320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    jaaaaa, Saksamaal on normaalsem, Luksemburgis on normaalsem, põhjamaades on normaalsem, äkki võtaks need eeskujuks. Ei? Või võtame sitemad ja võrdleme ennast nendega? See on tõeline alus suurepäraseks arenguks.

    -e- nüüd võid moskva ja pekingi eeskujuks tuua ja me jäämegi jaurama. Või tuleme algpointi juurde, et mulle meeldib tegelikult bussiga tööle sõita, sest ma jõuan palju õnnelikumana kohale, sest mul pohui, kuidas keegi liikleb. peace out vms
    Minu arust on siin kaks erinevat asja. Üks on liikluskultuur, mida siin üleval võrreldi erinevate riikide vahel, teine on tipptund, mis on igas riigis olemuselt sarnane. Auto autos kinni, pidur, gaas, pidur, gaas. Eks kohati erineb see, kas ristmikud sõidetakse kinni, kas vahele lastakse, kas trügitakse jne, kuid lõpptulemus on laias laastus ikka sama. Kui just Pirita poolt ei tule, siis on ilmselt buss ka ummikus (ei tea palju neid bussiradu pealinnas on)?

    Ise käin üldjuhul jala tööle, ca 30min. Mingivahe käisin autoga terve nädal. Autoga tulen ka sis kui tulen Tartust. Mõlemal juhul olen ummikus. Aga närviline, neurootiline, amokk...hmm, ilmselt oleneb inimesest endast ka. Mina küll ei tähelda, et mul autoga tööle minnes oleks tujul märkimisväärne erinevus.

    Kommentaar


      Kas need traktorid 110kmh alas 30ga sõites ei võiks sõita tee ääres seal üle pidevajoone?

      Napilt oleks täna tlna sõites õnnetusse sattunud. Minu ees olev rekkajuht tegi ka muidugi suht dick move´i, et nii viimasel hetkel 100ga sõites vahetas rida, olin selle rekka taga ja kui rekka vahetas rida vasakule, siis päris ära ehmusin, joppas, et ise tuimalt ka vasakule ei pannud, nägin napilt ,et üks sõiduauto on mööda minemas, oli esiotsa juba minu tagaotsa juures, ja kuna olin juba nagu liikumas vasakule siis kiiret jõnksatust paremale ei hakanud ka tegema, et lihtsalt vajutasin pidurit nii palju kui sai ja õnneks mu Accordi pidurid olid kenasti töökorras. pole varem niikiirelt 100 pealt 20 peale pidurdanud. Kahjuks mu refleksid olid üsna aeglased ka, et ei hakanud signaali traktorile laskma. Tuli meelde, kui olin juba ammu möödas, et oleks võinud signaali ka lasta..Aga no suht perses küll 110 ala peal tiksuda oma sõiduraja keskel 30ga, kui seal teeääres üle pideva joone oli ka ikka piisavalt laiust, et oleks võinud ka oma väikese hooga ka seal sõita, no ma ei tea...
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Meenus kohe

        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar



          110 teelõikudel on üldiselt nähtavus mitu kilomeetrit ja traktorid on tavaliselt tunduvalt suuremad kui fiat 500. Jälgi teed veidi kaugemale ette ja ära ökota pikivaheta rekka tuules, siis pole vaja paaniliselt pidurit tallata ja kõik liiklusvahendid jäävad ilusti terveks...

          Kommentaar


            ee u missed my point. Teemaks ikka oli 30km/h liikuv traktor 110 alas, teel kus paremas tee servas on ohtralt vaba ruumi.

            Kui see õige siis no rekkajuht oli dick vend, et nii viimasele hetkele jättis oma kõrvalepõike ja muidugi halb juhus, et teisel realt tuli ka sõiduauto mööda just sel momendil.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Point on selles, et see rekka oleks võinud teha sama ohtliku manöövri mitmel muul põhjusel. Mingi teel vedelev kola, ette jooksnud loom või lõhkenud rehv näiteks. Sinu asi on selliseks asjaks valmis olla ilma rehvide kandiliseks pidurdamise vajaduseta. Mida oleks antud juhul andnud see kui traktor oleks maksimaalselt paremale hoidnud? Sina oleks ju samamoodi rekka sabas sõites ootamatult avastanud, et aeglane sõiduk on ees ja vasakul on rekka ja teine sõiduauto?

              Kommentaar


                See, mis Laagri tee-ehitusel toimub, on ajuvabadus kuubis. Proovige seda nt tipptunnil läbida ja vaadake, mitu korda teha peaaegu avarii teete.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  ee u missed my point. Teemaks ikka oli 30km/h liikuv traktor 110 alas, teel kus paremas tee servas on ohtralt vaba ruumi.

                  Kui see õige siis no rekkajuht oli dick vend, et nii viimasele hetkele jättis oma kõrvalepõike ja muidugi halb juhus, et teisel realt tuli ka sõiduauto mööda just sel momendil.
                  110km/h ehk siis neljarealine. Pole mingit põhjust hoida premale teeserva ja sealt igasugu paska teepeale üles keerutada, kui vasakpoolne sõidurida ongi selleks ettenähtud, et saaks sujuvalt ja ohutult aeglasemast sõidukist mööduda.

                  Kommentaar


                    В Сети всплыло видео неудавшейся погони сотрудников ГИБДД России за нарушителем. ГАИшники продемонстрировали верх непрофессионализма.


