320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Pakun 5€.
    Liider on hetkel sota peal.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ehkki aastal 1995 võitsin Teet Margna ja Anneli Järveti juhitud bingosaatest auto

      Kommentaar


        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
        Raamatukogu. Juuni algus või mai lõpp 1995 ekspressis.

        Kommentaar


          Siin foorumis siis päris mitu auto võitjat
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Siin foorumis siis päris mitu auto võitjat
            Ma võitsin 1994. aastal Raadio 2 saatest Coca Cola vihmavarju. Saatsin postkaardil kuulajamängu vastuse. Järgmine kord naeratas loosiõnn mulle alles eelmisel aastal, kui võitsin Karol Metsa koondisesärgi. Nüüd on 24 aastat muretu jälle.

            Kommentaar


              Ma võitsin Kaja Kallase raamatu ja ei tea nüüd mida kuradit sellega pihta hakata!
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Kas teie arust on okei, et politsei istub 4,5km sabas, samas, kui oleks pidanud juba alguses kohe mu teeäärde võtma? Praegu jäi mulje, kus nad ootasid, et ma ületaksin kiirust ka....kahjuks mul nendega vestlemise ajal ei torganud pähe, et nad mind nii pikalt jälitasid.

                Igatahes, enne sõitmist istusin telefonis ja no kui auto töötab ja seisan niisama, pole veel liikvele hakanud, siis tavaliselt võtan päevatuled maha, et need niisama ei põleks ja häiriks inimesi. Aga noh tänavavalgustuse all ma ofc ei saanud aru, et tuled ei põle ja läksin liikvele. Pärnus siis porta poolt keerasin vasakule pikale tänavale ja võtsin suuna raeküla poole, politsei prolly hakkas mind jälitama alates sealt samalt bussijaama ristmikult, nägin kuidas sama ereda lähituledega auto ootas ka minu vastas rohelist tuld. Ja no peale ringi, politseimaja ees, kiirendasin, et selle auto ette saada, rida pidin nkn vahetama kuna minu rada oleks otsa saanud kohe. joppas, et politseimaja ees ma siiski päris 70km/h ei pidanud minema aga no ma sõitsin püsivalt 55-60km/h ja sõitsin autodest mööda ja pea igal rea vahetusel see sama politseiauto oli mul nagu täiesti perses kinni ja noh ma mõtlesin, et tal sama kiire, kui minul (tol hetkel pimedas ma ei saanud aru, et politseiauto just) ja ühes kohas ma mõtlesin ka, et ma päris 65+ ei taha sisse panna, et jäingi eesoleva auto sappa ja mõtlesin, et annan teed talle, aga ta ei sõitnud mööda...ja no pikalt ei viitsinud teise auto sabas ka istuda ja läksin ise siis uuesti vabale reale ja lisasin kiiruse 60-65km/h peale ja siis panid nad oma punased-sinised vilkurid tööle... Faking 4,5km olid nad mul perses kinni... joppas, et ma kordagi päris 70 sisse ei pannud. Haukusin ka nendega aga kahjuks sel hetkel ei tulnud pähe, et nad nii pikalt võisid taga sitsida, et selle kohta ka küsida...
                Igatahes, kui teist korda puhusin nende alkomeetrisse, ütles politseinik minu jaoks selge pettumus toonil "ikka ei näita promille" ja no viitasin sellele ja ütlesin, et teie kahjuks ma jah tõesti nii suur alkoholisõber siiski pole, hakkas vabandama, et ei mõelnud nii jne aga ma surusin ikka edasi. Enne olin muidugi monstrit ka joonud, et olin veits ise ka äksi täis aga õnneks nad ikka piirdusid hoiatusega, kui said aru, et kõik on ok ja lihtsalt hajameelsusest jäid tuled peale panemata. Aga kahju jah, et ei märganud kohe küsida neilt selle pika jälitamise kohta ja nii perses kinni istumisest.

