320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Seljakottides inimesed ühistranspordis. Ma ilmselt vanakooli kasvatusega, aga mind õpetati, et seljakotiga bussi sisenedes tuleb esimese asjana seljakott seljast ära võtta.
    +1 enda poolt.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Seljakottides inimesed ühistranspordis. Ma ilmselt vanakooli kasvatusega, aga mind õpetati, et seljakotiga bussi sisenedes tuleb esimese asjana seljakott seljast ära võtta.
      Seljakott peab olema seljas. Sa ei lähe bussi ega võta jalanõusid jalast ära?

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Seljakott peab olema seljas. Sa ei lähe bussi ega võta jalanõusid jalast ära?
        Viisakus viisakuseks aga mina kardan seda, et kui ma koti selga jätan siis mingid vempsid hakkavad kohe sealt midagi varastama.
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Seljakott peab olema seljas. Sa ei lähe bussi ega võta jalanõusid jalast ära?
          Pigem see, et inimesed ei saa aru kui palju nad seljakotiga ruumi võtavad. Seisavad kuskil vahes ja arvavad, et seljatagant saab lebolt mööda. Või siis seljakott on istuval inimesel näos.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Seljakott peab olema seljas. Sa ei lähe bussi ega võta jalanõusid jalast ära?
            Kindlasti seljast ära võtta ja jalgade juurde asetada. Teed teistele ka natukene ruumi.
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Aga, siis see ei ole ju enam seljakott ega täida enda funktsiooni????

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Aga, siis see ei ole ju enam seljakott ega täida enda funktsiooni????
                sa jäta endale dildo ka ööseks per*e. Muidu ei täida funktsiooni.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  sa jäta endale dildo ka ööseks per*e. Muidu ei täida funktsiooni.
                  Pean uue ostma siis. Su naine viimane kord jäi sellest nii vaimustusse, et ei anna tagasi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Pean uue ostma siis. Su naine viimane kord jäi sellest nii vaimustusse, et ei anna tagasi.
                    Miks jälle luiskad ja rusikaga vehid? Paar ööd tagasi Cannu naine mulle rääkis, et vihkab süütuid mehi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                      Miks jälle luiskad ja rusikaga vehid? Paar ööd tagasi Cannu naine mulle rääkis, et vihkab süütuid mehi.
                      Eks sinu võimekus piirdubki ainult naistega öösiti rääkimisega. Teema lukus.

                      Kommentaar


                        Need titekärudega eided Elronis kes kõik 4 jalgrattakonksu oma vankri ja paksu persega ära hõivavad. Teil reaalselt ei ole vajadust rattavagunisse ronida, saab teiste vagunite vahekäugus ka kärutatud. Tra..närvi ajab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Eks sinu võimekus piirdubki ainult naistega öösiti rääkimisega. Teema lukus.
                          Kusjuures, vahest saab ka päeval naistega räägitud. More võimekust. 💪🏽Mul on võti ka. Aga ainult Abloy. Assa lubas parema teha. 🛠

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            Kindlasti seljast ära võtta ja jalgade juurde asetada. Teed teistele ka natukene ruumi.
                            See vahel on tšut idealistlik. Vähemalt paar kuud aastas ujub Tallinna ühistranspordi põrand mingist liiva-vee-lögast. Sinna ei taha isegi vana tossuga sisse astuda, rääkimata koti toetamisest sinna . Istudes muidugi võimalus sülle võtta/jalgade peale panna. Aga vahel juhtub, et istuma ei saa ja vaba vertikaalpinda ka pole. siis on selline nii-ja-naa olukord imho

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mister Vaata postitust
                              Need titekärudega eided Elronis kes kõik 4 jalgrattakonksu oma vankri ja paksu persega ära hõivavad. Teil reaalselt ei ole vajadust rattavagunisse ronida, saab teiste vagunite vahekäugus ka kärutatud. Tra..närvi ajab.
                              saad vanemaks, siis hakkad pakse perseid hoopis teise pilguga vaatama, garanteerin

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                saad vanemaks, siis hakkad pakse perseid hoopis teise pilguga vaatama, garanteerin
                                Siis kui oled 30 aastat Monroed jahtinud ja lased lati madalaks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X