320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Getafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Barcalt suudeti võõrsilt 0:0 viik välja pigistada. Granero ja Pato olid vaieldamatult Getafe parimad.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      #47
      häda nii suur (2 vigastatud barca vastu), et laudrup pani de la redi keskkaitsesse ja tulemuseks on punane kaart. õnneks on olemas contra ja vaheaeg bayerni vastu 1:0

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas tarmuhha Vaata postitust
        häda nii suur (2 vigastatud barca vastu), et laudrup pani de la redi keskkaitsesse ja tulemuseks on punane kaart. õnneks on olemas contra ja vaheaeg bayerni vastu 1:0
        Õnneks teeb Getafe imesid. Lisaaja teine pool käimas ning Getafe juhib Müncheni Bayerni vastu 3:1! See on tase! Contra teeb jällegi imesid. Fantast.

        Õu shittt. Toni raksatas ühe tagasi, kuid need viis minutikest peab loodetavasti Getafe vastu.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          #49
          pato võib ennast põlema panna!!!!
          b-day

          Kommentaar


            #50
            Ära sõnusid Kasper

            Kommentaar


              #51
              Kas seda me nimetamegi jalgpalliks?
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                #52
                Maailm on ebaõiglane!
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  #53
                  Et see ussimunn nii kitsas võib Bayernil olla, poleks uskunudki. Aga korra elus võib ju ikka jopata. Aasta mäng igatahes

                  Kommentaar


                    #54
                    Pato võiks küll keegi läbi peksta madridis mu meelest,selliseid prohmakaid teha nii tähtsal hetkel ikka ei saa...Täielik värdjas ikka.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Cule Vaata postitust
                      Pato võiks küll keegi läbi peksta madridis mu meelest,selliseid prohmakaid teha nii tähtsal hetkel ikka ei saa...Täielik värdjas ikka.
                      Saab ikka küll, mina ja päris paljud veel nägid. Toni nägi ka, ja näe värava lõi, oih, ma tahtsin öelda, et 2 väravat lõi

                      Kommentaar


                        #56
                        no Pato on ikkagi üks kõvemaid väravavahte La Ligas ja seega ka kogu maailmas. prohmakaid juhtub kõigil aegajalt
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          #57
                          Mina pole teda samas kunagi väga kõrgelt hinnanud. Tuli mees metsast ja järsku 2006. aasta MM-il Argentina esikipper. No misasja. Btw, kuidas Ustari mänginud on, kui ta üldse mänginud on koduliigas?

                          Kommentaar


                            #58
                            mis ajast ta Pato on?

                            jupp aega läks ühendamaks, et tegu vana Abbondanzieri'ga.

                            Kommentaar


                              #59
                              Abbondanzieri on koguaeg hüüdnime Pato ehk Part kandnud.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Mina pole teda samas kunagi väga kõrgelt hinnanud. Tuli mees metsast ja järsku 2006. aasta MM-il Argentina esikipper. No misasja. Btw, kuidas Ustari mänginud on, kui ta üldse mänginud on koduliigas?
                                Õige suhtumine. Kui mees mängib Argentiina kõrgliigas, siis on ta mees metsast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X