320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    ah, issid helmed kutsuvad ta ilmselt korrale varsti, et tead rups, nüüd on selline lugu, et räusata me enam ei saa. peab korralikult käituma nüüd.
    mkm. Peab parema käega kirjutamise ära õppima.

    Kommentaar


      Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
      Ma ei salli EKREt ega mõista nende vailjaid. Ruuben ei ole ka eriline lemmik, aga DELFI läks oma psühhoosiga üle piiri.

      "Ruuben Kaalep näitas ametivande andmisel käemärki, mida kasutas ka Uus-Meremaa massimõrvar."
      Päris ilma kontekstita elu vaadata ei saa. On suur vahe, kas antud märki näitad sina või Kaalep.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Jah. Natsi puhul ei paneks taolist märki tähelegi.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Tartu linna koolide juurde on viimaste aastate jooksul ehitatud hulk uusi ja korralikke spordiväljakuid, mis enamjaolt seisavad pärast koolipäeva tühjana. Samas soovivad uutel väljakutel palli mängida ka need spordihuvilised, kes enam ammu koolis ei käi.



          Kogu see teema, et ehitatakse spordirajatisi ja siis need lukustatakse. Üritad peale tööpäeva minna staadionile, siis tuleb keegi karjuma, et staadion on kinni , mine ära, pange aeg kinni jne. Minge vittu! See ei ole riigi, ega linna rahade eest ehitatud, vaid MINU rahade eest. Tõsiselt ajab närvi!

          Kommentaar


            Direktoril on juba varasemast kurvad kogemused, kui palliplatsil ja kooli õuel veetsid tihti õhtuti aega seltskonnad, kes tegelesid seal rohkem lagastamise kui sportimisega.
            Paneme laste mänguväljakutele ka tarad ümber ja lukustame, seal ka mingid patsaanid pesitsevad õhtuti. Kui ma tahan minna oma lapsega sinna söötma ja peale lööma, siis miks ma pean küsima selleks luba. See ehitis on ometi minu rahade eest ehitatud.

            P.S. Küsimus on minu jaoks pigem maailmavaateline.

            Kommentaar


              Algselt postitas matys Vaata postitust
              Paneme laste mänguväljakutele ka tarad ümber ja lukustame, seal ka mingid patsaanid pesitsevad õhtuti. Kui ma tahan minna oma lapsega sinna söötma ja peale lööma, siis miks ma pean küsima selleks luba. See ehitis on ometi minu rahade eest ehitatud.

              P.S. Küsimus on minu jaoks pigem maailmavaateline.
              Su jutt on nii loll, et seda on raske kommenteerida. Direktori põhjendus on igati mõistlik. Võtab Sul tüki küljest luba küsimine või?

              Mu enda kooli väljakul polnud tara ümber kunagi ja see oli rohkem koerte peldik ja süstlavahetuspunkt kui staadion. Renoveeriti ära, aed pandi ümber ja asi püsib juba aastaid korras. Sissepääs on samal põhimõttel nagu selle näite puhul. Tuleb luba küsida. Faking esimese maailma probleem sul. Kõik peab avatud ja lahti olema. Selle "maksumaksja raha" argumendiga võid jalga puhata.

              Kommentaar


                Selle "maksumaksja raha" argumendiga võid jalga puhata
                Jalg on täitsa puhanud, aitäh! Selgita, miks maksumaksja raha argument ei päde? Riigi raha ei ole riigi raha, see on minu(ja ka sinu raha) mille oleme andud riigi kasutusse. Ja mul on õigus vinguda ja viriseda, kui ma leian, et seda ei kasutada hästi ja, kui selle eest rajatakse infrat (ma ei räägi siin riigikaitselisest jne hoonetest) mille kasutamiseks ma pean luba küsima!

                Kommentaar


                  seepärast ei pädegi su maksumaksja argument, sest sa ei ole ainuke maxumaxja. praegu said minu ja ericbana käest 2 vs 1. demokraatia ja keiss klõused.
                  Pole keiss klõused, keiss on hold pigem, teistel jätkuvalt õigus oma pool valida või jääda erapooletuks.

                  Minu närviminek ei olnud seotud selle Tartu kooliga, vaid pigem Tallinna kesklinna koolidega, kus on staadionid suletud ja kontakti võtmisel lubatakse asja uurida, aga ei uurita(Seepärast leian, et värav staadionikle võiks ikkagi lahti olla).

                  Kasvades üles Tallinna lähedas asulas siis seal oli ka kunagi probleem, et staadionil lägastatakse. Selle asemel, et aiad kinni panna ja noortel sportimisvõimalus ära võtta olid sportivad noored need, kes dialoogi korras tegid selgeks teistele, et need oma tegevusteks uue koha otsiksid.

