320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ...kui tööl, poes, bussis jne on kellegil helin põhjas, kui telefon heliseb ja ta võtab telefoni taskust välja ja ca 16 sekundit vaatab ekraani enne kõnele vastamist

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Linux.
      Printer.
      HP.
      Linux ja printer.
      Printer ja Linux.

      Kahe õhtuse ajuseksi tulemusena olen jõudnud niikaugele, et mustvalge printer oskab valgega juba printida. Mustaga veel ei prindi. HP support on ka persest, isegi lingid ei tööta. Kõige rohkem ajab närvi see, et ma endale eelmine kord üles ei kirjutanud, kuidas ma printeri installisin.

      Ma tean mida sa tunned. Ma üritan WIN7pro (ja 10t tööläppari peal) oma Samsung Smart (my ass) telekaga ristata. 10nega olen jõudnud nii kaugele, et random momentidel otsutab keegi, et läppari pilt projetseeritakse telekasse, aga mulle random ei meeldi. 7'ga tunneb Media Playeri ära, aga tolku sellest pole. Vägivaldselt kaabliga bondimise peale annab telekas teada, et source on välja lülitatud, kuid ühegi puldi peal mis minu valduses source nuppu pole. Mõned optsioonid veel on jäänud, aga kindlust, et need töötavad on noh tramaeitea.

      Kommentaar


        Printerid üleüldiselt on ju täis deblakad masinad. Meil tööl ilgelt kallis ja tark printer, mis on kõigi arvutitega ühenduses enamus ajast lihtsalt ei tööta. Tuleb siis lihtsalt vool välja tõmmata ja masin uuesti vooluvõrku ühendada ja asi jälle joksus. Saad oma lehe välja printida ja korras. Kui aga homme tahad miskit printida, siis tuleb sama kadalipp läbida.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Eks see uuem tehnika käibki tihtipeale vanuritele ülejõu.

          Kommentaar


            Häirivad kolleegid kes ei suuda Outlookis lugeda saadud e-maili aadressaate ning saadavad mulle edasi meili mis juba algselt minuni jõudis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Häirivad kolleegid kes ei suuda Outlookis lugeda saadud e-maili aadressaate ning saadavad mulle edasi meili mis juba algselt minuni jõudis.
              Hehhe. Lol. Ma just täna kogemata saatsin ühele oma töökaaslasele nii meili. Aga ma arvan, et mitte sulle.

              Kommentaar


                Iseenda tähelepanematus. Panin omast arust parkimise peale. Aga hui panin. Kui 20 minutit hiljem avastasin ja peale panin, olin sellest hoolimata juba trahvi ära saanud. uttiv.

                Kommentaar


                  Mõned head aastad tagasi sain hea parkimistünga. Parkisin terve päeva kesklinna tsoonis, aga siis tuli mobiilsel parkimisel raha nö kontole parkimiseks 12 krooni kaupa tellida. Tuli teavitus, et parkimisraha lõppeb, kandsin juurde ja nii järgmise sõnumini, mil sai seda jälle teha. Kahjuks oli tookord oli selline juhus, et üks raha lõppemise sõnum hilines ja parkimine vahepeal tasutud polnud. Kui sõnum saabus, siis panin raha juurde ja nii päeva lõpuni, aga jama oli see, et täpselt sel vahepealsel hetkel sain trahvi. Lahe, parkisin sisuliselt kogu tööpäeva ja see polnud üldse odav, aga trahvikviitungi sain ikka.
                  Kuna raha lõppemise sõnum tuli minu jaoks põhjendamatult hilja, siis vaidlustasin ja trahvist lõpuks pääsesin, aga närvikulu ja lisasebimist oli ikka.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Kui teemast mitte muhvigi jagavad keeletoimetajad erialateksti kallale lasta. joppenpuhh...

                    Kommentaar


                      Kollektiivpuhkused.

                      Kommentaar


                        Kuidas on võimalik, et paljukiidetud smartID ei saa hakkama digiallkirja andmisega maanteameti keskkonnas?
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Kuidas on nii, et kui ma pärast ujumist mõtlen korra saunas lõõgastuda, satub minuga samal ajal mingi saunatamise/leiliviskamise MMks valmistuja või mingi Xfaktori tüüp?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Kuidas on võimalik, et paljukiidetud smartID ei saa hakkama digiallkirja andmisega maanteameti keskkonnas?
                            Iga arendus maksab ja kui on muud olulisemat teha, siis tehakse asju tähtsuse järjekorras.


                            Mitte küll Maanteeamet, aga see oli vastus Veeteede Ameti elektroonilise infosüsteemi kohta, kui küsisin, et miks Smart ID logimisvõimalust veel pole.
                            Kusjuures kui see programm umbes 6 aastat tagasi loodi, siis oli alguses "mobiili ID" kohta sama kommentaar, aga see õnneks suudeti kiiresti teha.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Kuidas on nii, et kui ma pärast ujumist mõtlen korra saunas lõõgastuda, satub minuga samal ajal mingi saunatamise/leiliviskamise MMks valmistuja või mingi Xfaktori tüüp?
                              Mu toona teismeline poeg lahendas mõne aasta eest samas olukorras asja väga elegantselt. Ma olin valmis hullumeelse krimpsusnahalise vanahärra leilirünnaku eest juba taanduma, kui poeg mu kõrval laval teatas, pea kätele toetatud: "Hullult ajab peeretama."
                              Vanahärra käsi, mis oli järjekordset sahmakat sett kerisele saatmas, peatus poolel teel, kulp rändas kibusse tagasi ja härra tegi nagu muuseas asja leiliruumist välja.
                              Kui uks ta selja taga sulgus, tõstis poiss pea kätelt ja kõhistas naerda: "Toimis!"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                Mu toona teismeline poeg lahendas mõne aasta eest samas olukorras asja väga elegantselt. Ma olin valmis hullumeelse krimpsusnahalise vanahärra leilirünnaku eest juba taanduma, kui poeg mu kõrval laval teatas, pea kätele toetatud: "Hullult ajab peeretama."
                                Vanahärra käsi, mis oli järjekordset sahmakat sett kerisele saatmas, peatus poolel teel, kulp rändas kibusse tagasi ja härra tegi nagu muuseas asja leiliruumist välja.
                                Kui uks ta selja taga sulgus, tõstis poiss pea kätelt ja kõhistas naerda: "Toimis!"
                                hea twist oleks olnud, kui poeg olekski pärast pässi lahkumist korraliku käraka pannud ja siis sa oleks istunud vihma-käest-räästa-alla näoga ja laugh-track oleks ka tulnud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X