320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Livescore.com

    Ei märgitud LAV-Norra mängu pealehele ja nii saingi selle mängu toimumise teada triobeti teemast

    E:Kui juba selle mängu peale jutt läks, siis ajab närvi ka see, et vuvuzelad pole kuhugi kadunud

    Kommentaar


      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
      Livescore.com

      Ei märgitud LAV-Norra mängu pealehele ja nii saingi selle mängu toimumise teada triobeti teemast

      E:Kui juba selle mängu peale jutt läks, siis ajab närvi ka see, et vuvuzelad pole kuhugi kadunud
      Kasuta www.flashscore.com.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        top gear usa. nt automaatkastiga auto kiirendamisel näidati käiguvahetust nagu seda mingis fastandfurious filmis tavaliselt näidatakse.

        Kommentaar


          Algselt postitas inward Vaata postitust
          See, et kolmes kohast, kus ühiskaarti soetada üritasin, need otsas olid. Viimases ei suutnud Maxima töötaja seda mulle eesti keeles ka selgeks teha. Pomises vaid, et dvatsataja janvarja budet.
          Nii vastumeelne kui see mulle ka ei olnud astusin edgari putkast vabakal sisse ja sealt sain kohe. Ei saa sulle garanteerida aga seal peaks neid ikka rohkem saadaval olema.

          Sorry OT

          Kommentaar


            Kui laupäeva õhtul kell 23.50 kõik jook otsa saab! vabandusi sellise jama jaoks ikka ei ole
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Ahvid, kes oma faking räämas nääripuud prügiputka kõrvale (või taha) on poetanud / plaanivad poetada.
              Sealt keegi neid loomulikult ära ei vii ja kui viibki, siis esitab selle eest korraliku arve.
              Tra tegijad olete, faking respekt.
              Magava kauboi suhu viski ei jookse.

              Kommentaar


                Algselt postitas cobras Vaata postitust
                Ahvid, kes oma faking räämas nääripuud prügiputka kõrvale (või taha) on poetanud / plaanivad poetada.
                Sealt keegi neid loomulikult ära ei vii ja kui viibki, siis esitab selle eest korraliku arve.
                Tra tegijad olete, faking respekt.
                Minu koduse prügikasti juures vedeleb hange torgatuna ka üks. Isegi elektriküünlad on peal. Loll lits.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Inimeste hoolimatus teiste inimeste suhtes.

                  Algselt oli lihtsalt suur hämming, aga tagantjärele mõeldes ajab ikka natuke tigedaks küll. Mis siis juhtus? Reede õhtul, kui oli juba hämar, otsustasid auto tagumised rehvid ühes lauges kurvis, et nemad enam tööd ei tee ning tagumine ots kaotas pidamise ja nii ma teelt välja sõitsin. Aga lihtsalt kraavi sõtmise asemel tõstis tee ääres olnud lumevall mind õhku ja tegin 2 tiiru üle katuse. Aga mitte see ei aja mind tigedaks, vaid see, et mitte üks auto ei jäänud seisma, et uurida ega mul või kaasreisijatel (õnneks sõitsin siiski üksi) midagi viga ei ole. Ja tegu oli väga sõidetava maanteega ning eriti reede õhtul on seal liiklus eriti tihe. Pärast esimese šoki üleminekut korjasin teepealt jupid kokku ja jäin puksiiri ootama.

                  Kommentaar


                    Seda inimeste hoolimatust saan (küll oluliselt vähem traagilise näitega) duubeldada. Ma mäletan (hägusalt), et käisin paar aastat tagasi rahvarohkel tänaval pikali. Libe oli. Igati eeskujulik kukkumine, lõin pea vastu jääd ja puha. Hiljem oli süda paha ja pea käis ringi. Igatahes ma lamasin oma paar minutit maas ja oigasin. Selle asemel, et keegi oleks küsinud, kas kõik on korras, kõndisid kõik inimesed kaarega mööda. Umbes nagu ma oleksin olnud mingi narkomaan, kes keset tänavat üledoosi käes vaevleb. Vahva.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Inimeste hoolimatus teiste inimeste suhtes.