                Päris häiriv oli ja jätab eesti politseist üsna sitase mulje. Saan küll aru, et nad vb äkki ootasid kuni ma ise äkki märkan tuled tööle panna aga no 4,5km selle jaoks mulle aega anda, tundub liiga pikk aeg ja rohkem jätab mulje, et ootasid, et ületaksin kiirust üle 20km/h.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                  Ma võitsin 1994. aastal Raadio 2 saatest Coca Cola vihmavarju. Saatsin postkaardil kuulajamängu vastuse. Järgmine kord naeratas loosiõnn mulle alles eelmisel aastal, kui võitsin Karol Metsa koondisesärgi. Nüüd on 24 aastat muretu jälle.
                  Ma praegu üritan meenutada, kumb oleks kõvem asi tollal olnud - kas coca vihmavari või Prince nokats

                  Kommentaar


                    Eile õhtul siis Pärnus sõites, pidas politsei mind kinni. Eelnevalt faking 4,5km mul perses kinni istudes jälitanud. Kahjuks tol hetkel ei tulnud mulle pähe, et neilt küsida, et miks nad mind nii pikalt jälitasid. V noh hiljem tagant järgi mõeldes katsusin meelde tuletada, et mis ajast nad võisid mind jälitama hakata ja tuli meelde, et portast väljudes bussijaama ristmikul vasakule keerates raeküla poole, ristmikul ootasin rohelist tuld, vastas eredate esituledega mikrobuss bussijaama poolt keeras samuti raeküla poole. Peale ringi kiirendasin, politseimaja ees, et selle auto ette saada ( ei teadnud, et politsei auto) kuna minu rida oli lõppemas nkn ja õnneks see auto ka päris 55-60ga ei sõitnud, et õnneks kiirendasin ka nii palju, et päris 70 polnud vaja sisse panna. Aga no panin tähele riia mnt´l sõites, et temal on ka kiire kuskile ja püsis mul täitsa täielikult perses kinni ja sellepärast sõitsin ise ka 58-64km/h. Enne papiniidu ristmiku mõtlesin, et lasen auto mööda ja jäin teise ritta ühe auto järgi sõitma 50ga, aga see auto, kes mind jälitas, ei kasutanud võimalust ei sõitnud mööda. ja noh läksin siis tagasi teise ritta ja sõitsin teistest taas mööda ja püüdsin mitte välja teha sellest jälitavast autost. Ja siis mingi enne Circle K´d, mis riia mnt´l, enne raeküla on...seal kandis punane-sinine vilkur tagapeeglites paistmas.....

                    Egas siis midagist, enda meelest päris 70 ei olnud kordagi sees ja olin üsna kindel, et selle väikese kiiruse ületamise eest võtavad mu kinni ja noh väga põdema ei hakanud, trahv ei saa väga suur olla ja ise olin loll, et kiirustasin.

                    Aga jap siis politseinik küsis kas tean miks nad mu kinni peatasid, ütlesin, et kiiruse ületamise pärast aga ütlesin ka, et teie panite mulle surve peale, et sõidaksin natukene kiiremini nii mu taga sõites, aga ütlesin, et enda meelest päris 70ga siiski ei sõitnud...aga ütlesid, et ei mitte sellepärast, vaid, et kas ma tean, et mul esituled ei põle.......olingi siis unustasnud need põlema panna, parktuled olid peale. Vahel mul ikka juhtub, kui panen auto käima ja olen veel telefonis siis niisama seistes võtan esituled maha, et need väga ei häiriks inimesi vms. aga jah kuna kõik see aeg olin tänavavalgustuse all, ei pannud tähelegi, et esituled ei põle....aga faking 4,5km mind jälitada sellepärast, tekib küsimus, et kas nad ootasid, et ma ületaksin kiirust või miks nad nii faking kaua mul sabas jõlkusid?

                    Panid mu muidugi puhuma ka, esimene aparaat ei näidanud midagi, siis pidin ka teise puhuma, kuhu ka huuled pihta läksid...politseinik ütles, minu jaoks selge pettumus tooniga " ikka ei midagi" hakkasin siis haukuma, et jah, teie kahjuks ma ei ole alkoholiga nii sina peal hakkas vabandama, et ei mõelnud nii jne ma muidugi surusin edasi, eelnevalt olin muidugi monstrit ka joonud ja sellest vb olin veits äksi täis ka. Aga jah, kuna nad said aru, et hajameelsusest jäi mul lihtsalt tuled tööle panemata, lasid mu hoiatusega minema.

