320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ma sõidan ka, aga ma ei mäleta reaalselt, millal viimati mingit kinnisõidetud ristmikut kuskil näinud oleks. Ütle üks selline koht Tallinnas, mida pidevalt kinni sõidetakse.
    Tartu mnt linnast väljuv suund Bussijaama ristmik.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Ma sõidan ka, aga ma ei mäleta reaalselt, millal viimati mingit kinnisõidetud ristmikut kuskil näinud oleks. Ütle üks selline koht Tallinnas, mida pidevalt kinni sõidetakse.
      Magdalena haigla juures suunaga Nõmme poole.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Ma sõidan ka, aga ma ei mäleta reaalselt, millal viimati mingit kinnisõidetud ristmikut kuskil näinud oleks. Ütle üks selline koht Tallinnas, mida pidevalt kinni sõidetakse.
        Pronksi ja Raua tn ristmik, Türnpu ja Laagna tee ristmik, Järve Selveri juures suund Nõmmele Pärnu mnt ja Männiku tee ristmik, Tartu mnt Peterburi tee silla alt kuni Odra-Türnpu-Tartu mnt ristmikuni kõik ristmikud, Tehnika-Endla suunaga Kristiine poole.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Ma sõidan ka, aga ma ei mäleta reaalselt, millal viimati mingit kinnisõidetud ristmikut kuskil näinud oleks. Ütle üks selline koht Tallinnas, mida pidevalt kinni sõidetakse.
          Ülemiste viaduktist mõlemale poole. Liivalaia ja Tartu mnt ristmik. Ja kui on suurem koormus, siis on neid ristmikuid veel - hetkel mõistagi mitte.

          Aga nende kahe ühisnäitaja on see, et ristmik on (mõnes suunas) üsna pikk - kollase vilkumise alguses jõuad üle ristmiku siis, kui teises suunas sõitjatel roheline.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Aga nende kahe ühisnäitaja on see, et ristmik on (mõnes suunas) üsna pikk - kollase vilkumise alguses jõuad üle ristmiku siis, kui teises suunas sõitjatel roheline.
            Kui pikk see ristmik on seal?

            Okei, ma hakkan juba oma teadmistes kahtlema. Keda see vilkuv kollane foorituli segab ristmikule jõudes? Tegelt ka ootate hommikuni, kuni foorid uuesti tööle pannakse?

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Ma sõidan ka, aga ma ei mäleta reaalselt, millal viimati mingit kinnisõidetud ristmikut kuskil näinud oleks. Ütle üks selline koht Tallinnas, mida pidevalt kinni sõidetakse.
              Lisaksin enda poolt Sõpruse- Tammsaare ristmik. Iga päev, tipptunnil.
              Teised kohad on juba välja toodud.
              Kuidas nimekiri tundub? Pikk või lühike?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Pronksi ja Raua tn ristmik, Türnpu ja Laagna tee ristmik, Järve Selveri juures suund Nõmmele Pärnu mnt ja Männiku tee ristmik, Tartu mnt Peterburi tee silla alt kuni Odra-Türnpu-Tartu mnt ristmikuni kõik ristmikud, Tehnika-Endla suunaga Kristiine poole.
                Tammsaare tee ja Kadaka pst
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Kui pikk see ristmik on seal?

                  Okei, ma hakkan juba oma teadmistes kahtlema. Keda see vilkuv kollane foorituli segab ristmikule jõudes? Tegelt ka ootate hommikuni, kuni foorid uuesti tööle pannakse?
                  Näiteks. Pronksist Tartu maanteele sõites kulub ristmiku ületamiseks vast oma kolm sekundit. Ja kui sel hetkel juhtub olema vähe tihedam liiklus, siis ongi seisak.

                  Aga ma olen (eriti soojemates riikides) õppinud selgeks, et jama ei tohi kokku keerata ja muu on põhimõtteliselt lubatud. Et nuh, linnas pidur läbi põhja suruda, sest kollane vilgub... pole üldjuhul mõistlik.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kus see Tallinnas seal vilkuvat kollast näeb? Minu tead foori töötamise ajal kollane tuli ei vilgu, vilgub roheline. Aga siin räägitakse vilkuvast kollasest pidevalt... Kollane vilgub siis ja ainult siis, kui kõik foori tuled on kõikidesnsuunades kollased.

                    Kommentaar


                      Kollane on uus roheline, nah.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Lisaksin enda poolt Sõpruse- Tammsaare ristmik. Iga päev, tipptunnil.
                        Teised kohad on juba välja toodud.
                        Kuidas nimekiri tundub? Pikk või lühike?
                        Kusjuures täiesti ausalt ja siiralt väga üllatav on lugeda seda. Ma ise sõidan ka igapäev neid tipptunde tööle ja tagasi ja vahest muudel põhjustel mööda linna ja tihti ka neid samu ristmike mida üles loetletud, aga probleeme, et kuskilt läbi ei saaks, sest kinni sõidetud või ise ette jääks kellelegi seda pole olnud. Fakt on see ka, et ega ma nüüd tühjas kohas ei kiirusta üle, vaid ikkagi siis kui ma suudan hinnata, et mul peale ristmiku ilusti ruumi on. Mina näen probleemi selles, et vahest on meeletu ummik ja no sütib roheline ja ei hakka rivi liikuma osad kiirendavad olematult ja kohe pidruid põhja ning see tekitab ja võimendab seda venimist meeletult.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                          Kus see Tallinnas seal vilkuvat kollast näeb? Minu tead foori töötamise ajal kollane tuli ei vilgu, vilgub roheline. Aga siin räägitakse vilkuvast kollasest pidevalt... Kollane vilgub siis ja ainult siis, kui kõik foori tuled on kõikidesnsuunades kollased.
                          Sellele ISS vihjabki.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Vilkuv kollane

                            Aga nõus, need vennad on ka peast haiged, kes ristmikke kinni sõidavad.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Ühesõnaga kõige rohkem paneb hämmastama see, et inimestel on viitsimust ja saata oma pardakaamera videosid politseile mingi Tallinna tipptunnil täiesti olematu rikkumise kohta ala, et kollasega mindi üle tee. Hirm on mõelda kui haigelt on inimesed üksteise vastu üles ässitatud.
                              Mind paneb kõige rohkem hämmastama see, et inimene teeb midagi valesti ta saab aru ja ka tunnistab, et tegi midagi valesti, aga siis pöörab ta selle totaalselt ümber ja hakkab süüdistama teisi, et need julgesid välja tuua selle, et ta tegi midagi valesti.

                              Kui sa ei ületaks "roosaga" ristmikke saaks ka polistei olulisemate asjadega tegeleda, kui sulle helistada eks

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                                Kui sa ei ületaks "roosaga" ristmikke saaks ka polistei olulisemate asjadega tegeleda, kui sulle helistada eks
                                roosaga ristmike ületamine pole nüüd küll mingi selline rikkumine millele politsei oma aega võiks raisata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X