                      Algselt oli lihtsalt suur hämming, aga tagantjärele mõeldes ajab ikka natuke tigedaks küll. Mis siis juhtus? Reede õhtul, kui oli juba hämar, otsustasid auto tagumised rehvid ühes lauges kurvis, et nemad enam tööd ei tee ning tagumine ots kaotas pidamise ja nii ma teelt välja sõitsin. Aga lihtsalt kraavi sõtmise asemel tõstis tee ääres olnud lumevall mind õhku ja tegin 2 tiiru üle katuse. Aga mitte see ei aja mind tigedaks, vaid see, et mitte üks auto ei jäänud seisma, et uurida ega mul või kaasreisijatel (õnneks sõitsin siiski üksi) midagi viga ei ole. Ja tegu oli väga sõidetava maanteega ning eriti reede õhtul on seal liiklus eriti tihe. Pärast esimese šoki üleminekut korjasin teepealt jupid kokku ja jäin puksiiri ootama.
                      Lugesin eile enne magama minekut huvi pärast NSV Liidu liiklusõpikut ja seal oli eraldi peatükk, mida peab juht tegema liiklusõnnetuse korral, olenevalt kas siis on ise osaleja või juhtus pealt nägema. Ei oska öelda kui suures osas see tõele vastab, kuna isiklikult seda aega ma ei näinud, aga ehk mõni vanem kodanik oskab kinnitada/ümber lükkata. Kuid sealsete kohustuste hulka kuulus kannatanute meditsiinikeskussese viimine(kuna mobiile polnud, millega kiirabi kutsuda), liikluse tõkestamine(ehk teiste juhtide hoiatamine). Õnnetusosalejate küsitlemine ja andmete kirjapanek, miilitsa kutsumine ja olenevalt olukorras liikluse reguleerimine.
                      Ja seda kõike enda ajast, jättes oma tegemised kus see ja teine.
                      Võrreldes tänapäevaga, kus "helistan möödaminnes teepealt 112te ja seletan ära,et auto on kraavis", on asjad ikka väga kergeks läinud.
                      Antud juhul siis isegi ei tehtud seda.
                      Ja ma olen kindel,et 70% neist möödujatest läksid koju ja jagasid facebookis nälgiva aafrika lapse pilti. Kuid alustada võiks ju ikkagi vähekene kergematest probleemidest, ehk jätta auto seisma ja loovutada see 15minutit ja kontrollida, kas inimesega on kõik korras.
                      ( Selle talve jooksul olen 3l korral jäänud seisma, nähes autot kraavis, kahel korral on juba abi olnud teel ja olen lahkunud 3minutiga, ühel korral aitasin noorel neiul puksiir tellida ja rahustasin teda, seal võttis aega kolmveerand tundi).

                      Aga, olin ka ise samas olukorras, nimelt suutsin ennast ninapidi valli keerata ja tõkestasin sellega majadevahele keerava tee, selle ajaga kui ma end välja kaevasin, tahtsid sinna samma keerata 4-5 autot, mitte üks ei tulnud appi, vaid keerasid lihtsalt teist teed pidi.
                      See küll natukene helgem variant.

                      Kommentaar


                        Ma arvan, et inimesed ei pruugi alati hoolimatud olla. Võib-olla mõned arvavad, et mis ma ikka lähen teist hädas tüütama. Inimesed ei taha olla liiga uudishimulikud ja ei taha enda nina teiste asjadesse torkida, sestap ei jää nad ka seisma ning sõidavad edasi. See on vaid minu teooria ning ei pretendeeri tõele.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Ma arvan, et inimesed ei pruugi alati hoolimatud olla. Võib-olla mõned arvavad, et mis ma ikka lähen teist hädas tüütama. Inimesed ei taha olla liiga uudishimulikud ja ei taha enda nina teiste asjadesse torkida, sestap ei jää nad ka seisma ning sõidavad edasi. See on vaid minu teooria ning ei pretendeeri tõele.
                          Mis ma lähen teist hädas tüütama? Auto on üle katuse käinud ja kraavis - tõenäoliselt vajab inimene vägagi suurel määral arstiabi, ise ei pruugi teadvuselgi olla ja jätan ta parem sinna surema, sest mis ma lähen teist hädas tüütama? No ei...

