Lehekülg 87, kokku 87 EsimeneEsimene ... 37778384858687
Näidatakse tulemusi 1 721 kuni 1 728, kokku 1728

Teema: LIIKLUS

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Eks siin ole jah paljude asjade koosmõju. Meiesugustele lumehelbekestele on vaja sooja ilmaga kohanemiseks aega (mida mõistagi pole) - vedeliku tarbimine ei jõua järgi ja see keerab mõtlemise pekki (ka muidu arukatel, korralikel ja liikumatutel).

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Tõsta liikluspatrullide arvu. See rahustab natukenegi. Pean tihti Tallinna ja Tartu vahet sõitma ja kuna ühistranspordiga ei saa lõppsiht kohtade pärast sõita olen eelistanud öösel sõita. Hea rahulik.
    Lisaks valan õli tulle ja ütlen, et 2+2 ainult julgustab neid ja sealt õpitud maneerid liiguvad mujale ka. Selled mõttes on need 2+1 kohad head. Seal ei saa hullu panna.
    Kusjuures jälle huvitav tähelepanek, et tihti Ida vahet käies, siis ma ei ole kordagi näinud liiklusõnnetusi Rakvere-Tallinna vahel kus 2+2, aga Rakvere-Ida vahel mitu korda näinud väga kortsu sõidetud autosid.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kusjuures jälle huvitav tähelepanek, et tihti Ida vahet käies, siis ma ei ole kordagi näinud liiklusõnnetusi Rakvere-Tallinna vahel kus 2+2, aga Rakvere-Ida vahel mitu korda näinud väga kortsu sõidetud autosid.
    Jah. Sest 2+2 peal tunnevad end vabalt ja siis edadi hakkab neil piin ja sõelumine. Et see on tunnetuse küsimus ja kindlasti seal pole põhjust - seost, aga mida rohkem nad saavad maanteel kihutada, seda rohkem see ka edasi kaldub. Mitte, et ma 2+2 vastu olen, aga kas rohkem patrulle või koolitusi või minu pärast šoki teraapiaid, aga midagi tuleb ette võtta.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Patrullid ei jõua igale poole. Aga kiiruskaamerad mis mõõdavad keskmist kiirust punkti A ja B vahel võiks olla nii Järvevanal kui kanalis kui linnast väljas.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Mul on idee tekkimas, et nendele firma logodega autodele, kes hullu panevad peaks hakkama kontorisse helistama ja ülemustelt arvamusi küsima, seda jura lindistama ja siis kuskile delfisse saatma. Kahjustame firma mainet, kui muud moodi ei saa
    Täpselt sellel põhjusel ei pannud ma oma mööblifirma logosid autole peale kaubikutel muidugi on

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Patrullid ei jõua igale poole. Aga kiiruskaamerad mis mõõdavad keskmist kiirust punkti A ja B vahel võiks olla nii Järvevanal kui kanalis kui linnast väljas.
    See oleks väga hea lahendus. Pannes need kuskil 3-5km pikkuses ohtlikutele lõikudele parandaks kindlasti liikluskultuuri.
    Ning need möösõidutaskud peaksid olema VÄHEMALT 2km pikad. Ma ei saa aru nendest ~1km pikkustest taskutest, kus reaalselt saabki paar autot möödasõitu teha. Ning kui talvel lumesahk üle käib, on nad veelgi kitsamad ja lühemad.

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Sellised geeniused ka meie hulgas liiklemas.

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Ennustan, et peagi on laibad teel Porsche pärast, kel numbrimärgil tähekombinatsioon MRB.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud