Lehekülg 85, kokku 88 EsimeneEsimene ... 35758182838485868788 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 681 kuni 1 700, kokku 1747

Teema: LIIKLUS

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Kui pikk see ristmik on seal?

Okei, ma hakkan juba oma teadmistes kahtlema. Keda see vilkuv kollane foorituli segab ristmikule jõudes? Tegelt ka ootate hommikuni, kuni foorid uuesti tööle pannakse?
    Näiteks. Pronksist Tartu maanteele sõites kulub ristmiku ületamiseks vast oma kolm sekundit. Ja kui sel hetkel juhtub olema vähe tihedam liiklus, siis ongi seisak.

Aga ma olen (eriti soojemates riikides) õppinud selgeks, et jama ei tohi kokku keerata ja muu on põhimõtteliselt lubatud. Et nuh, linnas pidur läbi põhja suruda, sest kollane vilgub... pole üldjuhul mõistlik.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Amatöör Kasutaja Eilaveel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Kus see Tallinnas seal vilkuvat kollast näeb? Minu tead foori töötamise ajal kollane tuli ei vilgu, vilgub roheline. Aga siin räägitakse vilkuvast kollasest pidevalt... Kollane vilgub siis ja ainult siis, kui kõik foori tuled on kõikidesnsuunades kollased.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kollane on uus roheline, nah.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Lisaksin enda poolt Sõpruse- Tammsaare ristmik. Iga päev, tipptunnil.
    Teised kohad on juba välja toodud.
    Kuidas nimekiri tundub? Pikk või lühike?
    Kusjuures täiesti ausalt ja siiralt väga üllatav on lugeda seda. Ma ise sõidan ka igapäev neid tipptunde tööle ja tagasi ja vahest muudel põhjustel mööda linna ja tihti ka neid samu ristmike mida üles loetletud, aga probleeme, et kuskilt läbi ei saaks, sest kinni sõidetud või ise ette jääks kellelegi seda pole olnud. Fakt on see ka, et ega ma nüüd tühjas kohas ei kiirusta üle, vaid ikkagi siis kui ma suudan hinnata, et mul peale ristmiku ilusti ruumi on. Mina näen probleemi selles, et vahest on meeletu ummik ja no sütib roheline ja ei hakka rivi liikuma osad kiirendavad olematult ja kohe pidruid põhja ning see tekitab ja võimendab seda venimist meeletult.

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
    Kus see Tallinnas seal vilkuvat kollast näeb? Minu tead foori töötamise ajal kollane tuli ei vilgu, vilgub roheline. Aga siin räägitakse vilkuvast kollasest pidevalt... Kollane vilgub siis ja ainult siis, kui kõik foori tuled on kõikidesnsuunades kollased.
    Sellele ISS vihjabki.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Vilkuv kollane

Aga nõus, need vennad on ka peast haiged, kes ristmikke kinni sõidavad.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ühesõnaga kõige rohkem paneb hämmastama see, et inimestel on viitsimust ja saata oma pardakaamera videosid politseile mingi Tallinna tipptunnil täiesti olematu rikkumise kohta ala, et kollasega mindi üle tee. Hirm on mõelda kui haigelt on inimesed üksteise vastu üles ässitatud.
    Mind paneb kõige rohkem hämmastama see, et inimene teeb midagi valesti ta saab aru ja ka tunnistab, et tegi midagi valesti, aga siis pöörab ta selle totaalselt ümber ja hakkab süüdistama teisi, et need julgesid välja tuua selle, et ta tegi midagi valesti.

Kui sa ei ületaks "roosaga" ristmikke saaks ka polistei olulisemate asjadega tegeleda, kui sulle helistada eks

Eesti koondislane Kasutaja gizmoduck avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Kui sa ei ületaks "roosaga" ristmikke saaks ka polistei olulisemate asjadega tegeleda, kui sulle helistada eks
    roosaga ristmike ületamine pole nüüd küll mingi selline rikkumine millele politsei oma aega võiks raisata.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

reaalselt kellegi dashcamiga saavad sulle päris hoiatuse teha? huvitav, et mõned vennad kaameraga kuskil ristmikel ei passi enda kibestumust välja rahuldamas siis..
    Je suis Nasfal

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    reaalselt kellegi dashcamiga saavad sulle päris hoiatuse teha? huvitav, et mõned vennad kaameraga kuskil ristmikel ei passi enda kibestumust välja rahuldamas siis..
    Ma sain kunagi politseist pähe, kuna ma ei teatanud neile mingist peast nasfalist, vaid kirjutasin FB-sse

