320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Getafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Getafele küll väga kaunis täiendus, palju õnne.
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      Hooaja esimeseks mänguks Racinguga on kutsutud 18 mängijat.

      Väravavahid: 1. Ustari; 13. Codina.
      Kaitsjad: 2. Cata Díaz; 3. Mané; 12. Licht; 15. Rafa; 21.A. D. Cortés.
      Poolkaitsjad: 6. Celestini; 16. A. J. Ríos; 17. Parejo; 18. Boateng; 20. Pedro León; 22. J. Casquero; 23. Adrián
      Ründajad: 9. Soldado; 10. Albín; 14. Manu del Moral; 27. Adrián Sardinero.

      E:Mäng hakkab Eesti ajajärgi kell 18.

      Kommentaar


        See oli küll kõva nüüd! Niivõrd võimas hooaja algus annab lootust eurokoha peale loota, kui Soldado peab selleks niimoodi jätkama, jeah! Oleme liidrid!

        Kommentaar


          Getafelt tõepoolest võimas mäng.

          Kommentaar


            Oleneb nyyd Barcast .. Nyyd arvatavasti oleneb ikkagi ainult Valenciast ja Barcast mis kohal olete :P
            Mängu ei näinud , aga paistab , et Soldado on näljas

            Kommentaar


              KURAT , MA HAKKAN VEEL KARTMA GETAFET NIIMOODI !!!
              iHala Madrid !

              Kommentaar


                Järgmine kord ,kui foorumisse kirjutama tuled võta caps lock maha.

                Kommentaar


                  Tegelt oli see meelega ; )
                  iHala Madrid !

                  Kommentaar


                    Palun võta see kohutav allkiri ka maha. muidu ma arvan et sa oled F.Torres.Kaka

                    Kommentaar


                      Viimase minuti täiendus on siis äärekaitsja Miguel Torrese näol tehtud, kes sõlmis Getafega 2a pikkuse lepingu koos tagasi ostu klausliga.
                      Ülemineku summa peaks olema kuskil 2M euro ringis.
                      Link ka:http://www.realmadrid.com/cs/Satelli...2009-09-01.htm

                      Kommentaar


                        Torrese tuleks muudab Getafe veel enam selleks meeskonnaks, mis mulle meeldib. Parejo juba rokkis ka rünnakul ja nii ongi tegu sisuliselt Reali väga tugeva akadeemia väljundiga, kuna "õiges" klubis ostetakse suure raha eest "tõelisi" staare.
                        loodetavasti tehakse taaskord sellist nalja. Toona olin ma parajalt tige, aga nüüd oleks ma täiesti hullumas

                        Kommentaar


                          Suht peetis seis.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Suht peetis seis.
                            Mängust sügavamat analüüsi ei saa anda? Mul jäi kahjuks tänane mäng nägemata
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Esimese poolaja nägin ära ja pole midagi öelda, et tegelikult ollakse ikka väga asjalikud. Villaga oldi hädas, kuid samamoodi jooksis meie poolt Gavilan amokki ja selle karistas omakorda ära Manu Del Moral. Esimene värav kiirest läbimurdest Gavilani poolt ja teine siis nurgalöögi järel. Teist poolaega ei viitsind enam vaadata, sest veebkämmis tõotas paljaid rindu näha ja sopcast tõmbas ühendust maha.

                              Kommentaar


                                Cata Diaz + Pedro Leon = 2:1 Osasuna üle.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X