                          Ühiskond on lihtsalt putsis ja kõik on enesekesksed mölakad, keda ei koti miski peale enda...
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                            Seda inimeste hoolimatust saan (küll oluliselt vähem traagilise näitega) duubeldada. Ma mäletan (hägusalt), et käisin paar aastat tagasi rahvarohkel tänaval pikali. Libe oli. Igati eeskujulik kukkumine, lõin pea vastu jääd ja puha. Hiljem oli süda paha ja pea käis ringi. Igatahes ma lamasin oma paar minutit maas ja oigasin. Selle asemel, et keegi oleks küsinud, kas kõik on korras, kõndisid kõik inimesed kaarega mööda. Umbes nagu ma oleksin olnud mingi narkomaan, kes keset tänavat üledoosi käes vaevleb. Vahva.
                            ma võin tripeldada. üks välismaalane pani ka minu ees kord heleda laksuga vastu jääd, mille peale hiilisin erilise ettevaatlikusega temast mööda. kätt ei andnud. Milan oli just Tottenhami poolt koju saadetud ja ignorant oli terve mängu AC-st rääkinud. hiljem tundsin ennast süüdi küll, kuigi seal oli nii libe, et kätt andes oleks pigem ise tema kõrvale parkinud.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Tõesti üsna hoolimatu käitumine, aga vaatme korraks suuremat pilti ja natuke enda sisse ka. Alati on hea süüdistada teisi hoolimatuses ning käia ringi suur aupaiste peakohal "mina aitan küll vanuri üle tee", "peatun alati, kui näen, et keegi on tee peal oma autoga hädas" jne. Aga lubage mul kasutada klišeed ja tuua välja nälgivad lapsed Aafrikas. Jah, see toimub minu hoolimatusest. Minul on vaja igal kuul osta uus kleit, minul on nutitelefon, minul on läpakas ja tuhat asja veel. Ja mul on neid veel vaja ja uuemaid, ja paremaid. Kasutan ressursse, sest need on mul olemas, hoolimata sellest, et mitu inimest kuskil võiksid lihtsalt jääda ellu, kui mina poleks nii isekas. Väga suur enamus meist on ääretult isekad ja hoolimatud. Süüdistada teisi selles on ju oma silmas oleva palgi täiesti süüdimatu eiramine.

                              Ja nüüd tuleme Aafrikast tagasi ja mõtleme selle üle, kas me igapäevaelus oleme ikka piisavalt hoolivad, kasvõi ainult enda ümber olevate inimeste vastu. Räägime lihtsast hoolimisest, mitte rahast. Ehk oleme mõnele teenindajale halvasti öelnud, ehk oleme kellegi vastu olnud ebaviisakad, ehk oleme kedagi halvustanud, ehk oleme oma sõpra/meest/naist solvanud jne jne.

                              Issand, kuhu ma tahtsin jõuda? Ahjaa..kas see hoolimatus käib närvidele? Kui jah, siis kas poleks aeg seda muuta alustades ainsast kohast, kust võimalik- endast!

                              Ma ilmselt lähen nüüd siia
                              “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                              Kommentaar


                                Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                                Aga lubage mul kasutada klišeed ja tuua välja nälgivad lapsed Aafrikas. Jah, see toimub minu hoolimatusest. Minul on vaja igal kuul osta uus kleit, minul on nutitelefon, minul on läpakas ja tuhat asja veel. Ja mul on neid veel vaja ja uuemaid, ja paremaid. Kasutan ressursse, sest need on mul olemas, hoolimata sellest, et mitu inimest kuskil võiksid lihtsalt jääda ellu, kui mina poleks nii isekas.
                                Kardan, et see näide on suht klišeelik tõesti. Ka Aafrika nälgivad lapsed kasutavad oma ressursse, et käia šoppamas ja osta iga kuu uus kalašnikov. Või uus kleit.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X