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Mille põhjal üldse see kaks lehekülge täitnud seos tekkis, et kollase alt läbi panemine = ristmiku sulgemine? Mu arust enamikel juhtudel nood ristmikute kinni sõitjad veerevad sinna saba lõppu rahulikult rohelisega ja on suures plaanis need samad tramvaid, kes muidu ka liikluses mõtlemise kiirusega ei hiilga. Micra vennad siis, kui lihtsalt öelda. Ja kui nad juba korra sinna sattunud on, siis nad ei taipa enam olukorra tekkides midagi paremaks ka teha (nt sõita teisele reale, kus ruumi on).

Ses plaanis Nasfaliga nõus. Tallinnas on mingi rida lühikesi foore, kust kollasega läbi lipsates sa kellelegi jalgu ei jää, ja samas iga auto, mis tsükliga läbi pääseb, vabastab pudelikaela. Endla-Tehnika ristmik suunaga Kristiine poole on üks neist.
    20 LEGEND

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Sa vist ei jälgi Liiklusjärelvalve fb lehte? Väga tihti võetakse sellistelt load ära ja rahatrahvi määravad ka. Seal muidugi rikkumised veidi tõsisemad, kuid siiski kaasliikejate poolt saadetud videote põhjal.

Amatöör Kasutaja Clingfilm avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Veidi kummaline on. Samad nimed teistes teemades õiglust nõudmas. Aga siin õigustamas seaduse rikkumist.
    Eks see on. Kõike vastavalt vajadusele.

Eesti koondislane Kasutaja gizmoduck avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
    Veidi kummaline on. Samad nimed teistes teemades õiglust nõudmas. Aga siin õigustamas seaduse rikkumist.
    Pigem sõltub see rikkumise tasemest.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
    Mida sa ilgud, Nasfal on pühendunud ning asjatundlik foorumi liige, seda võivad kinnitada paljud kasutajad.
    Lisaks sellele on ta kuue Liis Lemsalu plakati omanik (1 Mareki oma on kah kusagil), kellel tuleb 24 tunni sees ühitada nii vaba aeg kui ka foorumielu. Toetan Nasfali ja hindan kõrgelt tema panust alateemas Chelsea FC ning igapäevast tuge foorumi Off topic niiskes virtuaalkeskkonnas. #vilkuvkollane

d-day Kasutaja taku* avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algupärane

#Je suis Nasfal

jala käivad ainult tolgused, hipid ja smut

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Sa vist ei jälgi Liiklusjärelvalve fb lehte? Väga tihti võetakse sellistelt load ära ja rahatrahvi määravad ka. Seal muidugi rikkumised veidi tõsisemad, kuid siiski kaasliikejate poolt saadetud videote põhjal.
    Ei jälgi. Sellest saan aru, aga jutt oli kollasest. Reeglijärgi võib mõnes situatsioonis kollasega ka üle minna, et selline märge andmebaasi tundus uskumatu. tuimalt kuskilt punasega üle minna, see tunduks loogilisem, et hoiatuse saad vms.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Ristmikul ja ristmikul on ka vahe, et need Stoki ja Enlda ristmikud, need tõesti sõidetakse rohkem täis hilinejate poolt , samas on ristmike nagu tüübilt Linnu tee -Sõpaka ristmik, kus koormus on nii suur (tööpäevadel ) Linnukalt mis tahes suunast Sõpakale vasakpöördeks, et tipptunnil polegi muud valikut kui istud ristmiku keskel ja ootad, millal saad lõpetada . Ja seda isegi siis kui oled esimene mees kes rohelisega hakkab liikuma. Ehk siis kerget mõistmist kohati.
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    #Je suis Nasfal

jala käivad ainult tolgused, hipid ja smut
    Ofc. Sa vaata selle teema arutelu, milliseks muudab jala vantsimine ja lubadeta elu keskmise meesterahva. Vene vanamuttide vahel ühistranspordis pressimine ja ülekäiguraja taga ootamine millal ristmik tühi on küpsetab viimsegi ajuraku ära.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    roosaga ristmike ületamine pole nüüd küll mingi selline rikkumine millele politsei oma aega võiks raisata.
    Kõlan võib-olla ketserina, aga ma olen täitsa seda meelt, et selline asi ja nagu ka kiiruse ületamise fikseerimine võiks olla mingitel tingimustel erakätes.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud