320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lasnamäe FC Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja kui ta värava lööb, siis hakatakse siin kindlasti välisklubide huvist rääkima ja ennustama. Kuna tal kodakondsust pole, siis koondisekutsega spekuleerida ei saa. Olgu see juba ette öeldud.

    Kommentaar


      Huvitav, kas kuskil ennast natukenegi jalgpalliriikideks tituleeritavates paikades ka sellist "nalja" tehakse, et klubi president jookseb 50-aastasena eliitliigas platsile? Või on see jälle kategooriast "ainult Eestis"?

      Oma välismaalastest tuttavatele ei julge sellest rääkidagi, nad saaks hea kõhutäie naerda ja ma ei teaks, kuhu ma oma silmi peitma pean.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Dugan on Dugan

        Kommentaar


          Ega ma ise kohal muidugi ei olnud, kuid protokoll väidab, et Dugan vahetas välja Lebedevi 80 minutil.

          Kommentaar


            Dugan mängib edaspidi ainult telemängudes, see on nagu reality show

            Kommentaar


              Kas Lasnamäel oli tõesti 160 pv-t täpselt, isegi üks pealtvaataja rohkem kui Kuressaares?

              Kui oli, siis Ajaxi ML kodumängude kõigi aegade rekord. (vähemalt paberi peal).

              Senine rekord oli 4.06. 2006. Ajax-Vaprus 3:1 ja publikut 153.

              Selle suurepärase publikumagneti keskmised kodumängude publikuarvud, sulgudes hooajal rohkeim-vähim publikumenu:

              2006 - 78 (153 - 30)
              2007 - 48 (100 - 25)

              2011 - 69 (160 - 35)

              Kas betradaripunane Ajax jätkab Meistriliigas või oli see kohtumine meeskonnakesele lahkumisetenduseks?

              Kommentaar


                Dugani platsilolek elavdab kindlasti sponsoritehuvi! Ja miks mitte kanda iga Ajaxi mängu teles üle!
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  siin on Lasnamäe Ajax - FC Viljandi mängu väravad ja momendid:
                  kaadris on mängu kõik neli väravat:'15 - 1:0 - Marten Mütt'59 - 2:0 - Jaan Leimann'87 - 3:0 - Stanislav Goldberg'90 - 4:0 - Jevgeni Romanov (o.v.)23.07. 2011...

                  Kommentaar


                    is bussiga sellele müstilisele staadionile kõige lähemale saab või on tramm targem? plaan on minna duganit vaatama!
                    Invest In Africa

                    Kommentaar


                      31, 67 ja 68 bussid lähevad kesklinnast. Paesilla peatuses tuled maha, lähed üle tee ning kõnnid diagonaalis linna poole tagasi ja maanteest eemale. Kui tümpsu kuulma hakkad, siis mine selle järgi edasi. Lihtne.

                      Kommentaar


                        tänud!
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          ajaxi staadionil tümpsu? :O pigem näed klondaiki vms.

                          Kommentaar


                            tea on neil muru täna niidetud ?
                            või peaks neile vikatid ja luisud viima ...

                            Kommentaar


                              kas siis tümpsu ei olegi? aga kuidas ma liikumisi teen? aga müügilett pirukatega?
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Staadioni aadress peaks olema Uuslinna 10. Vaata google mapsist ja kui ikka ei saa aru, siis tee nagu mazz ütles- mine Paesilla peatuses maha ja siis küsi kus Ajaxi staadion on või siis Klondaik. Vene keeles kõlab küsimus nii- Gde etat jobannõi stadion i Klondaik?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X