320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Toetan cabroni. Ei ütleks küll, et tlna liiklus mutante täis. igalepoole lastakse vahele.

    Täna õhtul oli äge kogemus maanteel pärnu-tallinn, politsei tuli vastu vilgutas tulesi ja sinised põlesid katusel, mõlemas reas autod võtsid hoo maha ja tee äärde ja politsei pani tee keskelt edasi (olin ca 10 autoses kolonnis ja vastas oli ka päris palju autosi)
    Muidu sõidad nii?

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Toetan cabroni. Ei ütleks küll, et tlna liiklus mutante täis. igalepoole lastakse vahele.

      Täna õhtul oli äge kogemus maanteel pärnu-tallinn, politsei tuli vastu vilgutas tulesi ja sinised põlesid katusel, mõlemas reas autod võtsid hoo maha ja tee äärde ja politsei pani tee keskelt edasi (olin ca 10 autoses kolonnis ja vastas oli ka päris palju autosi)
      See ongi eestis liiklejate probleem, et liiklusseaduse täitmist peetakse vastutulekuks teistele. Seadus kohustab teed andma alarmsõitu tegevale sõidukile ja kui sa seda ei tee, rikud seadust. Täpselt sama probleem on selle vahele laskmisega ja jalakäija üle tee laskmisega, see on seaduse täitmine mitte mingi altruistlik teene ühiskonnale. Täiesti uskumatult palju on inimesi, kes istuvad roolis ja ei tunne liiklusseadust, kas seetõttu et load on tehtud siis kui seadused olid teised või on mälu hägustunud ja teadmised on segunenud linnalegendidega a'la võin alati parkida kõnniteel kui jätan jalakäijale piisavalt ruumi.

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Algselt postitas Kurat Vaata postitust
        See ongi eestis liiklejate probleem, et liiklusseaduse täitmist peetakse vastutulekuks teistele. Seadus kohustab teed andma alarmsõitu tegevale sõidukile ja kui sa seda ei tee, rikud seadust. Täpselt sama probleem on selle vahele laskmisega ja jalakäija üle tee laskmisega, see on seaduse täitmine mitte mingi altruistlik teene ühiskonnale. Täiesti uskumatult palju on inimesi, kes istuvad roolis ja ei tunne liiklusseadust, kas seetõttu et load on tehtud siis kui seadused olid teised või on mälu hägustunud ja teadmised on segunenud linnalegendidega a'la võin alati parkida kõnniteel kui jätan jalakäijale piisavalt ruumi.
        Kehtiva liiklusseaduse järgi pole enam mingit kohustust vahele lasta. Aastast 2011 on see juba nii, kui liikluseeskiri ajaloo prügikasti lendas.
        Once a Gooner, always a Gooner

        Kommentaar


          Algselt postitas mongol Vaata postitust
          Kehtiva liiklusseaduse järgi pole enam mingit kohustust vahele lasta. Aastast 2011 on see juba nii, kui liikluseeskiri ajaloo prügikasti lendas.
          Naljakas seis on ka jalgratturitega. Kui ta läheneb ratta seljas ülekäigu rajale, siis olen kohanud ka autojuhte, kes on valmis nad alla ajama, sest... Noh, jalgratturil ei ole õigust nii teed ületada.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            Naljakas seis on ka jalgratturitega. Kui ta läheneb ratta seljas ülekäigu rajale, siis olen kohanud ka autojuhte, kes on valmis nad alla ajama, sest... Noh, jalgratturil ei ole õigust nii teed ületada.
            Eks selle kohapealt on debiilseid autojuhte ja jalgrattureid mõlemaid. Mõni loll tuleb sellise kiirusega kõnniteelt ülekäigurajale, et paneb ikka juhi refleksid maksimaalselt proovile. Olen isegi korralike heart attacke saanud kui sõidad ja järsku keeratakse täiesti lambiselt ette rattaga ning signaali pressides näidatakse keskmist sõrme ka. Aga noh eks muidugi osad autojuhid nussivad neid jalgrattureid ka seega on see täiesti vastastikune.

            Kommentaar


              Sattusin siis eile ülepika aja Tallinna autoga ja pidin neli kord sõitma Tammsaare teed. Kahel korral sõitis politsei järgi punase tulega üle sõitjatele ja ühel korral nägin kahte "ristmiku vabastajat" kõrvalrajal nii, et minu ees inimesed ületasid teed oma rohelise tulega. Neljas kord oli õhtul kell 11, siis oli rahulik.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Korralik auto sattus õnnetusse. https://www.delfi.ee/news/paevauudis...4rm9DggAcrXgLU

                LS´is kerge digimuutuse 2012-2015 vahemikus läbinud, 120k pealt 47k peale. 2005a auto. Kerge kerimine enne müüki.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Korralik auto sattus õnnetusse. https://www.delfi.ee/news/paevauudis...4rm9DggAcrXgLU

                  LS´is kerge digimuutuse 2012-2015 vahemikus läbinud, 120k pealt 47k peale. 2005a auto. Kerge kerimine enne müüki.
                  Ilmselt lohakas ülevaatusemees ja auto näitab läbisõitu kuni 99999km siis nullist pihta.

                  Aga selle sama asja pealt kes teab mis riigile see CD30... kuulub ja mis riigile üldse mis algusega diplomaadi numbrid kuuluvad
                  Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                    Ilmselt lohakas ülevaatusemees ja auto näitab läbisõitu kuni 99999km siis nullist pihta.

                    Aga selle sama asja pealt kes teab mis riigile see CD30... kuulub ja mis riigile üldse mis algusega diplomaadi numbrid kuuluvad
                    30... seeria peaks olema ameeriklane. Mis riigile, mis number kuulub, peaks guugeldades leidma. Kunagi ma nägin mingit autonumbriarmastajat, kes oli seeriad ja saatkonnad kokku pannud.
                    308

                    Kommentaar


                      See Mazda on selle sajandi auto ja digitaalse hodomeetriga, ei tohiks numbrid otsa saada.

                      Numbrimärkide teemat on põhjalikult lahatud siin.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        tahtis tagasipööret linna poole vist teha? muudmoodi seletada ei saa, et miks nii kaugele välja sõitis, tross ei suutnud viimsi suunas 100m kaugusel asuva foorini sõita, et sealt tagasi keerata.

                        Kommentaar


                          Pardid on teel!
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Pardid on teel!
                            Sinu arvates peaks sõitma autoga nii nagu suvel?
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              Sinu arvates peaks sõitma autoga nii nagu suvel?
                              Mööda sõiduteed?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Need tüübid, kes silmnähtavalt tahavad rida vahetada ja noolivad kahe rea vahelisel joonel sõites oma võimalust, selmet lihtsalt suunda näidata. Võib-olla minu kole kiuslik külg lööb lihtsalt välja, aga nimme istun sellistel külje all ja hoian sama tempot.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X