320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MartinEST Vaata postitust
    Kui varem ei teadnud, siis insenerid on loonud imepärase tehnikaime - "käed vabad süsteemi", loodetavasti oli see antud juhul ka kasutusel. Aga olen isegi seda kohanud viimasel ajal, et maanteedel leitakse gaasipedaal üles vaid asulates või 70 alades möödasõite tehes ning 90 alas tulevad tuttavad tagatuled selg ees vastu. Ja kes siis meist "võitleja" peaks olema?
    See 90 on ka nii ja naa. Kolmandik räägib auto spidomeetrist ja kaks kolmandiku gpsi 90st ja ongi 5-6km/h vahe, mis nõrgema närvisüsteemiga vennal juba möödasõidu kohustuse peale paneb. Ehk siis seaduse/kiiruskaamerate mõistes jah võid gpsi järgi ajada aga kui sõidaks auto spidomeetri järgi, siis ehk ei peaks tegema ühtegi möödasõitu ja ei jääks keegi ette ka. Mitu minutit hiljem kohale jõuaks?

    Kommentaar


      niigi tallinn-rapla maantee on nädalavahetuse tipptunnil tüütu liigelda, kuna pühapäevapensionäre ja võrrautosid täis ning nüüd lisaks kõigele ka SEE

      Muidugi ei ole esimene kord kui lollustega sellel teelõigul tegeletakse. ca 10 aastat tagasi oli seal enne ja peale iga ristmikku 70 ala. See eksperiment pikalt muidugi ei kestnud, et saab näha kauaks need tõkked jäävad. Puht huvi pärast oleks hea teada mis need surmaga lõppenud õnnetused seal ka on, et lausa selliseid meetmeid kasutusele võetakse

      Kommentaar


        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
        niigi tallinn-rapla maantee on nädalavahetuse tipptunnil tüütu liigelda, kuna pühapäevapensionäre ja võrrautosid täis ning nüüd lisaks kõigele ka SEE

        Muidugi ei ole esimene kord kui lollustega sellel teelõigul tegeletakse. ca 10 aastat tagasi oli seal enne ja peale iga ristmikku 70 ala. See eksperiment pikalt muidugi ei kestnud, et saab näha kauaks need tõkked jäävad. Puht huvi pärast oleks hea teada mis need surmaga lõppenud õnnetused seal ka on, et lausa selliseid meetmeid kasutusele võetakse
        Eriti muhe on kui nende tõkete juures talvel aeglaselt lund lükatakse või avarii juhtub, et terve suund kinni läheb.

        Kommentaar


          Aaspere ja Haljala vahel on möödasõitu takistavad postid olemas. Seal ümberringi põllud ja traktoritega liiklus vist ka hooajal suht korralik, aga samas pole erilist hädakisa kuulnud. Alguses muidugi kisati, aga eks inimene harjub kõigega.
          Ma muidugi ei sõida seal eriti tihti ja kohalikule ajakirjandusele puudub ligipääs, seega äkki see põhjus

          Kusjuures see Kirdalu-Tagadi lõik sellel Rapla maanteel vist ka kõige nõmedam osa, sest suht tiheda liikluse tõttu kiputaksegi seal debiilseid möödasõite tegema.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Oli jälle rõõm roolida Tln-Trt peal. Kuna ma seal väga tihti ei käi, siis kas ma olen mingi liikluskorralduse maha maganud, aga miks on vaja 1+1 peal jalgu jääda, 2+2 peal täiega mööda panna ja järgmise 1+1 peal uuesti jalgu jääda? Mina sõidan korraliku liiklejana 100-ga, mis teeb gepsu peal 96 ja sellega täpselt radarisse ei jää. Mind see väga ei morjendagi, kui keegi 2+2 peal kiirust ületab, eks seal on õnnetusse sattumise risk tegelikult suht vähene, aga miks on siis vaja pärast jälle molutada, kui enne nii kõva mees (naine) olid? Eraldi tahaks veel tervitada neid juhte, kes enne fotograafi tõmbavad kiiruse 80 peale (minu spido järgi, reaalkiirus siis vast 76 umbes).

            Ma ei ole seda muret endaga kaks päeva kaasas kandnud ja nii pikka juttu kirjutanud, kui taolisi ahve oleks 1-2.
            Jah, nii on. Tavaliselt mingi kolonn kulgeb 70km/h sinna Mäoni. Siis tuleb 2+2, absoluutselt kõik seal kolonnis lükavad pedaali põhja kuni 2+2 läbi saab ja siis saab jälle 70ga Koseni kulgeda.

            Kommentaar


              Siit tervitused musta V klassi Mersu bussi mehele ja tema kõrval istunud naisele, kes kolmveerand viis Viljandi maanteel peale aeda ja enne Kohila Cirklit pani ikka väga hullu (ei tahaks mõelda, et ka lapsed võisid kaaas olla) et nii ei saa ainult teie surma vaid ka teised teie ümber.
              Felix: Oh, bollocks!
              Elmo: Dog's bollocks?
              Felix: No, just plain fucking bollocks!
              Elmo: No dog involved?