                    Aga see ikka veider küll, et nii pikalt sabas püsisid....mind varemgi sellepärast maha võetud aga no siis nii pikalt küll ei oodatud. Jõledalt kahju, et ei märganud neilt küsida, et miks nad mind nii pikalt jälitasid ja survestasid kiirust ületama, sest noh ma nägin esitulesi pms peeglites täieti ja pikivahe oli küll pikalt ikka päris olematu.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Mis toimub? Täna Mäos jälle surmaga õnnetus. Kolm last autos ja roolis olnud naine hukkus. Krt kui teeolud on kehvad, siis sõitke aeglasemalt. Samas on Eestis teedehooldus väga kehva, puisturit näed siis, kui laiba auto peab õnnetuskohale pääsema... Lätis muutus teedehooldus kohe paremaks, kui ametnikud pandi vastutama... Ma sõidan kuus tuhandeid kilomeetreid, aga nii kehva tali hooldust ei tehta kuskil.
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budu Vaata postitust
                        Mis toimub? Täna Mäos jälle surmaga õnnetus. Kolm last autos ja roolis olnud naine hukkus. Krt kui teeolud on kehvad, siis sõitke aeglasemalt. Samas on Eestis teedehooldus väga kehva, puisturit näed siis, kui laiba auto peab õnnetuskohale pääsema... Lätis muutus teedehooldus kohe paremaks, kui ametnikud pandi vastutama... Ma sõidan kuus tuhandeid kilomeetreid, aga nii kehva tali hooldust ei tehta kuskil.
                        Ei tea küll veel õnnetuse põhjustajat, aga tuleb tunnistada, et sittade teeolude puhul kipuvad nelikveoga maasturite juhid keskmisest enesekindlamad olema.

                        edit: Fotode järgi päris korralik laupkokkupõrge, aga kuna Sharan piltide järgi vastassuunas, siis ei teagi.
                        Masendav
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budu Vaata postitust
                          Samas on Eestis teedehooldus väga kehva, puisturit näed siis, kui laiba auto peab õnnetuskohale pääsema... Lätis muutus teedehooldus kohe paremaks, kui ametnikud pandi vastutama... Ma sõidan kuus tuhandeid kilomeetreid, aga nii kehva tali hooldust ei tehta kuskil.
                          Maanteeamet hooldab teid vastavalt tee prioriteetsusega määratud seisunditasemele, ent ekstreemsemate olude korral on hooldajad valvsamad, kinnitab amet. Varahommikul Mäos juhtunud õnnetuse ajaks oli seda teelõiku öö jooksul juba üheksa korda hooldatud.
                          Maanteeamet hooldab teid vastavalt tee prioriteetsusega määratud seisunditasemele, ent ekstreemsemate olude korral on hooldajad valvsamad, kinnitab amet. Varahommikul Mäos juhtunud õnnetuse ajaks oli seda teelõiku öö jooksul juba üheksa korda hooldatud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Kas teie arust on okei, et politsei istub 4,5km sabas, samas, kui oleks pidanud juba alguses kohe mu teeäärde võtma?.
                            suht sama kogemus politseiga, kui üle 50km sabas jõlkusid. Ja mitte selline ohutu pikivahe kaugusel, vaid ikka ninaga tagaosas. Mõne aja pärast sai kõrini ja mõtlesin, et ok äkki tahab mööda ja võtsin kiiruse mingi 75-80kmh peale (tartu mnt) ja vilgutasin, et tee tühi ja headaega. Ei midagi. Seejärel kiirendasin 110ni et ok jää siis vähemalt kaugemale maha või tee trahvi või tee midagigi, kuid need kiirendasid järgi. Lõpuks loobusin ja istusidki rahus mul taga kinni kuni tallinnani välja. Võibolla igav oli neil

                            Kommentaar


                              Jutuks hea küll! Teada on, et teehooldajad säästavad raha. Kui palju olete näinud puistureid liikumas viimasel talvel?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                                suht sama kogemus politseiga, kui üle 50km sabas jõlkusid. Ja mitte selline ohutu pikivahe kaugusel, vaid ikka ninaga tagaosas. Mõne aja pärast sai kõrini ja mõtlesin, et ok äkki tahab mööda ja võtsin kiiruse mingi 75-80kmh peale (tartu mnt) ja vilgutasin, et tee tühi ja headaega. Ei midagi. Seejärel kiirendasin 110ni et ok jää siis vähemalt kaugemale maha või tee trahvi või tee midagigi, kuid need kiirendasid järgi. Lõpuks loobusin ja istusidki rahus mul taga kinni kuni tallinnani välja. Võibolla igav oli neil
                                Järgmine kord jää lihtsalt korraks seisma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X