320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    premium liiga fantasy auhind

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Pole hullu, Eestil on oma 5 kodumängu aastas, küll jõuad teinekord siis.
      Eem teinekord pole ju Mullerit voi Van Dijki.

      Kommentaar


        delfi uus kommentaarium. Kõik mu viimase nädalaga raskelt kogutud laigid on nullitud.

        Kommentaar


          Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
          delfi uus kommentaarium. Kõik mu viimase nädalaga raskelt kogutud laigid on nullitud.
          faking hell, millega tegeleme
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Pensionär pangaautomaadi ees. Traaaaaaaa sa ei saa sealt Vikerraadiosse õnnitlusi saata

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Pensionär pangaautomaadi ees. Traaaaaaaa sa ei saa sealt Vikerraadiosse õnnitlusi saata
              Kohe tuleb meelde see kusiganes alevikus ainus automaat pandi penskarite jaoks liiga kõrgele. Sai jälle veits kõkutada.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                postkast on pidevalt reklaamlehti täis ja kogu see jura lendab sekundiga kõrval olevasse prügikasti. Kaua selle sita tootmine jätkub? keegi loeb neid?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  postkast on pidevalt reklaamlehti täis ja kogu see jura lendab sekundiga kõrval olevasse prügikasti. Kaua selle sita tootmine jätkub? keegi loeb neid?


                  Toimib. Olen seda kasutanud juba mitmes elamises ning reklaame pole ma ei tea mis ajast näinud.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    postkast on pidevalt reklaamlehti täis ja kogu see jura lendab sekundiga kõrval olevasse prügikasti. Kaua selle sita tootmine jätkub? keegi loeb neid?
                    vaesed
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Tartu bussid. Graafikus püsitakse väga harva. Eriti hommikuti. Ka see +/-3 minutit ei päda. Reegel tundub olema, et kui ma jõuan aegsasti bussipeatusesse jääb buss 5-6 minutit hiljaks. Kui jõuan täpselt või minut hilje, on buss ära läinud. Ja see nende äpp näitab ka 5 minuti jooksul kuue minutilist kõikumist.

                      Ja muidu linnavalitsuse palgatõus. Tõstke veel lasteaia kohatasu idikad.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        See, et Omniva oli( loodame, et uue logistikakeskusega asi pareneb) aeglane teenuspakkuja on selgemast selge. Kuid need tropid, kes hetkel virisevad, et saavad pakke ja kirju hiljem kätte, on veidi ikka uroodne. Ilmselgelt on mainitud ju meedias palju kordi, et kolitakse ja võtab veel rohkem aega ja ongi paras segadus ( ülimalt arusaadav ) Aga ei, sa lähed ikka ja kirjutad nende fb lehele, et kus mu pakk on. No tule mõistusele.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Tartu bussid. Graafikus püsitakse väga harva. Eriti hommikuti. Ka see +/-3 minutit ei päda. Reegel tundub olema, et kui ma jõuan aegsasti bussipeatusesse jääb buss 5-6 minutit hiljaks. Kui jõuan täpselt või minut hilje, on buss ära läinud. Ja see nende äpp näitab ka 5 minuti jooksul kuue minutilist kõikumist.

                          Ja muidu linnavalitsuse palgatõus. Tõstke veel lasteaia kohatasu idikad.
                          Mulle on ka jäänud sarnane "tunne", kuigi eks ta suhteliselt subjektiivne on. 5-6 minutit hilinemist pole väljaspool tipptunde eriti tähele pannud, õnneks pole viimasel paaril aastal ka pidanud tipptundide ajal liiga tihti liiklema. Ma võib-olla nüüd eksin, kuid isikliku kogemuse põhjal ütleksin, et tipptunnid pole alati just ühesugused - mõnel juhul on pidureid tänavatel ja täis tuubitud bussi peale tahtvaid kodanikke rohkem (nende "organiseerimine" võtab aega) ja mõnel juhul vähem. Alternatiiv oleks konservatiivsemad graafikud aga siis oleks peatustes passimist ilmselt palju.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                            Mulle on ka jäänud sarnane "tunne", kuigi eks ta suhteliselt subjektiivne on. 5-6 minutit hilinemist pole väljaspool tipptunde eriti tähele pannud, õnneks pole viimasel paaril aastal ka pidanud tipptundide ajal liiga tihti liiklema. Ma võib-olla nüüd eksin, kuid isikliku kogemuse põhjal ütleksin, et tipptunnid pole alati just ühesugused - mõnel juhul on pidureid tänavatel ja täis tuubitud bussi peale tahtvaid kodanikke rohkem (nende "organiseerimine" võtab aega) ja mõnel juhul vähem. Alternatiiv oleks konservatiivsemad graafikud aga siis oleks peatustes passimist ilmselt palju.
                            Ma mõistan seda tipptunni juttu, aga no äpi kõikumine on natsa veider.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Inimkonna raske elu.
                              “If only everyone were like me...” — how many times have you said this? We usually say such words when we see other people do things that prove they don’t care about anyone else. There are thousands of examples online proving that many people can only think about their own comfort.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Palun võtke ma rohelised kaardid enne bussi sisenemist välja, sest sa tekitad idiootse järjekorra valideerimise masina ees.
                                Palun liigu edasi kui on vabaruumi, mitte ära ole võimalikult lähedal uksele, sest see tekitab räige trügimise ja ebamugavuse tunde inimestele.
                                Palun ära kuula oma muusikat avalikult, mitte kedagi ei koti, kas sa oled Nublut või Metallicat.
                                Palun kasuta higipulka, ei ole väga seksikas tunda su higihaisu. Eriti suveliselt ajal.
                                Palun istu akna äärde kohe, mitte ära pane nö kinni tooli.
                                Palun istuge, kui on vabad kohad bussis, tekitab järjekordse umbes tunde bussis.
                                Palun mõista, et koti koht on su süles, kui sa istud.

                                Klassikalised ühistranspordi reeglid, mis ülepäeva lähevad meelest paljudel ja kohtad neid ikka ja jälle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X