320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Umbes nagu ma oleksin olnud mingi narkomaan, kes keset tänavat üledoosi käes vaevleb. Vahva.
    Umbes nagu minu maja ees eelmise aasta talvel vedeles üks noorsand, suu pärani. Kaks mutti kõrval, üks eestlane, teine venelane. Katsume pulssi, olemas. Kuulame hingamist, olemas. Julgen avaldada arvamust, et tegu on narkomaaniga. Saan mõlema mutikese käest sõimata. Kutsume kiirabi ja liigume prouaga tuppa. Tuppa jõudes ei anna prouale uudishimu ikkagi asu. Läheb tänavale tagasi ja ootab mutikestega kiirabi ära. Kiirabi kontsateerib fakti, et tegu on üledoosi saanud narkomaaniga. Eesti mutike vene mutikesel- Näed, tal oli ikkagi õigus.

    Eesriie.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kuivik Banaan Vaata postitust
      Kardan, et see näide on suht klišeelik tõesti. Ka Aafrika nälgivad lapsed kasutavad oma ressursse, et käia šoppamas ja osta iga kuu uus kalašnikov. Või uus kleit.
      I just died.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kuivik Banaan Vaata postitust
        Kardan, et see näide on suht klišeelik tõesti. Ka Aafrika nälgivad lapsed kasutavad oma ressursse, et käia šoppamas ja osta iga kuu uus kalašnikov. Või uus kleit.
        Upvote everything imgur! Wait...you just trolled my heartfelt post...damn, now I'm confused
        “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

        Kommentaar


          Aafriklastega võrdlemine ajab juba suht närvi. Aafrikas on elu sitem, Aafrika elanikud ei saa sedagi jne jne..

          Kommentaar


            Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
            Aafriklastega võrdlemine ajab juba suht närvi. Aafrikas on elu sitem, Aafrika elanikud ei saa sedagi jne jne..
            + aafriklastel on kehvem nahavärv.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              + aafriklastel on kehvem nahavärv.
              Aga kui ta on hea mängumees, siis on mul savi.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                Aafrika, nälg ja muu niuniu
                Eeh, endast peale hakkamine pole ? Minu meelest enda ees libedal kukkunud inimese püsti aitamine on palju lähem kui inimesed Aafrikast, millest ma midagi ei taju.

                Üldiselt oleks Sinu lähenemine majandusedule ja veelgi paremale elule juhtiva kapitalismi alustalade mädandamine. Ainus kommunistlik võimalus on võrdselt vaene olla... on's see kellegi eesmärk ?

                Kommentaar


                  Tagasisidet lugedes valdas mind mitukümmend erinevat emotsiooni ning prevaleerima jäi nendest tulenevalt kaks mõtet:
                  Selgitav: Ma peaaegu mõistan, kui paradoksaalselt mu järgmine väide võib Teile kõlada, aga ma ei rääkinud oma eelmises postituses kordagi Aafrikast, võrdsusest ega riigikorrast (kuigi oleks ju võinud, aga ma pole ühelgi nendest teemadest pädev).
                  Tõdev: Näitasite mulle minu enda hoolimatuse uut külge, mida ma varem polnud osanud tähele panna, ja selle eest ma tänan. Ühtlasi vabandan nende ees, keda ajasin närvi oma ebaselge väljendusviisiga.
                  “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                  Kommentaar


                    Eilsest siis:
                    1) See kuidas iga lumesajuga järsku enamus oma sõiduoskused kaotavad.
                    2) Selline jama kus need sõiduoskuse kaotanud ennast kõrvuti sätivad ning siis hoiavad tervet rivi enda taga 35-40ga sõitmas. Olgu siis teineteise taga ning lasku teised mööda.

                    Kommentaar


                      Kõik, kes võtavad aktiivselt osa "soccer" vs "football" debatist (õigemini see pool, kelle arvates on sõna "soccer" kasutamine lubamatu). Olematu probleem.
                      Last edited by Tanel; 16.01.13, 12:13.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Kõik, kes võtavad aktiivselt osa "soccer" vs "football" debatist (õigemini see pool, kelle arvates on sõna "soccer" kasutamine lubamatu). Olematu probleem.
                        Ah, kanna muna.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          'neeger on täiesti normaalne eesti keelne sõna'. tra on jah. aga. kui sul on vaja seda ekstra välja tuua, siis on tõenäosus, et sa kasutad seda just ebameeldivate seoste toomiseks 99%.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                            Kuid alustada võiks ju ikkagi vähekene kergematest probleemidest, ehk jätta auto seisma ja loovutada see 15minutit ja kontrollida, kas inimesega on kõik korras.
                            ( Selle talve jooksul olen 3l korral jäänud seisma, nähes autot kraavis, kahel korral on juba abi olnud teel ja olen lahkunud 3minutiga, ühel korral aitasin noorel neiul puksiir tellida ja rahustasin teda, seal võttis aega kolmveerand tundi).
                            Minu isiklikus liiklusõpikus (mida ma just nüüdsama koostama asusin) on rasvases trükis punkt, milles hätta jäänud noore neiu puhul on kohustuslik eraldada ikka kauem, kui kolmveerand tundi.


                            Nali naljaks, enda tuju paraneb ka, kui kellelegi abiks olla said, mkay.
                            Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                            Kommentaar


                              Need türapead liikluses, kes ei viitsi oma vasakut näppu niipalju liigutada, et näitaks suunatulega millist manöövrit nad sooritavad. Fakk pea iga hommikul on paar liiklusohtlikku olukorda, kui mingi imbetsill külge üritab keerata. Näiteks täna hommikul suutis seda teha Termaki invaliidibuss :S

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X