole).

                            Sattusin ükskord arstidega jaanipäeva tähistama ja tuli see asi teemaks. See muutus väga põhimõtteliseks debatiks korraks.
                            Jah niikaua tundubki kõik ebamõistlik, kuni juhtub õnnetus, kus erinevad uuringud ja protseduurid ning jumal teab mis kõik vaja ära teha on. Ptui ptui ptui.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                              Jah niikaua tundubki kõik ebamõistlik, kuni juhtub õnnetus, kus erinevad uuringud ja protseduurid ning jumal teab mis kõik vaja ära teha on. Ptui ptui ptui.
                              Aga kas polekski mõistlik, et ma maksan vastavalt enda sissetulekule ja mingi vesivilliga emosse saabuv djüüd saab rämeda arve?

                              Kommentaar


                                Eesti tervishoiu põhiprobleemiks on krooniline rahapuudus ning kuidas selle natukesegagi inimesi võimalikult adekvaatselt ravida. Head lahendust pole. Alati jääb keegi kaotajaks.

                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Aga kas polekski mõistlik, et ma maksan vastavalt enda sissetulekule ja mingi vesivilliga emosse saabuv djüüd saab rämeda arve?
                                EMO 5€ teenustasu kehtestatigi selleks ju et et inimesed enne mõtleks kui sinna lähevad. Eelnevale lisaks, et inimesed näevad EMO ja kiirabi kohana kust nende juurde peab saabuma reanimobiil kes eemaldaks puugi põlveõndlast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X