320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Tegu on väga haigete inimestega, kes sedasi kituvad.
    Vastupidi. Väga hea, et tehakse, sellised autojuhid on täistondid.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Vastupidi. Väga hea, et tehakse, sellised autojuhid on täistondid.
      Sa oled ka üks neid Nissan Micra vendasid, kellel kohalt saamiseks kulub 10 sekundit ning, kes vilkuva rohelisega vajutavad pidurid põhja ning ongi põhjuseks, et Tallinnas on liiklusummikud nagu nad on?

      Kommentaar


        Inimesed täidavad reegleid, kui nad tunnevad ohtu, et võivad nende mittetäitmisega vahele jääda. Nasfal nüüd edaspidi ilmselt tajub seda ohtu rohkem kui varem.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Sa oled ka üks neid Nissan Micra vendasid, kellel kohalt saamiseks kulub 10 sekundit ning, kes vilkuva rohelisega vajutavad pidurid põhja ning ongi põhjuseks, et Tallinnas on liiklusummikud nagu nad on?
          Ma elan Tartus ja ütlen, et ma kardan Tallinnas kollasega pidurdades, et keegi tuleb täie pasaga selga. Lisaks sõidetakse kogu aeg ristmikeid kinni sellel ajal, kuu mul juba roheline.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Sa oled ka üks neid Nissan Micra vendasid, kellel kohalt saamiseks kulub 10 sekundit ning, kes vilkuva rohelisega vajutavad pidurid põhja ning ongi põhjuseks, et Tallinnas on liiklusummikud nagu nad on?
            Pigem on ummikute põhjustajaks need vennad, kes vilkuva kollasega kõik need ristmikud umbe sõidav. Ei?

            Kommentaar


              Jalakäijana märgiks, et neid nö oranži ja ka juba päris punase tulega ülekäiguradadelt läbi kihutavaid juhte näeb Tallinna kesklinnas liigagi palju. Üks hariv trahvikampaania kuluks ära.

              Kommentaar


                Ma pigem ei salli uimerdajaid, aga kindlasti ei tekita vilkuva rohelisega pidurdav autojuht ummikuid.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Ma näen igapäev liikluses neid uimerdavaid jusse, kes lihtsalt jäävad vilkuva rohelisega foori taha seisma ja blockivad ära kui terve rodu autosid saaks veel sõita. Mingeid umbe sõidetud ristmikuid küll ei näe kuskil ma ei tea millest te räägite. Liikluse tõmbabki umbe see kui ühe fooritsükkliga vähe autosid läbi läheb.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Pigem on ummikute põhjustajaks need vennad, kes vilkuva kollasega kõik need ristmikud umbe sõidav. Ei?
                    Kohe näha, et lube pole

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Ma näen igapäev liikluses neid uimerdavaid jusse, kes lihtsalt jäävad vilkuva rohelisega foori taha seisma ja blockivad ära kui terve rodu autosid saaks veel sõita. Mingeid umbe sõidetud ristmikuid küll ei näe kuskil ma ei tea millest te räägite. Liikluse tõmbabki umbe see kui ühe fooritsükkliga vähe autosid läbi läheb.
                      Ma näen jällegi algkoolis käivat last, kes tripib jala mööda linna ringi ning siis mõtlen sinusugustele vendadele, kes õigustavad (sisuliselt) punasega vöötraja ületamist ja tuleb veitsa hirm peale. Aganoh, pohui, vähemalt sa pole uimerdav juss!

                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Kohe näha, et lube pole
                      Piisavalt vast ikkagi trippinud, et näha, kuidas mingitel suurte sõlmede peamine mure on need vennad, kes vilkuva kollasega ristmiku umbe sõidavad. Tõsi, see on vist pigem mõne üksiku koha mure.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust

                        Piisavalt vast ikkagi trippinud, et näha, kuidas mingitel suurte sõlmede peamine mure on need vennad, kes vilkuva kollasega ristmiku umbe sõidavad. Tõsi, see on vist pigem mõne üksiku koha mure.
                        No ma siis soovitan oodata vilkuva kollase fooritulega ristmikul ja vaadata, mis juhtub. Teinekord võib tunde kuluda. Et varu aega. Oleneb muidugi mis kellaajal ootamist alustada.
                        Cheers.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Ma näen jällegi algkoolis käivat last, kes tripib jala mööda linna ringi ning siis mõtlen sinusugustele vendadele, kes õigustavad (sisuliselt) punasega vöötraja ületamist ja tuleb veitsa hirm peale. Aganoh, pohui, vähemalt sa pole uimerdav juss!
                          Kui sa jälgid Tallinna valgusfoore, siis reaalselt kui sa sõidad vilkuva fooritulega läbi, siis sa jõuad lähimast ülekäigurajast ilusti üle ennem kui jalakäijate sektsioonis roheliseks muutub. Sellessuhtes on see fooritulede süsteem ikkagi jalakäijate jaoks vägagi ohutu. Kui mõni juht lihtsalt ei pane tähele reguleerimata ülekäigurajal jalakäijat vms, siis see on juba teine teema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Ma näen igapäev liikluses neid uimerdavaid jusse, kes lihtsalt jäävad vilkuva rohelisega foori taha seisma ja blockivad ära kui terve rodu autosid saaks veel sõita. Mingeid umbe sõidetud ristmikuid küll ei näe kuskil ma ei tea millest te räägite. Liikluse tõmbabki umbe see kui ühe fooritsükkliga vähe autosid läbi läheb.
                            Tööga seoses olen igapäevaselt mitmeid tunde Tallinna linnaliikluses ning neid kollasega ristmikule sõitvad ja ristmikut kinni panevaid troppe on ikka sitta kanti palju. Mida sa kaotad sellest, et sa ootad 30-50 sekundit ristmikul järgmist rohelist? Kas see üks minut tõesti on seda kollasega läbi minemist väärt? Ajad omad käitumisega hoopis teised juhid vihaseks kui järjekordse ristmiku kinni pargid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Sa oled ka üks neid Nissan Micra vendasid, kellel kohalt saamiseks kulub 10 sekundit ning, kes vilkuva rohelisega vajutavad pidurid põhja ning ongi põhjuseks, et Tallinnas on liiklusummikud nagu nad on?
                              Ma olen üks jalakäijatest, kellest sellised debiilikud üle proovivad sõita.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                                Tööga seoses olen igapäevaselt mitmeid tunde Tallinna linnaliikluses ning neid kollasega ristmikule sõitvad ja ristmikut kinni panevaid troppe on ikka sitta kanti palju. Mida sa kaotad sellest, et sa ootad 30-50 sekundit ristmikul järgmist rohelist? Kas see üks minut tõesti on seda kollasega läbi minemist väärt? Ajad omad käitumisega hoopis teised juhid vihaseks kui järjekordse ristmiku kinni pargid.
                                Ma sõidan ka, aga ma ei mäleta reaalselt, millal viimati mingit kinnisõidetud ristmikut kuskil näinud oleks. Ütle üks selline koht Tallinnas, mida pidevalt kinni sõidetakse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X