                  Kommentaar


                    eks suurtes linnades ole keeruline jälgida, kes ja mida kooli rajatistel teeb. kui suudaks naabrivalvega või muul moel tagada selle, et spordiväljakuid kasutataks vaid eesmärgipäraselt, siis poleks vast ka probleemi. omal kortermajadega ümbritsetud hoovis laste mänguväljak (liivakast jms, mitte spordiplats), mille ümber umbes viis aastat tagasi veel polnud lukustatud väravaga aeda. siis lällasid seal igal õhtul teismelised õlle ja suitsuga. praegu kannatavad ühel või teisel moel ikka tavalised korralikud inimesed: kas on juurdepääs piiratud või peletavad korrarikkujad eemale, sest kes see ikka tahab kogu aeg mingite jõmmidega maid jagada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas matys Vaata postitust
                      Pole keiss klõused, keiss on hold pigem, teistel jätkuvalt õigus oma pool valida või jääda erapooletuks.

                      Minu närviminek ei olnud seotud selle Tartu kooliga, vaid pigem Tallinna kesklinna koolidega, kus on staadionid suletud ja kontakti võtmisel lubatakse asja uurida, aga ei uurita(Seepärast leian, et värav staadionikle võiks ikkagi lahti olla).

                      Kasvades üles Tallinna lähedas asulas siis seal oli ka kunagi probleem, et staadionil lägastatakse. Selle asemel, et aiad kinni panna ja noortel sportimisvõimalus ära võtta olid sportivad noored need, kes dialoogi korras tegid selgeks teistele, et need oma tegevusteks uue koha otsiksid.
                      Teeme siis 3-1.

                      Kommentaar


                        Teeme siis 3-1.
                        Krdi süvafoorum rsk

                        Kommentaar


                          polegi vaja sportida, kui see nii keeruline on. poed on alati rõõmsalt avatud, parem võtta õlle/viina, pargipingile maha istuda ja möödakäivatele naistele 10 palli süsteemis hindeid anda

                          Kommentaar


                            Kümmekond aastat tagasi (vblla isegi rohkem rsk) oli annelinnas annemõisa kooli ja annelinna gümnaasiumi juures muruplats, kõik said togida seal palli. Siis pandi seal kunstmuru püsti ja aed ette. Lapsed (ka ma mina) tahtsime ikka mängida, aga alati küsiti raha. Seda polnud pea kellelgi. Siis ronisime ikka aeg-ajalt üle aia või roomasime värava alt, kuni valvurimajast tuldi ära ajama (seda siis ka puhkepäeviti, kui MITTE KEDAGI TEIST polnud platsil. Ma saaks aru, kui trenni segada vms. Reaalselt kutsuti politsei lastel jalgpallimängimast keelama.

                            Kusjuures, üks vahe tekkis üks valvuritädike, kes nädalavahetuseti ei lukustanud väravat, ümberkaudsed lapsed said seal toksida, elu oli paar nädalat jumalast lill, kuni lendas laivi Tartu Spordi tädi (nime ei mäleta, keegi Lill vms), kes kohapeal lasi selle valvuri sealt lahti ja ähvardas politsei kutsuda. Ma siis käisin juba gümnaasiumis ja julgesin poetada, et väravat lukust lahti hoides pääsetakse aukudest aias, mille peale pandi minusugune nolk kohe paika ja lubati jälle politsei kutsuda. Üldiselt, toona olime ikka päris pahurad ja eks läksime siis kuskile kuumaastikule koerasita sisse toksima.

                            Etjah, kurb lugeda, et samad probleemid on ka kümmekond aastat hiljem... Aga vblla pole enam selliseid hoovivuti huvilisi ka, ma ei tea.

                            Kommentaar


                              Omal ajal Tartus elades suutis Tartu Sport ikka regulaarselt iga nädal korra või kaks närvi ajada.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Jep, plastic, ma ei tea, mitu luud mu semud seal kivilinna kuumaastikul aastate jooksul murdsid või mitu palli väravatagusese okastega põõsasse katki läks...

                                Aga olgu, seni kuni meie klubisüsteemist kasvavad asised mängumehed peale ja Eesti koondis ideaalselt mehitatud on, ei olegi meile hoovivuti alternatiive vaja.

                                Kui jutt juba annelinna peale läks, siis jumalast kihvtid asjad on need kastid, kus saab piiramatult mängida. Hea muidugi, et need ntks Tartus on suht igale poole peale Annelinna ehitatud. Kellel siis vaja, et kõige suurema rahvastikutihedusega kohas saaks noored palli taguda..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X