320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Kiidame heaks, aga võiks tihedamini tegutseda. Mulle tehti laupäeval vähem kui 10km peale kaks laupkokkupõrke katset. Läks eriti napilt, kui pärast väikest jalasirutamist Pajakast uuesti peateele keerasin - vasakult tuli eemalt reka, paremalt ei kedagi, keerasin teele välja ja samal ajal oli muidugi rekast möödasõidul üks tegelane, ehkki seal kahekordne pidevjoon juba pikalt enne ristmikku ja ees ka küngas, mille taha kuidagi ei näe.

    Piirkiirusega liikudes jäin üldse teistele koguaeg ette. Eriti vahva oli kaasliikleja, kes Märjamaa tanklate piirkonnas mööda põrises, kuigi seal on möödasõidu keelu märk, pidevjoon ja kõik jutud.

    Aga eks märgid tunduvadki paljudele lihtsalt soovituslikud. Eeskirju jälgitakse selleks, et mitte trahvi saada, mitte selleks, et endal ja teistel turvaline oleks. Laagna paugu korraldanud vennikese sarnaseid "tänakuid" on ju kõik teed täis. Lihtsalt joppab, et tihedamini laibad järel ei ole. Kurb, ja ega muutust ei paista kuskilt.
    Tõsta liikluspatrullide arvu. See rahustab natukenegi. Pean tihti Tallinna ja Tartu vahet sõitma ja kuna ühistranspordiga ei saa lõppsiht kohtade pärast sõita olen eelistanud öösel sõita. Hea rahulik.
    Lisaks valan õli tulle ja ütlen, et 2+2 ainult julgustab neid ja sealt õpitud maneerid liiguvad mujale ka. Selled mõttes on need 2+1 kohad head. Seal ei saa hullu panna.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Juuni lõpp ja juuli algus ongi kõige hullem aeg. Tõmblevatele esinemisvajadusega debiilidele lisanduvad suvehooaja gastrolöörid, kes suudavad ka kõige lihtsamast ja loogilisemast manöövrist teha topelt-immelmanni väärilise keerukuse astmega soorituse. Minu absoluutne lemmik on seni Sotsiaalkindlustusameti tädike, kes sooritas GTA stiilis suunatuleta vasakpöörde üle 4.5 sõiduraja... peaaegu olekski mu kätte saanud! Öösel on rahulikum, aga pole ka päris ohutu, pole aastaid niipalju segaseid metsloomi näinud Harjumaa teedel, kas corona neilegi pähe pesa teinud või, täielikku enesetaputerrorit panevad.

      Kommentaar


        Eks siin ole jah paljude asjade koosmõju. Meiesugustele lumehelbekestele on vaja sooja ilmaga kohanemiseks aega (mida mõistagi pole) - vedeliku tarbimine ei jõua järgi ja see keerab mõtlemise pekki (ka muidu arukatel, korralikel ja liikumatutel).
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Tõsta liikluspatrullide arvu. See rahustab natukenegi. Pean tihti Tallinna ja Tartu vahet sõitma ja kuna ühistranspordiga ei saa lõppsiht kohtade pärast sõita olen eelistanud öösel sõita. Hea rahulik.
          Lisaks valan õli tulle ja ütlen, et 2+2 ainult julgustab neid ja sealt õpitud maneerid liiguvad mujale ka. Selled mõttes on need 2+1 kohad head. Seal ei saa hullu panna.
          Kusjuures jälle huvitav tähelepanek, et tihti Ida vahet käies, siis ma ei ole kordagi näinud liiklusõnnetusi Rakvere-Tallinna vahel kus 2+2, aga Rakvere-Ida vahel mitu korda näinud väga kortsu sõidetud autosid.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Kusjuures jälle huvitav tähelepanek, et tihti Ida vahet käies, siis ma ei ole kordagi näinud liiklusõnnetusi Rakvere-Tallinna vahel kus 2+2, aga Rakvere-Ida vahel mitu korda näinud väga kortsu sõidetud autosid.
            Jah. Sest 2+2 peal tunnevad end vabalt ja siis edadi hakkab neil piin ja sõelumine. Et see on tunnetuse küsimus ja kindlasti seal pole põhjust - seost, aga mida rohkem nad saavad maanteel kihutada, seda rohkem see ka edasi kaldub. Mitte, et ma 2+2 vastu olen, aga kas rohkem patrulle või koolitusi või minu pärast šoki teraapiaid, aga midagi tuleb ette võtta.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Patrullid ei jõua igale poole. Aga kiiruskaamerad mis mõõdavad keskmist kiirust punkti A ja B vahel võiks olla nii Järvevanal kui kanalis kui linnast väljas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Mul on idee tekkimas, et nendele firma logodega autodele, kes hullu panevad peaks hakkama kontorisse helistama ja ülemustelt arvamusi küsima, seda jura lindistama ja siis kuskile delfisse saatma. Kahjustame firma mainet, kui muud moodi ei saa
                Täpselt sellel põhjusel ei pannud ma oma mööblifirma logosid autole peale kaubikutel muidugi on

