320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Räägi seda kaupmeestele. Üks ettevõte ei olnud nõus isegi mootoriõlisi saatma.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Debiilikud kes usuvad kõike mis telekast näha saab: MJ uus dok kus suvalised vennad valetavad kuidas neid MJ ära kasutas. Kogu maailm usub, raadios keelatakse mj laulud, muuseumides võetakse meened maha jne, fucking debiilikud.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Debiilikud kes usuvad kõike mis telekast näha saab: MJ uus dok kus suvalised vennad valetavad kuidas neid MJ ära kasutas. Kogu maailm usub, raadios keelatakse mj laulud, muuseumides võetakse meened maha jne, fucking debiilikud.
        kuidas lugupeetav seda kõike nii kindlalt teab?
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
          kuidas lugupeetav seda kõike nii kindlalt teab?
          Et raadiojaamad MJ laule enam ei mängi? Sest nad ütlevad seda?

          Või sa mõtled, et miks see feik on? Loe selle teema kohta natukene saad ise ka aru, lühidalt öeldes. Terve nende suguvõsa on millegipärast erinevate kuulsuste poolt ahistatud/vägistatud jms olnud - I wonder why, rahas ei saa küll asi olla. Teised pereliikmed räägivad kahe mehe juttudele otseselt vastu nendele teemadele ja faktidele mis mehed ise dokis esitavad. Kohtus tunnistajana on mehed ISE öelnud enda hetkelistele "paljastustele" dokis täpselt risti vastu. Kõik kuupäevad mis dokumentaaliga seotud on on valed, postimehe viimane artikkel ajas eriti kettasse kus toodi välja, et rongijaam kus siis teda "ahistati" polnud veel olemaski sellel ajal.

          Ilma mitte ühegi tõendita on lihtsalt vend süüdi mõistetud lambiste debiilikute poolt mis on absurd.

          Ma ei peagi seda kindlalt teadma mis juhtus, aga selle doki põhjal ei ole ta seda teinud ja see on fakt.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Kui ma peale 4a töötamist sõbralikult firmast ära lähen, kas ma pean tööandjale mingi väikese kingituse tegema? Mis need moodsad eetikanormid ette näevad?

            E: Vale teema muidugi

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Kui ma peale 4a töötamist sõbralikult firmast ära lähen, kas ma pean tööandjale mingi väikese kingituse tegema? Mis need moodsad eetikanormid ette näevad?
              pigem nagu võiks vastupidi

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Kui ma peale 4a töötamist sõbralikult firmast ära lähen, kas ma pean tööandjale mingi väikese kingituse tegema? Mis need moodsad eetikanormid ette näevad?

                E: Vale teema muidugi
                Tööandjale, ei
                Kaastöötajatele mingi kook ja morss/šampa võiks ju teha kui head suhted.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Kui ma peale 4a töötamist sõbralikult firmast ära lähen, kas ma pean tööandjale mingi väikese kingituse tegema? Mis need moodsad eetikanormid ette näevad?

                  E: Vale teema muidugi
                  Üldiselt oleks tööandjal viisakas lahkuvale töötajale tänutäheks väike kingitus teha.


                  Pole näinud, et töötaja oleks tööandjale midagi tänutäheks kinkinud, kuigi eks kindlasti ole seda mõne eriti tänuliku töötaja puhul vast juhtunud küll.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Kolleegidele kooki ja morssi, pärast situ tööandja sahtlisse.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                      Kolleegidele kooki ja morssi, pärast situ tööandja sahtlisse.
                      lol, esitaks Parim Nõuanne Tööltlahkujale auhinnale vms

                      Kommentaar


                        Sterlingu triple kapteniks panemine. Minge mnni nahh.

                        Kommentaar


                          Leonardo Bonucci
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Ma ei salli EKREt ega mõista nende vailjaid. Ruuben ei ole ka eriline lemmik, aga DELFI läks oma psühhoosiga üle piiri.

                            "Ruuben Kaalep näitas ametivande andmisel käemärki, mida kasutas ka Uus-Meremaa massimõrvar."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                              Ma ei salli EKREt ega mõista nende vailjaid. Ruuben ei ole ka eriline lemmik, aga DELFI läks oma psühhoosiga üle piiri.

                              "Ruuben Kaalep näitas ametivande andmisel käemärki, mida kasutas ka Uus-Meremaa massimõrvar."
                              Absurd jah. Vaatasin, et Ruuben kirjutas allkirja vasku käega. Tal ei saa lihtne olema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Absurd jah. Vaatasin, et Ruuben kirjutas allkirja vasku käega. Tal ei saa lihtne olema.
                                ah, issid helmed kutsuvad ta ilmselt korrale varsti, et tead rups, nüüd on selline lugu, et räusata me enam ei saa. peab korralikult käituma nüüd.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X