320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    House of Cards ja radikaalfeminism, kus Claire diskrimineerib mehi ja moodustab kabineti ainult naistest. minaka

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Ma traumeeerin sind veel, kuna sa ilmselt kesklinnas väga kaugemale ei jõua. On veel õudsamaid kohti kui uusarendused Mustamäe lõpus!!!
      Näiteks- ma tean inimesi, kes eelistavad kesklinnale uusarendust Astangu külje all, vanal Nõukogude armee sõjaväeosa territooriumil.
      Täitsa hea siin elada.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Ekre reklaam youtubes. Telefonis pole adblocki.
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          närvi ajab see, et mingi vend läheb närvi ja kirjutab siia teemasse mingist telesarjast. tõmba tuld.

          Kommentaar


            närvi ajab see, et mingi vend läheb närvi ja kirjutab siia teemasse mingist telesarjast. tõmba tuld.
            aga ajab närvi. tuld tõmba koos oma ekre jõmmidega

            Kommentaar


              See, kui Amazonist tellitud pakk jõuab New Yorkist kahe päevaga Belgiasse ja jääb sinna nädalaks ajaks toppama. Minge perse, ahvid.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                See, kui Amazonist tellitud pakk jõuab New Yorkist kahe päevaga Belgiasse ja jääb sinna nädalaks ajaks toppama. Minge perse, ahvid.
                USPS või DHL/FEDEX/UPS?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  USPS või DHL/FEDEX/UPS?
                  USPS.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                    USPS.
                    Sellisel juhul täiesti normaalne viis. Kuigi võib-olla ka variant, et su pakk on juba Poolas( kus enamus pakke meile välismaalt siia jõuab, nö main hub)Kuid seda pole lihtsalt skännitud sisse ja sellepärast ta ka ei näita sulle hetkeseisu, ma võin julgelt väita, et see pakk on sul käes maksimaalselt kolmapäeval.

                    Kommentaar


                      Järjekordne Kaitseväe õppus -> järjekordne trahvidega ähvardamine.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas matys Vaata postitust
                        aga ajab närvi. tuld tõmba koos oma ekre jõmmidega
                        ekre? wut

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                          See, kui Amazonist tellitud pakk jõuab New Yorkist kahe päevaga Belgiasse ja jääb sinna nädalaks ajaks toppama. Minge perse, ahvid.
                          Mul on isiklik kogemus, et Aberdeen>Tallinna postkontor 1 päev ja siis Tallinna postkontor>Kadriorg 4 päeva.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Mul on isiklik kogemus, et Aberdeen>Tallinna postkontor 1 päev ja siis Tallinna postkontor>Kadriorg 4 päeva.
                            5 päevaga saada oma pakk kätte? Vägagi okei.

                            Kommentaar


                              Ma ootasin kunagi üle kuu aja pakki, sain amazonilt raha tagasi ja järgmine päev jõudis pakk ka kohale. Nii võib ju oodata küll..

                              Kommentaar


                                Ma saatsin Poolast 9 postkaarti. Esimene jõudis Antslasse. Tallinnasse jõudsid teised nädal aega hiljem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X