              Kommentaar


                Mu lemmikjuhid. Millegi pärast nendega kokkupuuted viimastel kuudel ka sagenenud. Alles eelmine nädal tegin omamoodi isikliku rekordi, kui kuskil 60km vahemaa peale pidin ühest ja samast liikurist neli korda mööda sõitma.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Jutt Tln-Trt maanteest
                  Amen, brother. Kui vähegi võimalus on, kasutan Piibe maanteed. 20 minutit pikem sõit, aga närvid selle võrra tervemad.
                  Mul on liiv ja sul on savi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Udupasun Vaata postitust
                    Amen, brother. Kui vähegi võimalus on, kasutan Piibe maanteed. 20 minutit pikem sõit, aga närvid selle võrra tervemad.
                    Algselt postitas Stok
                    Töökoht Mustamäe-Nõmme serval..
                    Ma üldiselt "väljun" Piibe maanteelt peale Jänedat ning seda teed pidi teekond Tartust koju Kiili valda tühised 12km pikem. Ok, ajaline kaotus küll natuke pikem, aga rahulik sõit on seda üldiselt väärt
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      109MHY tahtis keset ööd hirmsasti justkui oma Audit minu pesukoti vastu välja vahetada. Läksin mööda Varbola ristis, kui eesliikuja järsku kiiruse alla lõi, ja küll siis uudistas seljataga, nii eemalt kui lähemalt, nii Pärnuni välja, 75km. Üks hetk veel kiirendasin hea vahe sisse, aga ikka ujus järgi.

                      Teise võimalusena oskan välja pakkuda narkojoobe.

                      Kommentaar


                        #tunnistanüles
                        Põhjustasin tundmatule Jeepimehele stressi parema käe reegli eesõigusest mitte loobudes. Sõitis järgi ja esimese foori juures kõrvale sõites pakkus hommikust poksiduelli. Loobusin...
                        Inimesed, viige juhiluba hoiule kui teil on mõra peas!

                        Kommentaar


                          Kui covidi puhul rõhume pidevalt inimeste enda vastutusele nii enda kui teiste suunas, siis üks segment potentsiaalseid mõrvareid paneb reaalselt lihtsalt hullu ja ööpäevaga võtab politsei nahkade vahele 50 idiooti. Ebareaalne.

                          https://www.postimees.ee/6970062/pol...KrG-gCd73ZnZfI

                          Kommentaar


                            Sõitsin reedel Pärnu poole ja noh nii ulmelist vi*upeade sagimist pole ammu näinud. Aitäh politseile kes 3 neist kenasti maha võtsid. Mul on idee tekkimas, et nendele firma logodega autodele, kes hullu panevad peaks hakkama kontorisse helistama ja ülemustelt arvamusi küsima, seda jura lindistama ja siis kuskile delfisse saatma. Kahjustame firma mainet, kui muud moodi ei saa.
                            Ent samas olles nüüd paar päeva Lätis liigelnud siis meil on kõik hästi. Siin on kõik peast lätlased ja liiklus eeskirjad on vist.... seen?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              Sõitsin reedel Pärnu poole ja noh nii ulmelist vi*upeade sagimist pole ammu näinud.
                              Sama siin. Täna otsustasin pulli pärast Pärnu-Rakvere maantee kaudu ja sealt Rapla peale tagasi tulla ja oli palju inimlikum. Umbes sama hea ajaline kaotus, aga närvide võit kui Tartus Piibe maantee kaudu käia.
                              308

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                                Sõitsin reedel Pärnu poole ja noh nii ulmelist vi*upeade sagimist pole ammu näinud. Aitäh politseile kes 3 neist kenasti maha võtsid.
                                Kiidame heaks, aga võiks tihedamini tegutseda. Mulle tehti laupäeval vähem kui 10km peale kaks laupkokkupõrke katset. Läks eriti napilt, kui pärast väikest jalasirutamist Pajakast uuesti peateele keerasin - vasakult tuli eemalt reka, paremalt ei kedagi, keerasin teele välja ja samal ajal oli muidugi rekast möödasõidul üks tegelane, ehkki seal kahekordne pidevjoon juba pikalt enne ristmikku ja ees ka küngas, mille taha kuidagi ei näe.

                                Piirkiirusega liikudes jäin üldse teistele koguaeg ette. Eriti vahva oli kaasliikleja, kes Märjamaa tanklate piirkonnas mööda põrises, kuigi seal on möödasõidu keelu märk, pidevjoon ja kõik jutud.

                                Aga eks märgid tunduvadki paljudele lihtsalt soovituslikud. Eeskirju jälgitakse selleks, et mitte trahvi saada, mitte selleks, et endal ja teistel turvaline oleks. Laagna paugu korraldanud vennikese sarnaseid "tänakuid" on ju kõik teed täis. Lihtsalt joppab, et tihedamini laibad järel ei ole. Kurb, ja ega muutust ei paista kuskilt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X