                    Operatsioon Õ

                    Kommentaar


                      See, et Tallinna liikluskultuur on sama sitt kui kevadine kolhoosi põld, ma juba teadsin. Aga et mõned indiviidid mind ka üllatada suudavad, oli küll välk. Üks tropp oma mustangiga sõitis kesklinna bussirajalt mööda, mis tundub selline tavaline liigutus olema, eriti kui ise sõidad 50ga ja valgufoor iga natukese aja tagant. Anyway, see polnud üllatus. Üllatus oli see, et kui me sõitsime keset ööd sellest Stockmani laksust mööda, siis ta ületas kogu selle politsei ja kiirabi masinate virr-varri keskel ristmikut keelava punase tulega (ei olnud isegi tume roosa enam) nii, et pani vasakpöörde raja seisma ja pidi üle kahe raja ise paremale keerama, sest keeras niigi väga raskesti läbitava olukorra hetkeks kaosesse. Kui raske on kell pool üks öösel hetk rahulikumalt liikuda?

                      Tallinn-Tartu peal sain reedel veel ka kinnitust sellele, et trahv ei peaks kõigile võrdne olema. Mingi Audi maasturiga tüüp tegi möödasõitu üle pideva joone nii, et sündis vastasuunas tuleva auto ka teeperva peale sõitma. Suhteliselt pime kurv oli. Meie poolt oli vaja kahest autost mööduda. Waze järgi sõitsime umbes 90ga, nii et ei saa öelda et me oleks pidurdanud. Totaalne idikas.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Epic Vaata postitust
                        Üks Lux Expressi roolija tahtis täna laupkokkupõrkega teha mõrvakatse. Pikal, sirgel teel, kus ideaalne ülevaade vastassuunas toimuvast. #kutselinejuhm
                        Sain eile taas sama kogemuse, jälle Lux Expressiga.

                        Boonusena suutis õhtul üks kodanik Ääsmäe-Kernu 2+1 lõigul vastassuunavööndisse sattuda, mõeldes, et paneb pimedal ajal ohutuled põlema ja eks annab edasi sõita küll. Siiamaani ei oska öelda, kuidas ma sealt mööda vingerdasin, kui järsku märkasin, et kodanik ei seisagi tee ääres.

                        Täna oli põnev kohtumine ühe lätlasega. Keeras täiesti suvalt järsku bussitaskust ette ja jäi mölutama. Sõitsin mööda ja läksin oma teed. Vaikselt ujus uuesti taha, siis korraks kadus, aga tuli taas sappa mõnikümmend kilomeetrit hiljem, vahetult enne 70-ala, mida too kasutas parempöördeks mõeldud raja kaudu möödasõiduks, ja selleks et jälle mölutada. Läksin uuesti mööda, sain mõned kilomeetrid sõita, kui hakkas mööda pressima olukorras, kus kainemõistusega inimene möödasõitu ei teekski lakkamatu vastassuunas liikluse tõttu. Pääses napilt laupkokkupõrkest. Passisime siis mõningat aega koos kolonnis, kuni voog vastassuunast veidi leevenes ja läksin jälle oma teed. Enam järgi ei jõudnud. Ei imesta, kui pani matsu kuskil, sest sellise sõidustiiliga on küll keeruline koju jõuda.

                        Andsin ohtlikust juhist ka politseile teada, aga pole veel kunagi näinud, et nende kõnede peale üldse keegi reageeriks, olgugi et meedias on pidevad üleskutsed seoses nendega. Seekord oli veel üks eriti uimane (ja kummaline) mammi ka teisel pool toru. Ütlen, et sõidan Tallinnast Pärnu suunas, olen Märjamaa kandis, küsib vastu, et Sõmerus siis, jah? Keset pikka juttu pidin ise vahepeal küsima, et eee, kas ütlen numbrimärgi ka?

                        Kommentaar


                          Epicu juttu lugedes saab selgeks, kes on teine kõige ohtlikum liiklejatüüp maanteel - see, kes alati kõigiga võitleb ja korrarikkujaid sõimab ja tagatipuks roolist helistab ka ja vaidleb politseiga

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            Epicu juttu lugedes saab selgeks, kes on teine kõige ohtlikum liiklejatüüp maanteel - see, kes alati kõigiga võitleb ja korrarikkujaid sõimab ja tagatipuks roolist helistab ka ja vaidleb politseiga
                            Kui varem ei teadnud, siis insenerid on loonud imepärase tehnikaime - "käed vabad süsteemi", loodetavasti oli see antud juhul ka kasutusel. Aga olen isegi seda kohanud viimasel ajal, et maanteedel leitakse gaasipedaal üles vaid asulates või 70 alades möödasõite tehes ning 90 alas tulevad tuttavad tagatuled selg ees vastu. Ja kes siis meist "võitleja" peaks olema?

                            Kommentaar


                              Üldjuhul te türastunud autojuhid, kes te ei ole selgeks teinud, et kui jalakäijal on eesõigus sebral, siis sõitke vittu ilusti.

                              Kommentaar


                                Räägitakse, et ei pidavat vahet olema, kuidas rooli taga telefoniga räägid.



                                Rakendan muidu ranget mitterääkimise poliitikat, aga kui on silma jäänud liiklejad, kes justkui mingisuguste ainete mõju all on, siis olen ikka korrakaitsjaid sellest teavitanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X