320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    LIIKLUS

    viimasel ajal enam muud ei loe kui mingid krdima jobud ajavad täispeaga inimesi alla ja viimati kohilas kus kahjuks sai surma 11a. tydruk kellel alles elu oli ees aga mingi krdi parm otsustas jumalat mängida.krt kas töesti inimesed ei suuda peaga mäöelda et krt kui olen seda kangemat kraami tarbinud siis tuleks roolist eemale hoida ja mötetult ka ei ole vajalik kihutada.ja kahjuks ka täna jäi katkes yhe noore liikleja elutee.mis toimub on minu kysimus ja ettepanekud mida tuleks muuta et meil liikluskultuur kui selline hakkaka paranemse märke näitama.siin soomes on asi ikka kövasti parem.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    Vastus teemale \'LIIKLUS\'

    kõik on suhtumises kinni
    ja seda üleöö muuta ei saa
    praegused noored, kes on alla 18.a. saavad load kätte, ja hakkavad samuti täis peaga sõitma. sest on ju vaja
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'LIIKLUS\'

      eesti liikluskultuur
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'LIIKLUS\'

        palju rõveedamad munni on need, kes sõidavad öösel teise autol peegli küljest ära, kuigi ruumi on tohhuijaa et mööda sõita. MUNNID!!!

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'LIIKLUS\'

          Mu ühele vanale klassivennale meeldis pargitud autode kõrval käia ja õlaga peegleid paigast ära lüüa.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'LIIKLUS\'

            Algselt postitas Jyrka


            Mu ühele vanale klassivennale meeldis pargitud autode kõrval käia ja õlaga peegleid paigast ära lüüa.
            mis su klassivend on mingi allameetrimees v???
            jalgpall pole elu, vaid suur osa me elust !!!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'LIIKLUS\'

              Algselt postitas eston maravilha


              palju rõveedamad munni on need, kes sõidavad öösel teise autol peegli küljest ära, kuigi ruumi on tohhuijaa et mööda sõita. MUNNID!!!
              mismoodi on teise autol peegli küljest sõitmine hullem kui täis peaga inimese surnuks sõitmine??!!

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                Algselt postitas eston maravilha


                palju rõveedamad munni on need, kes sõidavad öösel teise autol peegli küljest ära, kuigi ruumi on tohhuijaa et mööda sõita. MUNNID!!!
                Lammas võib rääkida, kuidas seda Valencias tehakse, eriti just jalakäijate poolt.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                  Üks hea teema ka üle pika aja.

                  Ma ka rsk ei saa aru, kuidas inimesed sõita ei suuda?! Mis siin täis peaga sõitmisest rääkida... krt kaine peagagi ei osata! Päevasel ajal läbi linna sõtes on lõpuks närvid nii prses kui vähegi veel olla saavad. Ime veel, et keegi kuskil pole mõnda pauku ära pannud.

                  Tõesti selline tunne, et ma olen ainus inimene, kes veel sõita oskab...










































































                  ...mis siis, et lube pole.
                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                    Algselt postitas salmer



                    mis su klassivend on mingi allameetrimees v???
                    Ei, ma pakun, et ta lasi põlved krõnksu või midagi.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                      Tead kui oled Tallinna liiklusega harjunud ja siis juhtud Tartus sõitma. Selline tunne, et sealsetest on Tallinna 50%\'st 99,9% imbetsillid. Jubeee..

                      Kõige parem olukordi vältida, elimineerida, on talda vajutada, lihtne. Samuti vältida tipptundi. Mina isiklikult väldin sõitu kella 17:30-19:00 vahel. Kesklinna piirkond on minu mõjualast kella 16st juba välja lülitatud.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                        Algselt postitas amority


                        Tead kui oled Tallinna liiklusega harjunud ja siis juhtud Tartus sõitma. Selline tunne, et sealsetest on Tallinna 50%\'st 99,9% imbetsillid. Jubeee..
                        maisaaarumidasasellegaöelda tahad. Et Tallinnas on 50% imbetsillid ja Tartus 99.9%?

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                          Foor pole jõudnud veel punasest kollasekski vahetuda, aga juba ta raisk laseb sireeni su taga. Minge perse te närvihaiged, kannatamatud ahvid !

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                            Algselt postitas Jyrka


                            Algselt postitas amority


                            Tead kui oled Tallinna liiklusega harjunud ja siis juhtud Tartus sõitma. Selline tunne, et sealsetest on Tallinna 50%\'st 99,9% imbetsillid. Jubeee..
                            maisaaarumidasasellegaöelda tahad. Et Tallinnas on 50% imbetsillid ja Tartus 99.9%?
                            Täpselt.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                              Algselt postitas amority

                              Mina isiklikult väldin sõitu kella 17:30-19:00 vahel. Kesklinna piirkond on minu mõjualast kella 16st juba välja lülitatud.
                              Mul sai ükskord peale kella viit liivalaia poolt tulles natuke enne väikeameerika ja endla risti bensiin otsa. oleks ma nõrgema närvikavaga, saanuks kaasliiklejate julgustushüüetest elu lõpuni kestva hingetrauma.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X