320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poola - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Poola - Eesti\'

    Kas mõnel härral on plaanis ka keset töönädalat Poola-reis ette võtta?

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Poola - Eesti\'

      selgunud ka siis mängu toimumiskoht : Ostrowiec Swietokrzyskis


      hmm peab mõtlema

      staadionil u 10000 kohta
      sigpic

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Poola - Eesti\'

        Siin on staadion


        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Poola - Eesti\'

          Algselt postitas clever


          ma arvan, et sinna sõidab Eesti B-koondis, usun, et paljud välismängijad ei tule, sama hirm mul ka Soome mängu osas. Hollandis ja Inglismaal on hooaeg käimas ja ei taheta tervisega riskida. Mujal on lõppemas hooaeg ja kah kiire, lisaks paljudel suurem või väikesem vigastus, mis vajab ravimist.
          Ma olen suht skeptiline tulemuse osas.
          Nagu Läti mäng näitas, pole olemas enam \"B koondist\". Valik on piisavalt lai, et suudame peaaegu igale kohale väljakul panna väärilise vahetuse (tõsi, Operit vist ei asenda hetkel keegi). Usun, et pannakse välja korralik koosseis ja anname Poolale tõsise lahingu. Poola tugevuses pole mõtet kahelda, kindlasti tahavad kõik Poola mängumehed ennast peatreenerile näidata, et saaks finaalturniiril mängida. Nii, et viik oleks väga hea tulemus.
          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

          http://www.jkpiraaja.ee/

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Poola - Eesti\'

            Algselt postitas clever


            ma arvan, et sinna sõidab Eesti B-koondis, usun, et paljud välismängijad ei tule, sama hirm mul ka Soome mängu osas. Hollandis ja Inglismaal on hooaeg käimas ja ei taheta tervisega riskida. Mujal on lõppemas hooaeg ja kah kiire, lisaks paljudel suurem või väikesem vigastus, mis vajab ravimist.
            Ma olen suht skeptiline tulemuse osas.
            Ega eriti see vist ei koti, et inglismaal hooaeg käib , sest Poom vaevalt väravasse jookseb! Hollandi liiga hooaeg on siiski midagi muud, sest kui sealt lisajõude meie koondisse ei lisandu, on asi jama!
            //

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Poola - Eesti\'

              ega kellelgi foorumlastest pole juhuslikult kontakti mõne poolakast jalgpallihuvilisega?
              oleks huvitatud mängu videost...usun et Poolas kohalik TV kannab ikka mängu üle

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Poola - Eesti\'

                njah poolast tuleb paras pähkel, ennustada on raske- v66rsil mäng ja asjad. samas hollandiga kodus 6 minti rahvusliku triumfini ja portugaliga v66rsil 75 minini oli ju 0:0. v6ime yllatada ,aga siiski s6ltub k6ik hetkevormist ja keda kohale saadakse ja v6it soome yle annaks k6vasti enesekindlust juurde

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Poola - Eesti\'

                  Poola koondise peatreener Pawel Janas teatas meeskonna koosseisu maavõistlusmängudeks 13. novembril Ecuadori ja 16. novembril Eesti vastu.

                  Väravavahid: Jerzy Dudek (Liverpool) ja Wojciech Kowalewski (Moskva Spartak).

                  Kaitsjad: Marcin Wasilewski (Wronki Amica), Marcin Adamski (Viini Rapid), Bartosz Bosacki (1.FC Nürnberg), Arkadiusz Glowacki ja Dariusz Dudka (mõlemad Krakowi Wisla).

                  Poolkaitsjad: Mariusz Lewandowski (Donetski Šahtar), Marcin Kaczmarek (Kielce Korona), Damian Gorawski (FK Moskva), Przemyslaw Kazmierczak (Szczecini Pogon), Piotr Giza (Cracovia) ja Sebastian
                  Mila (Viini Austria).

                  Ründajad: Pawel Brozek (Wisla), Marek Saganowski (Guimaraesi Vitoria), Grzegorz Piechna (Kielce) ja Ireneusz Jelen (Plocki Wisla).

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Poola - Eesti\'

                    noh, täica pandav ju

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Poola - Eesti\'

                      kuskilt vist võimalik seda mängu näha pole
                      soccerstandi vahendusel pead vist jälgima hakkama, jess

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Poola - Eesti\'

                        Algselt postitas Zlatan


                        kuskilt vist võimalik seda mängu näha pole
                        soccerstandi vahendusel pead vist jälgima hakkama, jess
                        ehk keegi uuriks välja, kas mõni poola telekanal mängu näitab, ehk siis annaks miskit orgunnida.

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Poola - Eesti\'

                          Kas ETV ei kannagi üle? Kui mitte siis mis on selle põhjuseks???
                          The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                          If you're good at something, never do it for free - See above.
                          I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Poola - Eesti\'

                            Algselt postitas Ch1ller666


                            Kas ETV ei kannagi üle? Kui mitte siis mis on selle põhjuseks???
                            Kahjuks ei kanna jah

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Poola - Eesti\'

                              Koos Poomiga ma ei näe mingit põhjust miks me seda võitma ei peaks.

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Poola - Eesti\'

                                Kui Oper ei mängi, siis meil pole mingit võimalust.

                                Mingi Poola kanal kindlasti kannab üle. Ma arvan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X