320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    hea twist oleks olnud, kui poeg olekski pärast pässi lahkumist korraliku käraka pannud ja siis sa oleks istunud vihma-käest-räästa-alla näoga ja laugh-track oleks ka tulnud
    Ma olin selleks valmis, muide.

    Kommentaar


      Kui avastad, et öösel on "külalised" käinud, õnneks peale tendi lõhkumise muud kahju ei tehtud. Aga kolm nike on jälle kirjas.
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Lauri Vahtre oma faking youtube reklaamiga.

        Kommentaar


          Algselt postitas budu Vaata postitust
          Kui avastad, et öösel on "külalised" käinud, õnneks peale tendi lõhkumise muud kahju ei tehtud. Aga kolm nike on jälle kirjas.
          kas eesti keeles ka saab?

          Kommentaar


            Viimane tööpäev ennem puhkust. Alati.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Viimane tööpäev ennem puhkust. Alati.
              Viimane puhkusenädal enne tööle minekut, alati.

              Kommentaar


                Peate endale uue töö leidma. Mul pole kunagi puhkus mingi "ohmygod, ei jõua ära oodata"-teema olnud.

                Kommentaar


                  Nike all pidas Budu silmas lõikeid. Lõikavad juti sisse ja vaatavad, et kas on midagi väärt varastamist.

                  Algselt postitas Stok
                  Tent peaks olema veoki haagisekate, aga teisest lausest ei saanud mina ka aru.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Peate endale uue töö leidma. Mul pole kunagi puhkus mingi "ohmygod, ei jõua ära oodata"-teema olnud.
                    Asi pole ootusärevuses vaid selles, et minu ametil peab oma tööülesanded edasi andma ja lahtised otsad sulgema.

                    Kommentaar


                      Mul saab kohe nädal töötuna olles. Tunne on hea.

                      Kommentaar


                        delfis artikkel et katrin lusti noorusaja alastipildid netti pandud, a linki viidatud pole et kus neid näha saaks.
                        Mis mõttega siis üldse uudist teha

                        Kommentaar


                          Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                          delfis artikkel et katrin lusti noorusaja alastipildid netti pandud, a linki viidatud pole et kus neid näha saaks.
                          Mis mõttega siis üldse uudist teha
                          Ah, ütle kohe, et sind häirib, et sa ei näe lustikest paljana lihtsalt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Ah, ütle kohe, et sind häirib, et sa ei näe lustikest paljana lihtsalt.
                            Eee. Seda ta just ütleski, pmst.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              kas eesti keeles ka saab?
                              Tenti lõigatakse Nike märgi kujuline auk, et haagisesse sisse näha. Kui on midagi pihta panna, siis juba lihtsalt lõigatakse suur auk sisse. Ja kui vaja, siis lastakse kabiini ka gaasi...
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Aga võta koer omale?
                                Ei ole vist nii lihtne, igasugu karantiiniseadused Euroopas.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X