320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Mida sa silmas täpselt pead?
    Et kui jooksed ja tekib mingi klomp suhu ja sülitad selle välja? Sa oled ju ise jooksja, mis seal väga imelikku on? Või sa hoiad salvrätikut kaasas koguaeg?
    Neelab alla.

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Aga kuidas kommenteeriksid seda debiilsust mis nüüd õhtulehes avaldati sellest samast postitusest?
      Ka seal pole nime. Tegu on ühest võimalikust ahistusstsenaariumist, mis võib ette tulla ja siis on loos kirjutatud, kuidas tegelikult on võimalik selleks nüüd ka nõustamist saada.
      Et milles on probleem?

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Aga kuidas kommenteeriksid seda debiilsust mis nüüd õhtulehes avaldati sellest samast postitusest?
        Ma olen vist midagi maha maganud, aga millest jutt käib?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas krissucool Vaata postitust
          Sa oled kõik, mis tänapäeva meessoo juures valesti on.
          Jee, tõeline mees on rääkinud! God's gift to women.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Ma olen vist midagi maha maganud, aga millest jutt käib?
            Dannar tegi mingit showd jälle. Millepeale Mcna solvus vist. Siit keri üks leht tagasi.

            Kommentaar


              No ma ei tea mis krdi klimp, mul kyll ei teki midagi, et peaks pidevalt sylitama ja tatistama....
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                No ma ei tea mis krdi klimp, mul kyll ei teki midagi, et peaks pidevalt sylitama ja tatistama....
                No ju siis sa oled eriline inimene. Higistada ikka tohib või?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  No ma ei tea mis krdi klimp, mul kyll ei teki midagi, et peaks pidevalt sylitama ja tatistama....
                  Sa võid üksi joosta ju, siis ei näe neid tatistajaid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ka seal pole nime. Tegu on ühest võimalikust ahistusstsenaariumist, mis võib ette tulla ja siis on loos kirjutatud, kuidas tegelikult on võimalik selleks nüüd ka nõustamist saada.
                    Et milles on probleem?
                    Nojah, pealkiri juba üksi meenutas rohkem vihakõne mulle.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Nojah, pealkiri juba üksi meenutas rohkem vihakõne mulle.
                      Pealkiri peab olema hoogne. Ja Õhtuleht on ka tabloid, kus pealkirjad ongi emotsionaalsed. Seega endiselt, et kui tahta sarisolvuda, siis on võimalik, aga rahulikult vaadates, siis ei olnud ka kellelgi suurt kisa.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        No ma ei tea mis krdi klimp, mul kyll ei teki midagi, et peaks pidevalt sylitama ja tatistama....
                        Kuidas ? Kui ikka korraliku tempo peale paned ja sellist kiiremaltkõndimis tempos kulgemist ei harrasta siis tahesttahtmata see tatt tekib. Kui ei teki siis Sa oled tõesti üks imeline mees.

                        Kommentaar


                          Icemanil on tatiklimbi võlud nautimata jäänud. Kui piisavalt pikalt põske koguda ja siis klimp alla neelata, on tunne nagu sööks pelmeeni. Ja kui klimp on nohusegune, siis lisab mõnusa hapukooremaitse.
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dareth Vaata postitust
                            Icemanil on tatiklimbi võlud nautimata jäänud. Kui piisavalt pikalt põske koguda ja siis klimp alla neelata, on tunne nagu sööks pelmeeni.
                            Pelmeeni hapukoorega. Ja kui keelega klimp pooleks vastu suulage lükata, siis oleks nagu pelmeeni poolitamine
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Ma arvan, et Iceman jookseb naistel järgi, et tatistamine ja sülitamine kõnealla ei tule.

                              Kommentaar


                                Kas ujudes ka tatistate või siis kannatab ikka alla neelata?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X