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Patrullid ei jõua igale poole. Aga kiiruskaamerad mis mõõdavad keskmist kiirust punkti A ja B vahel võiks olla nii Järvevanal kui kanalis kui linnast väljas.
                  See oleks väga hea lahendus. Pannes need kuskil 3-5km pikkuses ohtlikutele lõikudele parandaks kindlasti liikluskultuuri.
                  Ning need möösõidutaskud peaksid olema VÄHEMALT 2km pikad. Ma ei saa aru nendest ~1km pikkustest taskutest, kus reaalselt saabki paar autot möödasõitu teha. Ning kui talvel lumesahk üle käib, on nad veelgi kitsamad ja lühemad.
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Sellised geeniused ka meie hulgas liiklemas.

                    Kommentaar


                      Ennustan, et peagi on laibad teel Porsche pärast, kel numbrimärgil tähekombinatsioon MRB.

                      Kommentaar


                        Vaadates üldist liiklemisvõimekust-mõistmist-arusaamist, siis tuleb tõdeda, et Forever young.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          vaid kolmandik Eesti autojuhtidest ei kasuta sõidu ajal telefoni

                          See artikkel pani mõtlema, et kuigi telefoni kasutamine roolis juba eos halb mõte, siis tänapäeva autode suured touchscreen ekraanid põmst sama halb ju? Lihtsalt selle vahega, et (ma eeldan) enamus telefoni näpitakse ummikus/foori taga, siis oma raadiojaama või kliimat või muid settinguid vahetad ka 100ga maanteel sõites. Seda veel ebatasasel pinnal kus sõrm ei lähe kunagi sinna kuhu vaja

                          Kommentaar


                            Nägin esimest naastrehvidega autot (jah, tundusid sellised, millega pole suvi läbi kütet antud). Väljas ongi ju ainult mingi +20

                            Kommentaar


                              Sain mina täna kõne. Loeti autonumber ülesse ning, et kas ma omanik ja helistati politseist. Ühesõnaga keegi kohusetundlik kodanik oli saatnud enda auto pardakaamerast video kuidas ma 3. novembril 17.30 paiku TEHNIKA tänaval kollase/punase vahetumise ajal autoga sõitsin. Neil video olemas ja nemad tahtsid mulle selgitada jne ning kutsuksid mu ka isiklikult vestlema kui hetkel poleks kontaktis viibimine nii ohtlik. Tehti ametlik hoiatus, mis jääb andmebaasi. Mul polnud midagi kogu selle vestluse ajal öelda kui alandlikult vabandasin välja jms, et jumala eest trahvi ei saaks.

                              Ühesõnaga kõige rohkem paneb hämmastama see, et inimestel on viitsimust ja saata oma pardakaamera videosid politseile mingi Tallinna tipptunnil täiesti olematu rikkumise kohta ala, et kollasega mindi üle tee. Hirm on mõelda kui haigelt on inimesed üksteise vastu üles ässitatud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Sain mina täna kõne. Loeti autonumber ülesse ning, et kas ma omanik ja helistati politseist. Ühesõnaga keegi kohusetundlik kodanik oli saatnud enda auto pardakaamerast video kuidas ma 3. novembril 17.30 paiku TEHNIKA tänaval kollase/punase vahetumise ajal autoga sõitsin. Neil video olemas ja nemad tahtsid mulle selgitada jne ning kutsuksid mu ka isiklikult vestlema kui hetkel poleks kontaktis viibimine nii ohtlik. Tehti ametlik hoiatus, mis jääb andmebaasi. Mul polnud midagi kogu selle vestluse ajal öelda kui alandlikult vabandasin välja jms, et jumala eest trahvi ei saaks.

                                Ühesõnaga kõige rohkem paneb hämmastama see, et inimestel on viitsimust ja saata oma pardakaamera videosid politseile mingi Tallinna tipptunnil täiesti olematu rikkumise kohta ala, et kollasega mindi üle tee. Hirm on mõelda kui haigelt on inimesed üksteise vastu üles ässitatud.
                                Tegu on väga haigete inimestega, kes sedasi kituvad.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X