320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Mingi faking farmiloomade toetamise reklaam või mis iganes pask, mis mul enne igat kuradi youtube videot ette viskab. Õhtul lähen poodi ja ostan sinki.
    Kui ma küsin inimeselt messengeris, et kas teie majas ka kuskil tühju 'patakaid' vastu võetakse (ilma kuskilt midagi sellekohast varasemalt googeldamata, Telia puldi ja arvuti hiire omad said üsna samal ajal tühjaks) ja kahe tunni pärast juba facebooki voog pakub Duracelli poolt uusi. Omast arust olen igal pool suunatud reklaamid maha keeranud, aga tuleb siis välja, et mitte piisavalt. Aga ilmselt see teema juba tänapäeval paratamatus, millega tuleb harjuda.

    Kommentaar


      Mul ei lase Huawei telefoniga Tartu Smart Bike äppi alla laadida, töökaaslasel Samsungiga äpp toimib. Mida hekki nagu? Ilgelt närvis praegu.
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        Algselt postitas Kebab Vaata postitust
        Mul ei lase Huawei telefoniga Tartu Smart Bike äppi alla laadida, töökaaslasel Samsungiga äpp toimib. Mida hekki nagu? Ilgelt närvis praegu.
        google keeras huawei telefonidel appstore'i kinni nädal tagasi. Huvitav kas teema selles?

        Kommentaar


          Kas nad (Huawei) augusti alguseni ajapikendust ei saanud? 7 või mingi selline kuupäev.

          Kommentaar


            Kui keegi toetab aastal 2019 ikka veel ManU. Hälvikud.

            Kommentaar


              Tõsiselt ajab närvi, et foorumis enam counti ei ole. Raisk!

              Kommentaar


                Algselt postitas matys Vaata postitust
                Tõsiselt ajab närvi, et foorumis enam counti ei ole. Raisk!
                plussüks

                millal ta välja saab?

                Kommentaar


                  Krdi sääsepunnid. Terve ööga terve rodu tulnud juurde. 😀

                  Kommentaar


                    See kui ühistranspordis on aknad kinni sellistel ilmadel. Pohhui, et võiks nagu lahti teha koheselt, mitte häbeneda eestlase moodi, kas ma ikka võin teha või ei. Täna julmalt 42 buss suunaga kaubamaja poole, suht täis buss ja julmalt inimestel lebo, et yolo, õhku pole vaja ja higistame edasi. Need pilgud kus ma pidin trügima, et need 2 akent lahti teha oli midagi priceless. Tra küll.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      See kui ühistranspordis on aknad kinni sellistel ilmadel. Pohhui, et võiks nagu lahti teha koheselt, mitte häbeneda eestlase moodi, kas ma ikka võin teha või ei. Täna julmalt 42 buss suunaga kaubamaja poole, suht täis buss ja julmalt inimestel lebo, et yolo, õhku pole vaja ja higistame edasi. Need pilgud kus ma pidin trügima, et need 2 akent lahti teha oli midagi priceless. Tra küll.
                      +kvadrillion.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        See kui ühistranspordis on aknad kinni sellistel ilmadel. Pohhui, et võiks nagu lahti teha koheselt, mitte häbeneda eestlase moodi, kas ma ikka võin teha või ei. Täna julmalt 42 buss suunaga kaubamaja poole, suht täis buss ja julmalt inimestel lebo, et yolo, õhku pole vaja ja higistame edasi. Need pilgud kus ma pidin trügima, et need 2 akent lahti teha oli midagi priceless. Tra küll.
                        Sõites Igapäevaselt trammiga, siis ka seal on praegu sellisel ilmadega aknad lahti, aga sellest on sama palju kasu kui minust kokana. 😀

                        Kommentaar


                          Kui vaatad peol kaugelt, et ilus kreemitort, aga lähemale jõudes osutub võileivatordiks. Tra, kes on üldse nii südametu, et võileivatordi tellib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Kui vaatad peol kaugelt, et ilus kreemitort, aga lähemale jõudes osutub võileivatordiks. Tra, kes on üldse nii südametu, et võileivatordi tellib.
                            Kes üldse torti sööb?
                            308

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Markko Vaata postitust
                              Kes üldse torti sööb?
                              Sabulaarid
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Kui vaatad peol kaugelt, et ilus kreemitort, aga lähemale jõudes osutub võileivatordiks.
                                Metafoorid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X