320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
    Vabandan siiralt.
    Luban edaspidi omad emotsionaalseis purskeid paremini kontrollida.
    #Je suis Nasfal ja teised tublid kannatajad!
    Ok, kui see nüüd oli ikka siiras ja teed oma elukorralduses korrektuure, siis saad andeks aga torti ma ei saada.
    Sending thoughts and prayers to Nasfal.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Ok, kui see nüüd oli ikka siiras ja teed oma elukorralduses korrektuure, siis saad andeks aga torti ma ei saada.
      Sending thoughts and prayers to Nasfal.
      Kõik panevad nüüd enda avatarile väikse nasfali pildi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kõik panevad nüüd enda avatarile väikse nasfali pildi.
        Et me mõõda ei räägiks, siis kas väikese pildi(mõõtudelt pisikene pilt) või "väikese Nasfali"(karvane elastne meesgenitaal/väikemees/NokuNasfal?) pildi? Asking for a friend.

        Kommentaar


          Ku te tahate mulle toetust avada, siis paneme kõik ühe ,,Vilkuga kollasega'' valgusfoori avatariks. See näitab seda tõelist toetust.

          Kommentaar


            Mul küünal laual põleb - võin su peale korra mõelda. Sobib?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kõik panevad nüüd enda avatarile väikse nasfali pildi.
              mulle Nasfal meeldib, ilmselt alla 25 aastane, vibrantset energiat täis ja igal hommikul boner, loob elevust siia muidu selliseks mugavaks muutunud 35+ vantide sekka, kes sõidavad linnas täpselt 49ga ja vaidlevad, et kas tasub panna oma säästud "teenima" panka, kes annab intressi 1.4% või teise panka, kes pakub 1.6% aastas

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                mulle Nasfal meeldib, ilmselt alla 25 aastane, vibrantset energiat täis ja igal hommikul boner, loob elevust siia muidu selliseks mugavaks muutunud 35+ vantide sekka, kes sõidavad linnas täpselt 49ga ja vaidlevad, et kas tasub panna oma säästud "teenima" panka, kes annab intressi 1.4% või teise panka, kes pakub 1.6% aastas
                Miks me peame tolereerima seaduse rikkumisi?
                0.2% tootluse vahe on päris tuntav.

                Minule meeldib küll elada ühiskonnas kus austatakse üksteist. K.a liikluses.

                Kas turvaline ja kõiki kogukonna liikmeid arvestav ühiskond on igav?
                Teen tapeeti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Fc. Vaata postitust
                  Kas turvaline ja kõiki kogukonna liikmeid arvestav ühiskond on igav?
                  Vastukaaluta pole progressi.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Fc. Vaata postitust
                    0.2% tootluse vahe on päris tuntav
                    100 000 eur korral aastas teenida yhes pangas 200 eur rohkem on tuntav vahe?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Vastukaaluta pole progressi.
                      vastukaalata*

                      Kommentaar


                        Kuulge leidke endale mingi teine ruum. Siin tahaks liiklushuligaane risti lüüa või jalgrattureid sõimata või Mišat tänada suurepärase ühistranspordi eest vms.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                          vastukaalata*
                          Sweet - veel saab vist uudissõnu esitada?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Teema lõpetuseks nagu ma mõistan, siis mina olen see kõva vend, kes gaasi vajutab ja annab igapäev panuse, et Tallinna liiklus ja inimeste elu kulgeks kiirelt. Paraku enamus siinsest kommuunist on uimerdavaid jusse täis, kes 40ga sõites ja rohelisega valgusfoori taga seistes blockivad liiklust ning kelle pärast pereinimesed peavad tund varem ärkama, et ummikutes passida. See omakorda tekitab stressi, magamatust ning vähem võimalust perega kvaliteetaega veeta. Tulemuseks on lõhkised pered depressiooni tagajärjel, üksikvanemad ning stressis ühiskond. Pussyd.

                            Kommentaar


                              My Heero!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Teema lõpetuseks nagu ma mõistan, siis mina olen see kõva vend, kes gaasi vajutab ja annab igapäev panuse, et Tallinna liiklus ja inimeste elu kulgeks kiirelt. Paraku enamus siinsest kommuunist on uimerdavaid jusse täis, kes 40ga sõites ja rohelisega valgusfoori taga seistes blockivad liiklust ning kelle pärast pereinimesed peavad tund varem ärkama, et ummikutes passida. See omakorda tekitab stressi, magamatust ning vähem võimalust perega kvaliteetaega veeta. Tulemuseks on lõhkised pered depressiooni tagajärjel, üksikvanemad ning stressis ühiskond. Pussyd.
                                ++++1
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X